Závodní sedačky/kokpity Zobrazit popis

Dnešní závodní hry k nerozeznání od reality, což je super. Teď ještě potřebujete závodní sedačku, na kterou namontujete volant a pedály. Uvidíte, že až se příště postavíte na start, budete se cítit jako v opravdovém závodním kokpitu. Sedačky od nás se hodí jak k PC sestavě, tak k PlayStationu, Xboxu nebo Switchi.

Produkty

Herní závodní sedačky: Tady končí hraní a začíná závodění

Zjednodušeně řečeno je závodní sedačka herní křeslo s nástavci, kam si přimontujete volant, pedály, řadicí páku a další herní příslušenství. Boží na nich je to, jak pohodlně se v nich při hraní sedí. Ani když za den najezdíte tisíce kilometrů, nebudou vás bolet záda, jako když paříte na gauči nebo na obyčejné kancelářské židli. Tady se totiž myslelo na ergonomii.

Druhá věc – pohodlně dosáhnete na všechny ovládací prvky. Pokud vám jde na trati o každou setinku, potřebujete chirurgicky přesné ovládání a s herní sedačkou ho budete mít. Jednotlivé komponenty si zafixujete do vzdálenosti, která vám přesně vyhovuje. Tak, aby vám řízení přešlo do krve, a během závodu jste nemuseli přemýšlet, kam sáhnout nebo šlápnout.

Herní závodní sedačka: Pocit jako v reálném voze

A za třetí, herní sedačka nebo kokpit vás posunou zase o krok blíž k reálnému hernímu zážitku. Herní sedačky vypadají, jako by je vymontovali rovnou ze závodního speciálu. Design, materiály, pásy, všechno sedí. A věřte tomu, že tenhle pocit se ještě umocní, jakmile si do některé z nich sednete.

Herní sedačky jsou kompatibilní jak se stolními herními počítači a herními notebooky, tak s periferiemi pro všechny aktuální herní konzole včetně nových PlayStation 5 a Xbox Series X.