Zkraťte dobu praní s technologií Samsung Quick Drive

Zkraťte dobu praní s technologií Samsung Quick Drive

Nové pračky Samsung s technologií QuickDrive™ urychlují praní prádla bez nepříznivého vlivu na prací výkon.

O polovinu rychlejší praní

Poloviční doba praní. Více času pro Vás. QuickDrive™ zkracuje čas praní až o 50 % a šetří až 20 % energie, přitom však nijak nesnižuje kvalitu praní. Unikátní konstrukce bubnu Q-Drum™ umožňuje nezávislé otáčení bubnu a zadní stěny pračky, takže se oblečení v pračce pohybuje efektivněji a praní je tak rychlejší, účinnější a šetrnější ke tkanině.

O polovinu rychlejší praní

 

Extra rychlé praní

Pro perfektně čisté prádlo stačí 39 minut. Díky programu Super Speed snížíte běžnou dobu praní o 34 procent. Vyperete tak už za 39 minut. Technologie QuickDrive šetří čas pomocí efektivnějšího pohybu oblečení v pračce a Eco Bubble pomáhá vyčistit i odolné skvrny. Funkce Speed Spray s duálním vstřikováním vody a konstrukce bubnu Swirl+ pak pomáhají dosáhnout rychlejšího máchání a vyšších otáček.

Extra rychlé praní

 

Přidejte zapomenuté prádlo

Kdykoliv Jednoduše přidejte kusy oblečení i během praní. Zapomněli jste přidat do pračky kus oblečení? Funkce AddWash umožňuje jednoduše přidat prádlo i po spuštění pracího cyklu. Také můžete přidat například ručně prané oblečení, které chcete vymáchat nebo odstředit.

Přidejte zapomenuté prádlo

 

Výkonné bubliny

Výkonné bubliny pro výjimečně čisté prádlo. Technologie Eco Bubble™ zajišťuje mimořádně výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. Prací prostředek se změní v aktivní pěnu, která rychle proniká do tkaniny a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž tkaninu chrání a šetří energii.

Výkonné bubliny

 

Účinné odstranění odolných skvrn

Praní silně znečištěného prádla pomocí aktivní pěny. Stačí stisk jediného tlačítka a funkce Bubble Soak vám pomůže odstranit i ty nejodolnější skvrny. Oblečení je při jejím použití důkladně namočeno do aktivní pěny, která skvrny uvolní a pomůže k jejich snazšímu odstranění.

Účinné odstranění odolných skvrn

 

Samsung Q-rator

Programový asistent: Využijte v aplikaci Samsung Q-rator funkci inteligentního rádce Programový asistent k nastavení optimálního pracího cyklu pro vámi zvolené prádlo.
Plánovač praní: Když v aplikaci Samsung Q-rator použijete Plánovač praní, jednoduše si na dálku nastavíte rozvrh praní tak, aby vyhovoval vašim časovým potřebám.
Asistent údržby: Volba Asistent údržby v aplikaci Samsung Q-rator udržuje vaši pračku v nejlepší kondici díky inteligentní diagnostice a následnému řešení problémů.

Samsung Q-rator

 

Výkon, který vydrží

Delší životnost topného tělesa. Pračka QuickDrive je vybavena keramickým topným tělesem se speciálním antiadhezním povrchem. Ten zabraňuje vzniku vodního kamene mnohem účinněji než u běžných keramických těles. Patentovaný design** zachovává vysokou tepelnou vodivost a životnost topného tělesa po mnohem delší dobu.

Výkon, který vydrží

Mohlo by vás zajímat

Zobrazit všechny akce