Záruka vrácení peněz 45 dní na tyčové vysavače Philips

Do konce zbývá: 308 dní 13 hodin 41 minut

Zakupte si tyčový vysavač řady Philips SpeedPro Max Aqua, maximálně 45 dní ho používejte a pokud s ním nebudete spokojeni, můžete ho vrátit.

Záruka vrácení peněz 45 dní na tyčové vysavače Philips

1. Zakupte si vysavač Philips PowerPro Aqua

  • Zakupte si v období od 1. 8. 2020 do 31. 12. 2021 tyčový vysavač řady Philips SpeedPro Max Aqua nebo Power Pro Aqua.

2. Zaregistrujte se

3. Můžete ho vrátit

  • V případě, že nebudete s vysavačem spokojeni, nejpozději do 45 dnů od nákupu odešlete žádost o vrácení výrobku prostřednictvím webového formuláře na stránkách výrobce. Výrobek lze vrátit pouze nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky a s kopií dokladu o nákupu. Výrobek nelze vrátit přímo na prodejně.
  • V případě splnění všech výše uvedených podmínek zašle servisní partner Philips účastníkovi akce do 15 dnů ode dne svozu výrobku na sdělenou emailovou adresu potvrzení o ponechání výrobku v servisním středisku, po jehož osobním či elektronickém doručení zákazníkem na prodejnu, kde byl vrácený výrobek zakoupen, společně s originálem či kopií dokladu o nákupu, daná prodejna obratem vyplatí účastníkovi akce v hotovosti zpět cenu výrobku uvedenou na dokladu o nákupu, nebo tuto částku poukáže účastníkovi akce do 15 dnů od doručení potvrzení na vrácení peněz na jím uvedený bankovní účet, a to dle možností konkrétního prodejce. Potvrzení o ponechání výrobku v servisním středisku musí být účastníkem akce doručeno na příslušnou prodejnu ve lhůtě 1 měsíce od jeho obdržení, v opačném případě potvrzení o ponechání výrobku v servisním středisku pozbývá platnosti, nárok na vrácení peněz zaniká a vrácený výrobek bude účastníkovi akce zaslán zpět na jeho adresu.

 

Kompletní pravidla akce naleznete zde.

Akční nabídka je platná od 1. 8. 2020 do 31. 12. 2021.