Zanussi ZRA 22800 WA (bílá)

4 Všechna hodnocení (5)


Cena na prodejně:

5 990 Kč

Rezervace je zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 599 Kč

Cena v e-shopu:

5 990 Kč

Doprava zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 599 Kč

Skladem v e-shopu 2-5 ks Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 59,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Bílá jednodveřová chladnička ZANUSSI ZRA22800WA je zařazena do energetické třídy A +. Její čistý objem je 214 litrů a čistý objem mrazící části je 18 litrů. Akumulační doba v případě poruchy a výpadku elektřiny je 11 hodin. Kapacita zmrazování nově přidaných potravin je 2 kg / 24 h. Otevírání dvířek je vpravo, ale v případě potřeby se dá zaměnit. Provoz spotřebiče je velmi ticha a nejvyšší dosahovaná hlučnost je 40 dB. Ovládání teploty je mechanické. V chladničce se nacházejí 3 skleněné police s lištou, zásobník na vajíčka, zásuvka a přihrádky na dveřích. Celý vnitřní prostor chladničky je osvětlen

Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

Bílá monoklimatická chladnička ZANUSSI ZRA25600WA má čistý vnitřní objem 240 litrů. Spotřebič umožňuje praktické a přehledné ukládání potravin. Vnitřní vybavení sestává ze 4 skleněných polic plné šířky, ze zásuvky na ovoce a zeleninu, zásobníku na vajíčka a praktických přihrádek, které se nacházejí ve dveřích spotřebiče. Ovládání teploty je mechanické. Provoz spotřebiče je tichá, hlučnost dosahuje pouze 38 dB. Panty dvířek jsou vpravo a jsou zaměnitelné. Stabilitu spotřebiče zajišťují přední nastavitelné nožičky. Tento model je zařazen do energetické třídy A +.

Základní parametry

 • Výška: 125 cm
 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celkový čistý objem: 240 L

Podrobný popis

Zobrazit produkt

Nahoru

Popis produktu

 

 

Space +

Praktická jednodveřová chladnička ZANUSSI ZRA22800WA je v & nbsp; horní části vybavena mrazícím prostorem. Tento model je vhodný pro každodenní používání a & nbsp; díky prakticky členěný vnitřnímu prostoru máte možnost naskládat si potraviny přehledně a & nbsp; déle vám vydrží čerstvé. Space + je zárukou většího objemu, který plně využijete na uskladnění potravin. Už nemusíte nakupovat potraviny každý den. Jednoduše stačí nakoupit jednou za čas, potraviny uložit a & nbsp; použít je tehdy když na ně máte chuť. Vše potřebné máte po ruce a & nbsp; navíc ušetříte množství času, který byste jinak museli strávit v & nbsp; obchodech.

EasyStore

EasyStore je víceúčelová ukládací zásuvka, která je vytvořena na ochranu a & nbsp; rychlý přístup k & nbsp; bylinkám, drobnému ovoci, ořechem a & nbsp; malých potravinám. Ty mohou být uloženy v & nbsp; malých krabičkách, tubách či lahvičkách a & nbsp; pod. Díky praktické zásuvce se dostanete ik & nbsp; takovým drobným potravinám rychle a & nbsp; nemusíte je zdlouhavě hledat v & nbsp; prostorné chladničce kde se často ztratí. Vždy máte přehled kde máte tyto malé potraviny uskladněny. Stačí jen sáhnout a & nbsp; vybrat konkrétní potravinu.

Mrazící prostor

Chladnička ZANUSSI ZRA22800WA je v & nbsp; horní části vybavená mrazícím prostorem s & nbsp; objemem 18 litrů. V & nbsp; tomto prostoru lze potraviny uskladnit až 12 měsíců. Mrazící prostor je určen pro rychlé zmrazení čerstvých potravin a & nbsp; na příruční uložení masa a & nbsp; ostatních mražených potravin, které chcete mít vždy po ruce na vaření. Tento model nabízí vše v & nbsp; jednom takže máte nejen chladicí část, ale i praktickou mrazící část.

Energetická třída

Spotřebič je zařazen do energetické třídy A +. Proto se nemusíte obávat vysokých účtů za elektřinu. Při správné péči o & nbsp; spotřebič budete spokojeni s & nbsp; jeho výkonem, možnostmi a & nbsp; optimální spotřebou energie. Spotřebič vyhovuje evropské legislativě o & nbsp; ELD spotřebičů.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Výška: 125 cm
iTřída energ.účinnosti: A +
Celkový čistý objem: 232 L
Čistá kapacita chladničky: 214 L
Čistá kapacita mrazničky: 18 L
Mrazící výkon: 2 kg/24h
Zabudovaná mraznička: Ano

Další vlastnosti

Značka: Zanussi

Chladnička

Hrubá kapacita chladničky: 219 L
Beznámrazový systém (chladnička): Ne
Čistá kapacita chladničky: 214 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55 cm
Výška: 125 cm
Hloubka: 61,2 cm
Hmotnost: 41,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Energetické údaje

iTřída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 228 kWh
Klimatická třída: SN
Akumulační doba: 11 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 232 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 18 L
Mrazící výkon: 2 kg/24h
Zabudovaná mraznička: Ano

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Průměrné hodnocení

88% Velmi dobrý

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

 • Zdeněk24.3.2017 5

 • Výhody: má malý vestavěný mrazák/výparník. Nevýhody: 1) krátká připojovací šňůra, tedy zásuvka by měla být u země, 2) nutnost ji ručně odmrazovat. Vhodná tak na chatu.

  Roman18.3.2017 3

 • Jitka28.11.2016 4

 • Petr20.11.2016 5

 • Odpovídá našim požadavkům. Spokojenost

  Lenka30.10.2016 5

Všechna hodnocení

Nahoru