Zanussi ZFP18400WA vystavený kus s plnou zárukou

Skříňová mraznička Zanussi ZFP18400WA patří do energetické třídy A +, díky ní spotřebujete málo energie a ušetříte peníze. Mrazák je úzký a praktický a tak se vejde i do malých kuchyňských prostor. Má tlačítko rychlého zmrazení, které umožňuje rychlé zmrazení potravin a zachování jejich čerstvosti. Zásuvky mrazničky Zanussi ZFP18400WA jsou průhledné a tak snadno a bez otevírání vidíte, co se uvnitř nachází. Čistá kapacita její mrazicího prostoru je 157 litrů. Mrazák má 5 zásuvek na uskladnění potravin, z čehož 1 má poloviční hloubku. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 19 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Velikost a objem

Praktická skříňová mraznička Zanussi ZFP18400WA se vejde i do malých prostor. Je dlouhá a úzká a tak vám nebude překážet. Její rozměry jsou: výška 1440 mm, šířka 554 mm a hloubka 570 mm. Její vnitřní objem je až 157 litrů a tak se nemusíte bát, že se do ní vejde málo potravin. Je úzká ale praktická a tak si díky ní můžete dopřát potřebnou zásobu zmražených potravin. Mrazák je zařazena do energetické třídy A+ a tak se nemusíte trápit její vysokou spotřebou energie.

Rychlé zmrazení

Mrazák má skvělou funkci rychlého zmrazování potravin. Potraviny, které byly čerstvě vloženy do mrazničky se rychle zamrazí a zachovají si svou původní čerstvost a nezkazí se. Rychlé mrazení se realizuje pomocí tlačítka k tomu určeného. Mrazák se do normálního stavu vrátí automaticky sama.

Vnitřek mrazničky

Mrazák má uvnitř 5 zásuvek, z čehož jedna z nich má poloviční hloubku. Poličky jsou vyrobeny z průhledného plastu a tak se nemusíte trápit složitým otevíráním a nahlížením do poliček. Jednoduše a snadno uvidíte, jaké jsou vaše zásoby uvnitř mrazničky a to díky její průhledným poličkám. Mrazák má zabudovanou funkci výstrahy při otevřených dvířkách a tak se nemusíte obávat toho, že jste nechali její dveře otevřené a vaše potraviny se zkazí.

Obecné informace

Ovládání teploty mrazničky probíhá mechanicky a odmrazování je manuálně. Nožičky mrazničky jsou nastavitelné. Barva mrazničky je bílá. Její zmrazovací kapacita je 8 kg / 24 h. Akumulační doba mrazničky je 11 hodin.

  • Vizuální a akustický signál vysoké teploty
  • Nožky: nastavitelné, zadní pevné válečky

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 144 cm
  • Celkový čistý objem 157 L
  • Mrazící výkon 8 kg/24h

Další vlastnosti

Značka: Zanussi

Mraznička

Hrubá kapacita mrazáku: 179 L
Mrazící výkon: 8 kg/24h

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 55,4 cm
Výška: 144 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnosť: 45 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +

Vzhled

Celkový čistý objem: 157 L
Celkový hrubý objem: 179 L
Počet zásuvek: 5
Typ ovládání: mechanické

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 216 kWh
Klimatická třída: N, ST
Akumulační doba: 11 hod.

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Mezizásuvkové mrazení: Ne

Ostatní

Kód produktu: 922717025

Všechny parametry

Recenze Zanussi ZFP18400WA

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Zanussi ZFP18400WA