Zanussi ZCAN20FW1

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 69,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Truhlicová mraznička Zanussi ZCAN20FW1 bílém provedení, poskytuje dostatečně velký prostor pro množství potravin, které potřebuje zmrazit. Její celkový využitelný objem je 198 litrů, což je zárukou dostatečného místa. Energeticky přitom patří do úsporné třídy A +. Její ovládání je elektronické, LCD displej s ovládacím panelem je umístěn zepředu. Během 24 hodin zvládne mraznička Zanussi ZCAN20FW1 zamrazit až 15,5 kg potravin. V případě výpadku elektrického proudu přitom spotřebič udrží potraviny zmražené 30 hodin. Na zvýšenou teplotu v mrazničce vás upozorní optický i akustický signál. Vnitřní výbavu tvoří 1 kovový koš a vnitřní osvětlení. 2 kolečka a 2 nohy zajistí jednoduché přemisťování mrazničky. Rozmrazování se realizuje manuálně. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux LCB3LE31W0

10 790 Kč

K odeslání

Truhlicová mraznička Electrolux LCB3LE31W0 s invertorovým kompresorom je zaradená do energetickej triedy A++. Ovládanie je elektrické s LCD displejom. Vnútorná kapacita mraziaceho priestoru je 308…

 • Šířka: 112 cm
 • Výška: 84,5 cm
 • Hloubka: 70 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Úsporná energetická třída A+

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak truhlicová mraznička Zanussi ZCAN20FW1 je ideálním řešením. Je zařazena do úsporné energetické třídy A+, která vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání.

Prostorná mraznička

Truhlicová mraznička má užitný objem 198 litrů a díky tomu vám poskytuje opravdu obrovský úložný prostor - například když potřebujete uskladnit velké množství ovoce a zeleniny či masa z domácí zabíjačky. Hlučnost mrazničky nepřekročí hodnotu 42 dB. Mrazák je vybavena optickým i akustickým alarmem - varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky. Za 24 hodin zamrazí až 15,5 kg potravin a její akumulační doba, po kterou jsou potraviny v případě výpadku proudu uchovány bez ohrožení trvanlivosti, je dostatečných 30 hodin. Truhlicová mraznička má zabudované LED osvětlení, které umožňuje osvětlení celého mrazícího prostoru spotřebiče. Osvětlení je umístěno na stropě dveří.

Další vlastnosti

Vnitřní výbavu kromě LED osvětlení tvoří 1 bílý koš. Menší potraviny jakož i ty, které chcete mít hned nahoře je možné v nich přehledně uskladnit. Všechny dostupné funkce jako i požadovanou teplotu mražení si jednoduše nastavíte pomocí elektronického ovládání. LCD displej zobrazuje aktuální teplotu. Umístěn je v přední části pro okamžitý přehled.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 90,5 cm
 • Výška 84,5 cm
 • Hloubka 54,5 cm
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 198 L
 • Klimatická třída SN-T
 • Mrazící výkon 15,5 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 201 L
 • Počet košů 1

Další vlastnosti

Značka: Zanussi

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 90,5 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 35,2 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 221 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 30 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 198 L
Celkový hrubý objem: 201 L
Typ ovládání: elektronické
Počet košů: 1

Mraznička

Mrazící výkon: 15,5 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Ostatní

Kód produktu: 922718151

Všechny parametry

Recenze Zanussi ZCAN20FW1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Zanussi ZCAN20FW1