Zanussi ZFU 19400 WA

Zobrazit

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Doprava zdarma

Výška: 125 cm, Celkový čistý objem: 187 L, Mrazící výkon: 20 kg/24h, Třída energetické účinnosti 2021: F, Elektronický informační list

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

3,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Skříňová mraznička ZANUSSI ZFU19400WA má čistý objem 187 litrů. Kapacita zmrazování je 20 kg/24h. Akumulační doba v případě poruchy nebo náhlého výpadku proudu je až 18 hodin. Máte jistotu, že vaše potraviny vydrží bez změny kvality dostatečně dlouho. Závěs dveří je vpravo, ale dá se podle potřeby zaměnit. V případě dosažení vysoké teploty se ozve vizuální a zvukový varovný signál. Odmrazování je manuálně. Spotřebič je vybaven předními nastavitelnými nožičkami, kterými si nastavujete stabilitu mrazničky.

Space +

Skříňová mraznička Zanussi ZFU19400WA je chytrý spotřebič, vhodný na uskladnění zeleniny, ovoce, masa či polotovarů. Díky Space + získáte větší objem, který využijete na ukládání potravin. Díky tomu si můžete zamrazit letní sklizeň ze zahrady, maso a masné výrobky ze zabíjačky, zda nachystat si předem polotovary, které vám později ušetří čas a nebude muset kupovat průmyslově vyráběné potraviny, které jsou často plné konzervantů. Jednoduše si díky mrazničce vše nakoupíte jednou za čas, uskladníte a nemusíte nakupovat každý den. Ušetřený čas využijete příjemnější než v přeplněných obchodech.


Zmrazení

Tento model je vybaven tlačítkem rychlého zmrazování. Tlačítko využijete v případě, že do mrazničky vkládáte čerstvé, Nezmrazení potraviny, které by mohly mít ohřívací účinek na již zmražené potraviny čímž by se mohla změnit jejich kvalita. Díky aktivaci tlačítka se okamžitě sníží teplota a díky tomu jsou právě vloženy potraviny rychle zmrazeny. Proto si uchovají svou čerstvost a původní chuť. Teplota se pak automaticky nastaví na přednastavenou úroveň.

Mrazící podnos

Mrazák Zanussi ZFU19400WA je vybavena praktickým mrazícím podnosem, který je určen na malé kusy potravin. Podnos je integrovaný a umožní vám přímý a komfortní přístup k ledovým kostkám nebo malým kusem zmražených potravin jako například drobné ovoce (jahody, maliny či ostružiny) a pod. Jednoduše vám i tento šikovný podnos přináší komfort při běžném používání mrazničky.

Vnitřní vybavení

Vnitřní vybavení spotřebiče sestává z průhledných zásuvek a přihrádky s příklopem. 3 zásuvky jsou v plné šíři takže pohoda naskládáte i větší, rozměrnější potraviny a 1 zásuvka je poloviční. Všechny zásuvky jsou průhledné proto máte přehled o tom, jaké potraviny máte kde naskládány a snadno a rychle si vyberete přesně to co zrovna potřebujete. Všechny vaše zásoby jsou přehledně naskládané.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 125 cm
Celkový čistý objem 187 L
Mrazící výkon 20 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 F

Hodnocení

3,0 / 5

2 recenze Zanussi ZFU 19400 WA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Eman

4. 10. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Velmi tichý chod
  • Průhlednost "šuplíků" usnadňuje hledání zmrazených potravin
  • dobrá cena
  • zatím žádné

Doporučuji


Jitka

22. 12. 2015

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Produkt jsem viděla pouze v obchodě. Dopravní službě byl tento produkt předán poškozený, takže mi mražák nedovezli. Zakázka zrušena ze strany obchodu, znovu bych musela objednávat, tak jsem si ten samý produkt objednala jinde.