Zhiyun Crane M2


Maximální nosnost: 0.72 Kg, Třícestná hlava: Ano,


Cena 5 590 Kč

Sleva 25 % z ceny doporučené výrobcem: 7 490 Kč Zobraziť nápovědu

55,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Unvierzální gimbal Zhiyun Crane M2 zaujme kvalitním zpracováním, nízkou hmotností a vysokým výkonem. Určený je pro použití s chytrými telefony, zrcadlovkami, akčními kamerami a digitálními fotoaparáty. Gimbal vyniká skvělou ergonomií i jednoduchým používáním. Vybavený je OLED displejem, který vám zobrazí aktuální nastavení. Vybavený je podporou bezdrátového přenosu Bluetooth a WiFi. Samozřejmost je stabilizace v plných 360° a také možnost rychlého otočení o 180° pro vytvoření selfie. Integrovaná baterie poskytne dostatek energie až na 7 hodin s možností dobíjení z powerbanky. Gimbal disponuje i 1/4 stativovým závitem pro možnost připojení dalšího zařízení.

Lehký a univerzální

Zhiyun Crane M2 je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Zároveň je možné tento gimbal využívat s digitálními fotoaparáty, chytrými telefon, zrcadlovkami i akčními kamerami. Výhodou je lehké a kompaktní provedení, díky čemuž se gimbal stane skvělým společníkem pro každého začínajícího i pokročilého filmaře nebo vlogera. Gimbal vám nabídne až šest režimů používání a udrží s vámi krok během vaší tvorby. Vždy se budete moci spolehnout na perfektní stabilizační výkon, který posune vaši tvorbu na profesionální úroveň.

Informativní OLED displej a pohodlné ovládání

Součástí gimbalu je také integrovaný OLED displej, který vám poskytne informace o aktuálním nastavení vašeho fotoaparátu. Dále nabídne informace o stavu baterie a stavu WiFi nebo Bluetooth připojení. Poblíž displeje se také nachází ovládací prvky, které jsou umístěné tak, aby byly vždy na dosah. Po spárování s kompatibilním zařízením budete moci prostřednictvím aplikace ZY Play ovládat gimbal i nastavení fotoaparátu přímo na displeji svého telefonu nebo tabletu.

Uzamykatelné osy

Skvělou funkcí je možnost aretace jednotlivých os. To oceníte v případě, kdy budete gimbal využívat spolu s více zařízeními. Gimbal umožní zapamatování si nastavení pro různá zařízení, čímž odpadne delší nastavení při každé výměně zařízení a vy tak budete moci ihned začít točit, aby vám neunikl žádný záběr. Zároveň gimbal umožňuje uzamknout osy během přenášení, abyste měli jistotu, že nedojde k jejich poškození. Bez obav ho tak můžete nosit i v batohu.

Vynikající výdrž baterie

Zhiyun Crane M2 disponuje také vysokokapacitní baterií, která poskytne dostatek energie až na 7 hodin provozu. Získáte tak spolehlivý nástroj pro vaší kreativní tvorbu. Gimbal je zároveň možné dobíjet prostřednictvím powerbanky, takže získáte extra energii navíc. Díku tomu budete moci nahrávat ještě déle i v místech, kde není dostupná elektrická síť pro jeho opětovné dobití.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 0.72 Kg
Třícestná hlava Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Zhiyun Crane M2

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno