Zanussi ZRA17800WA

Jednodveřová chladnička Zanussi ZRA17800WA s výparníkem je zařazena do energetické třídy A +. Chladnička se odmrazuje automaticky a disponuje objemem 162 litrů. Praktický výparník pro krátkodobé uchovávání mražených potravin má objem 18 litrů. Ovládání teploty je mechanické. Vnitřní výbavu tvoří LED osvětlení, 3 skleněné police plné šířky s lištou, 1 průhledná plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny, 3 dveřní poličky, držák na vajíčka a praktický skladovací box easyStore. Mrazicí kapacita výparníku dosahuje 2 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 11 hodin. Maximální hlučnost chladničky Zanussi ZRA17800WA dosahuje 40 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 8 %

Zvažte i tento produkt

Liebherr K 2814

Praktická jednodveřová chladnička s výparníkem LIEBHERR K 2814 je spotřebič na každodenní použití. Tento model je zařazen do energetické třídy A++. Vnitřní objem spotřebiče je 250 litrů z toho patří…

 • Výška: 140,2 cm
 • Maximální hlučnost: 40 db
 • Třída energ.účinnosti: A ++

Zobrazit produkt

Popis produktu

    

 

Chlazení potravin

Chladnička Zanussi ZRA17800WA se hodí do každého kuchyňského prostoru. Spadá do energetické třídy A +. Díky její skvělému výkonu a nízké spotřebě energie je skvělou pomůckou do kterékoliv kuchyně. Její chod je šetrný a jednoduchý a tak vám ušetří spoustu peněz za energii. Pokud máte malou kuchyň, ale potřebujete elegantní ledničku, jednodveřová chladnička je navržena s malými rozměry, takže je jako stvořená pro kuchyně, které jsou omezeny v prostoru. Přestože je designově malá, její klasické bílé provedení stále působí elegantně, a tak učiní velmi oblíbený doplněk vaši kuchyni.

Chladící část

Chladící část kombinované chladničky nabízí 162 litrový užitný objem pro vaše potraviny. Její odmrazování je automatické a tak si s ním nemusíte dělat žádné starosti. Interiér této části je tvořen 3 policemi z tvrzeného skla a praktickou přihrádkou na ovoce a zeleninu, která nevyžaduje složitou údržbu. Využít lze i prostor ve dvířkách chladničky kde se nachází držák na vajíčka, či prostor na lahve a konzervy a praktický easyStore box.

EasyStore

EasyStore je praktická víceúčelová ukládací zásuvka, která je vytvořena na ochranu a rychlý přístup k bylinkám, drobnému ovoci, ořechům a malých potravinám. Jednoduše ke všech drobným potravinám. Ty mohou být uloženy v malých obalech. Díky zásuvce máte zajištěn rychlý přístup i k takovým drobným potravinám, které tak nemusíte zdlouhavě hledat v prostorné chladničce kde se často ztratí. Vždy máte přehled kde máte tyto malé potraviny uskladněny.

Mrazící část a spotřeba

Mrazicí složka - výparník v objemu 18 l nabízí prostor pro uložení menšího množství potravin. Výparník je vhodný pro krátkodobé uchování mražených potravin. Umístěna je na vrchní straně spotřebiče, jako samostatný prostor s plastovými dvířky. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 2 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu udrží uložené potraviny v optimálních podmínkách 11 hodin. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým LED osvětlením, které zajišťuje optimální přehled o vašich uložených potravinách.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá jednodveřová chladnička budete mít dokonalý přehled o tom co v ní máte uloženy. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 105 cm
 • Maximální hlučnost 40 db
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 162 L
 • Čistá kapacita chladničky 162 L
 • Roční spotřeba energie 199 kWh
 • Klimatická třída ST
 • Mrazící výkon 2 kg/24h
 • Rychlé zamražení Ne
 • Vyparník Ano
 • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Zanussi
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55 cm
Výška: 105 cm
Hloubka: 61,2 cm
Hmotnost: 37,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 199 kWh
Klimatická třída: ST
Akumulační doba: 11 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 162 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 162 L
Vyparník: Ano
Čistý objem výparníku: 18 L

Mraznička

Mrazící výkon: 2 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne

Ostatní

Kód produktu: 933013076

Všechny parametry

Recenze Zanussi ZRA17800WA

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jitka, 14.12.2016

Daniel, 12.12.2016

Příslušenství k Zanussi ZRA17800WA