Zanussi ZFU 19400 WA

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 82,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Skříňová mraznička ZANUSSI ZFU19400WA je zařazena do energetické třídy A +. Tento model má čistý objem 168 litrů. Kapacita zmrazování je 20 kg/24h. Akumulační doba v případě poruchy nebo náhlého výpadku proudu je až 18 hodin. Máte jistotu, že vaše potraviny vydrží bez změny kvality dostatečně dlouho. Závěs dveří je vpravo, ale dá se podle potřeby zaměnit. V případě dosažení vysoké teploty se ozve vizuální a zvukový varovný signál. Odmrazování je manuálně. Spotřebič je vybaven předními nastavitelnými nožičkami, kterými si nastavujete stabilitu mrazničky. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

   

 

Space +

Skříňová mraznička Zanussi ZFU19400WA je chytrý spotřebič, vhodný na uskladnění zeleniny, ovoce, masa či polotovarů. Díky Space + získáte větší objem, který využijete na ukládání potravin. Díky tomu si můžete zamrazit letní sklizeň ze zahrady, maso a masné výrobky ze zabíjačky, zda nachystat si předem polotovary, které vám později ušetří čas a nebude muset kupovat průmyslově vyráběné potraviny, které jsou často plné konzervantů. Jednoduše si díky mrazničce vše nakoupíte jednou za čas, uskladníte a nemusíte nakupovat každý den. Ušetřený čas využijete příjemnější než v přeplněných obchodech.


Zmrazení

Tento model je vybaven tlačítkem rychlého zmrazování. Tlačítko využijete v případě, že do mrazničky vkládáte čerstvé, Nezmrazení potraviny, které by mohly mít ohřívací účinek na již zmražené potraviny čímž by se mohla změnit jejich kvalita. Díky aktivaci tlačítka se okamžitě sníží teplota a díky tomu jsou právě vloženy potraviny rychle zmrazeny. Proto si uchovají svou čerstvost a původní chuť. Teplota se pak automaticky nastaví na přednastavenou úroveň.

Mrazící podnos

Mrazák Zanussi ZFU19400WA je vybavena praktickým mrazícím podnosem, který je určen na malé kusy potravin. Podnos je integrovaný a umožní vám přímý a komfortní přístup k ledovým kostkám nebo malým kusem zmražených potravin jako například drobné ovoce (jahody, maliny či ostružiny) a pod. Jednoduše vám i tento šikovný podnos přináší komfort při běžném používání mrazničky.

Vnitřní vybavení

Vnitřní vybavení spotřebiče sestává z průhledných zásuvek a přihrádky s příklopem. 3 zásuvky jsou v plné šíři takže pohoda naskládáte i větší, rozměrnější potraviny a 1 zásuvka je poloviční. Všechny zásuvky jsou průhledné proto máte přehled o tom, jaké potraviny máte kde naskládány a snadno a rychle si vyberete přesně to co zrovna potřebujete. Všechny vaše zásoby jsou přehledně naskládané.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 125 cm
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 168 L
 • Mrazící výkon 20 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 190 L
 • Počet zásuvek 5

Další vlastnosti

Značka: Zanussi

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 54,5 cm
Výška: 125 cm
Hloubka: 64 cm
Hmotnost: 44,8 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 230 kWh
Klimatická třída: SN, T, N, ST
Akumulační doba: 18 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 168 L
Celkový hrubý objem: 190 L
Počet zásuvek: 5
Typ ovládání: mechanické

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano

Mraznička

Mrazící výkon: 20 kg/24h

Ostatní

Kód produktu: 933013440

Všechny parametry

Recenze Zanussi ZFU 19400 WA

Hodnocení zákazníků

60 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Eman, 04.10.2018

Doporučuji

 • Velmi tichý chod
 • Průhlednost "šuplíků" usnadňuje hledání zmrazených potravin
 • dobrá cena
 • zatím žádné

Jitka, 22.12.2015

Produkt jsem viděla pouze v obchodě. Dopravní službě byl tento produkt předán poškozený, takže mi mražák nedovezli. Zakázka zrušena ze strany obchodu, znovu bych musela objednávat, tak jsem si ten samý produkt objednala jinde.

Příslušenství k Zanussi ZFU 19400 WA