Zepp E Quadrate Onyx Black onyxovo černé

NFC: Ne, Funkce: výpočet kalorií, měření rychlosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Zepp E Quadrate v provedení onyxová černá disponují 1,65" dotykovým AMOLED displejem s rozlišením 348 × 442 px a jemností 341 PPI. 3D zakřivené ochranné sklo. Funkce "Always-on". Možnost nastavení ciferníku. Ocelové tělo hodinek. Podpora Bluetooth 5.0. Integrovaný hudební přehrávač. Optický senzor pro sledování biologických funkcí, senzor zrychlení, geomagnetický senzor a senzor okolního světla. Měření srdeční frekvence, měření hladiny kyslíku v krvi, monitor spánku, krokoměr, měření spálených kalorií, měření úrovně stresu 24/7, systém PAI /Personal Activity Intelligence/. Kompatibilita s OS Android 5.0/iOS 10.0 a novější verze. Připravených 11 sportovních režimů. Notifikace k příchozím hovorem a zprávám. OS Amazfit. Voděodolnost 5 ATM. Baterie s kapacitou 188 mAh. Výdrž až 7 dní. Výdrž v pohotovostním režimu 15 dní. Nabíjení z USB. Typ nabíjení dock.

Stylový čtvercový displej

Smart hodinky Zepp E Quadrate přicházejí s hranatým 1,65" AMOLED displejem a bezrámčekovým dizajnem. Je chráněno zaobleným 3D sklem, které plynule spojuje obrazovku s ultratenkým tělem hodinek /pouze 9 mm/. Obrazovka je velmi dobře čitelná i na přímém slunci a nabízí krásné zářivé barvy.

Funkce "Always-on" a oznámení

Pokud chcete mít displej neustále aktivní, stačí si zvolit funkci "Always-on Display" a budete mít nonstop přehled o aktivitě na obrazovce a nastavených funkcích. K dispozici je i několik stylů ciferníku. Po spárování hodinek s chytrým telefonem prostřednictvím Bluetooth vás upozorní na příchozí hovor nebo SMS zprávu, případně zprávu z jiných aplikací.

Mějte přehled o vašem zdraví

Díky zabudovaným senzorům dokáží hodinky měřit například srdeční frekvenci nebo hladinu saturace krve kyslíkem SpO2. K dispozici je také krokoměr, monitor spánku /sleduje i 20minútové zdřímnutí během dne/, monitor hladiny stresu 24/7 nebo měření spálených kalorií. Zaznamenané údaje si můžete přehled prohlédnout i v mobilní aplikaci Zepp, kompatibilní se zařízeními Android i iOS. Pro celkový přehled o vašem zdraví vyjádřený jednou hodnotou je zde systém Personal Activity Intelligence /PAI/.

11 sportovních režimů

V rámci sportovních aktivit nabízejí hodinky na výběr až 11 sportovních režimů. Vybrat si tak můžete ze sportovních aktivit jako je chůze, venkovní běh, trailový běh, běžecký pás, cyklistika, rotoped, eliptický trenažér, lezení, lyžování nebo plavání.

Výdrž až 7 dní

Baterie s kapacitou 188 mAh zajišťuje hodinkám výdrž až 7 dní aktivního používání na jedno nabití. V základním režimu poskytují výdrž až 15 dní. Délka nabíjení asi 2 hodiny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, měření rychlosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Zepp E Quadrate Onyx Black onyxovo černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno