Zanussi ZCAN31FW1

Nákupem získáte 82,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Truhlicová mraznička Zanussi ZCAN31FW1 bílém provedení, poskytuje dostatečně velký prostor pro množství potravin, které potřebuje zmrazit, Její celkový využitelný objem je 308 litrů, což je zárukou dostatečného místa. Energeticky přitom patří do úsporné třídy A+. Její ovládání je elektronické, LCD displej s ovládacím panelem je umístěn zepředu. Během 24 hodin zvládne mraznička Zanussi ZCAN31FW1 zamrazit až 21 kg potravin. V případě výpadku elektrického proudu přitom spotřebič udrží potraviny zmražené 37 hodin. Na zvýšenou teplotu v mrazničce vás upozorní optický i akustický signál. Vnitřní výbavu tvoří 3 kovové koše a vnitřní osvětlení. 4 kolečka zajistí jednoduché přemisťování mrazničky. Rozmrazování se realizuje manuálně. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux LCB3LE38W0

Truhlicová mraznička Electrolux LCB3LE38W0 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Ovládání je elektrické s LCD displejem. Vnitřní kapacita mrazícího prostoru je 371 litrů. Mrazicí…

 • Šířka: 130 cm
 • Výška: 84,5 cm
 • Hloubka: 70 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Úsporná energetická třída A+

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak truhlicová mraznička Zanussi ZCAN31FW1 je ideálním řešením. Je zařazena do úsporné energetické třídy A+, která vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání.

Prostorná mraznička

Truhlicová mraznička má užitný objem 308 litrů a díky tomu vám poskytuje opravdu obrovský úložný prostor - například když potřebujete uskladnit velké množství ovoce a zeleniny či masa z domácí zabíjačky. Hlučnost mrazničky nepřekročí hodnotu 42 dB. Mrazák je vybavena optickým i akustickým alarmem - varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky. Za 24 hodin zamrazí až 21 kg potravin a její akumulační doba, po kterou jsou potraviny v případě výpadku proudu uchovány bez ohrožení trvanlivosti, je dostatečných 37 hodin. Truhlicová mraznička má zabudované LED osvětlení, které umožňuje osvětlení celého mrazícího prostoru spotřebiče. Osvětlení je umístěno na stropě dveří.

Další vlastnosti

Vnitřní výbavu kromě LED osvětlení tvoří 3 bílé koše. Menší potraviny jakož i ty, které chcete mít hned nahoře je možné v nich přehledně uskladnit. Všechny dostupné funkce jako i požadovanou teplotu mražení si jednoduše nastavíte pomocí elektronického ovládání. LCD displej zobrazuje aktuální teplotu. Umístěn je v přední části pro okamžitý přehled.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 112 cm
 • Výška 84,5 cm
 • Hloubka 70 cm
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 308 L
 • Klimatická třída SN-T
 • Mrazící výkon 21 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 312 L
 • Počet košů 3

Další vlastnosti

Značka: Zanussi

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 112 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 70 cm
Hmotnost: 45 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 277 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 37 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 308 L
Celkový hrubý objem: 312 L
Typ ovládání: elektronické
Počet košů: 3

Mraznička

Mrazící výkon: 21 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Ostatní

Kód produktu: 922718155

Všechny parametry

Recenze Zanussi ZCAN31FW1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Zanussi ZCAN31FW1