Zanussi ZRA25600WA

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 719,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednodverová chladnička Zanussi ZRA25600WA v bílé barvě má čistý vnitřní objem 235 litrů. Spotřebič umožňuje praktické a přehledné ukládání potravin. Vnitřní vybavení sestává ze 4 skleněných polic plné šířky, ze zásuvky na ovoce a zeleninu, zásobníku na vajíčka a praktických přihrádek, které se nacházejí ve dveřích. Ovládání teploty je mechanické. Provoz spotřebiče je tichá, hlučnost dosahuje pouze 38 dB. Panty dvířek jsou vpravo a jsou zaměnitelné. Stabilitu spotřebiče zajišťují přední nastavitelné nožičky. Zanussi ZRA25600WA je zařazena do energetické třídy A +. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Liebherr K 2814

Praktická jednodveřová chladnička s výparníkem LIEBHERR K 2814 je spotřebič na každodenní použití. Tento model je zařazen do energetické třídy A++. Vnitřní objem spotřebiče je 250 litrů z toho patří…

  • Výška: 140,2 cm
  • Maximální hlučnost: 40 db
  • Třída energ.účinnosti: A ++

Zobrazit produkt

Popis produktu

    

 

Chlazení potravin

Bílá jednodveřová chladnička Zanussi ZRA25600WA se řadí mezi praktické spotřebiče, které se využívají každodenně. Díky dostatečné velkému prostoru si můžete jednou za čas nakoupit všechny potraviny, které potřebujete a uložit je v chladničce. Space + je zárukou většího objemu, který plně využijete na uskladnění potravin. Uložené potraviny využijete tehdy když je potřebujete a když na ně máte chuť. Vše potřebné máte po ruce a navíc ušetříte množství času, který byste jinak museli strávit v obchodech. Vnitřní objem chladničky je 235 litrů a tak si do ní můžete uskladnit dostatek potravin.

EasyStore

EasyStore je praktická víceúčelová ukládací zásuvka, která je vytvořena na ochranu a rychlý přístup k bylinkám, drobnému ovoci, ořechům a malých potravinám. Jednoduše ke všech drobným potravinám. Ty mohou být uloženy v malých obalech. Díky zásuvce máte zajištěn rychlý přístup i k takovým drobným potravinám, které tak nemusíte zdlouhavě hledat v prostorné chladničce kde se často ztratí. Vždy máte přehled kde máte tyto malé potraviny uskladněny.

Vnitřní prostor

Chladnička má vnitřní prostor prakticky členěný tak abyste si mohli přehledně uložit všechny potraviny. V chladničce se nacházejí 4 skleněné poličky plné šířky a praktický zásobník kde můžete uskladnit 6 vajíček a zásuvka na ovoce či zeleninu. Šikovné přihrádky určené na menší potraviny, ale i láhve se nacházejí i ve dveřích spotřebiče. Abyste měli přehled o tom kde jsou jaké potraviny uskladněny tak je celý vnitřní prostor prakticky osvětlený LED žárovkou. Ovládání spotřebiče je mechanické. 

Energetická třída

Spotřebič je zařazen do energetické třídy A+. Při správné péči o ledničku budete spokojeni s jejím výkonem, možnostmi a optimální spotřebou energie. Spotřebič vyhovuje evropské legislativě o ELD spotřebičů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 125 cm
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celkový čistý objem 235 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Zanussi
? Smart: Ne

Chladnička

Hrubá kapacita chladničky: 253 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55 cm
Výška: 125 cm
Hloubka: 61,2 cm
Hmotnost: 55 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 137 kWh
Klimatická třída: SN

Vzhled

Celkový čistý objem: 235 L

Další parametry

NoFrost (chladnička): Ne
Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 933009714

Všechny parametry

Recenze Zanussi ZRA25600WA

Hodnocení zákazníků

60 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jiří, 04.6.2017

Příslušenství k Zanussi ZRA25600WA