Aquist

Aquist je moderní slovenská značka nabízející vysoce kvalitní nafukovací paddleboardy. V oblasti výroby spolupracuje s dlouholetým vývojářem paddleboardů, jehož produkty jsou distribuovány do více než 30 zemí světa.

V modelovém portfoliu Aquistu naleznete 4 verze paddleboardů určené pro dospělé a 1 pro děti. Jedinečné jsou nejen svým unikátním designem, ale také tvarem, který je navržen ve spolupráci s dlouholetými odborníky. Vyznačuje se tak špičkovou stabilitou a nízkým odporem vůči pohybu po hladině.

Všechny nafukovací paddleboardy Aquist jsou vyrobeny z prémiového vícevrstvého PVC. Můžete je tak používat i v mělkých vodách bez obav, že se snadno prořežou a vyfouknou. Na vrchní straně se nachází speciální EVA vrstva, která zajišťuje vynikající protiskluzové vlastnosti. Praktičnost paddleboardů umocňují pružná lanka na vrchní straně, která slouží k zajištění různých přepravovaných předmětů.

Garancia vysokej kvality Garance vysoké kvality

Značka Aquist spolupracuje s dlouholetým výrobcem paddleboardů, jehož produkty jsou dostupné ve více než 30 zemích světa. Díky pokročilým zkušenostem s výrobou, vývojem a technologiemi, dostáváte kvalitní produkt, se kterým zažijete spoustu zábavy a sportovního vyžití.

 

Bezpečnosť a komfort na 1. mieste Bezpečnost a komfort na 1. místě

Protiskluzový povrch PVC + EVA, odnímatelné ploutve, rychlé nafouknutí/vyfouknutí díky 1 nafukovací komoře, popruh, komfortní držadla a kompletní příslušenství zabalené v přenosném batohu.

Nic není třeba dokupovat! Vše, co potřebujete, máte připraveno. Stačí nafouknout a vyrazit za novými zážitky.

 

Drop-stitch technológia Drop-stitch technologie

Paddleboardy Aquist využívají nejnovější technické inovace. Jednou z nich je speciální technologie drop-stitch, která jim dodává unikátní vlastnosti. Založena je na spojování PVC a Nitrilonu pomocí husté sítě nylonových vláken. Díky tomu mají stěny mimořádně pevnou strukturu a paddleboard lze nafouknout vysokým tlakem.

 

Nosnosť až 150 kg Nosnost až 150 kg

Nemusíte se obávat, že se paddleboard Aquist po zatížení ohne jako klasická nafukovačka. Jeho struktura je speciálně optimalizována tak, aby bez problémů snášela zátěž až 150 kg. Je podobně stabilní a odolná jako pevné paddleboardy, které se nenafukují. Tedy poskytuje dokonalou zábavu pro každého.

 

Aquist Aloha Aquist Aloha

Jeden z designově nejvýraznějších paddleboardů Aquist, jehož povrch imituje dřevo. Díky rozměrům 335 x 84 x 15 cm je mimořádně stabilní. Má hmotnost 11 kg a díky jedinečné technologii drop-stitch s vnitřními nylonovými vlákny si udržuje svůj optimální tvar i při maximálním nafouknutí.

Aquist Camouflage Aquist Camouflage

Extravagantní model, který je dostupný ve 2 barevných kombinacích. Kamufláž může být doplněná buď o výrazné oranžové nebo zelené prvky. S délkou 320 cm, šířkou 84 a tloušťkou 15 cm se jedná o druhý největší a zároveň druhý nejtěžší model z portfolia. Stále však váží jen 10 kg. Vhodný je pro uživatele, kteří touží po maximální stabilitě.

Aquist Naũtica Aquist Naũtica

Tato varianta si vás získá svojí jedinečnou modro-bílou barevnou kombinací doplněnou o unikátní grafiku zobrazující chobotnici. Vhodný je pro každého, kdo chce na vodě zažít co největší dobrodružství. Ve srovnání s ostatními modely v nabídce je totiž nejužší – na šířku má 76 cm. Zachovává si však délku 305 cm a tloušťku 15 cm. Nepochybně vás potěší i hmotností pouhých 8,5 kg.

Banner D Aquist Totem

Nafukovací paddleboard určený pro děti, který upoutá jedinečným designem. Díky rozměrům 245 x 76 x 10 cm je mimořádně stabilní a bezpečný. Zároveň jde o nejlehčí model z portfolia, jelikož váží pouhých 7 kg. Děti si ho ihned zamilují!

Příslušenství v každém balení

Značka Aquist si zakládá na tom, aby svým zákazníkům v balení poskytla vše, co budou potřebovat pro pohodlné používání paddleboardu. Ke každému modelu tak automaticky získáte praktickou ruční pumpu, nastavitelné hliníkové pádlo, popruh na nohu, 3 demontovatelné směrové ploutve či batoh pro přenášení. Některé verze přicházejí také s voděodolným obalem na telefon či servisní sadou.

Príslušenstvo