Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice CZ - Nintendo Switch hra

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Akční hra Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice CZ určená pro Nintendo Switch je nyní dostupná s kompletním dodatečným obsahem a všemi datadisky, které nabídnou přes 50 hodin obsahu navíc. S hlavním hrdinou se ocitnete na takových místech, do kterých dříve nevstoupila žádná noha. Je jen na vás, jakým směrem se bude celý děj hry ubírat, zda se pokusíte svět zachránit, nebo jej zničíte. Každý váš krok bude něco znamenat a bude mít svůj následek. Na výběr budete mít z velkého množství zbraní. Hra má českou lokalizaci.

Volba je jen na vás

Na kterou stranu se postavíte, je jen na vás. Rozhodněte se, zda svět zachráníte, nebo jej zničíte. Můžete obchodovat, bojovat, uzavírat tajné dohody se silnými, mocnými a magickými bytostmi, objevovat místa, na kterých před vámi nikdo nebyl, poznávat různé rasy, získávat známosti a zkušenosti. Vaše volba a rozhodnutí bude mít vliv nejen na osudy a životy jednotlivců, ale i celé říše. Otevírají se vám tak dveře k dalším příběhovým cestám a různým závěrům. Vše, co provedete, bude mít svůj následek - ať už pozitivní nebo negativní. Staňte se legendárním lovcem a bojovníkem.

Vzrušující průběh

K dispozici budete mít ohromné ​​množství zbraní, které však budete moci vylepšovat a tvořit z nich nástroje absolutní zkázy. Když svět Zaklínače obývají monstra ohrožující království, vy se chopíte meče a magických sil, abyste ochránili nevinné. Budete mistrem boje, ale také mistrem ve využívání vašich nadpřirozených schopností. S tím nejlepším brněním budete doslova neporazitelný. Všemožné exotické predátory celé říše dokážete porazit jen získáním nejmocnějších kouzel, amuletů a elixírů.

Zpracování

Po grafické stránce se máte opravdu na co těšit. Čeká na vás nádherná grafika propracovaná do posledního detailu. Ať už to jsou rozsáhlé hory, rozprostírající se údolí a lesy, vesnice, města nebo zámky. Díky REDengine 3 technologií působí i ta nejdrobnější část mimořádně živě a neopakovatelně. Dech vám vyrazí i dynamické cykly denní doby a simulace realistického počasí i reakce postav a vašich nepřátel na jejich změnu.

Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní Edice CZ zahrnuje:

  • Datadisky Srdce z kamene a O víně a krvi, které nabízejí 50 hodin obsahu navíc
  • Přístup k všemu dosud vydanému dodatečnému obsahu včetně zbraní, zbrojí, vedlejších úkolů, herních režimů a nových gwintových karet
  • Všechny technické a grafické aktualizace a také nové uživatelské rozhraní, které bylo kompletně přepracováno na základě zpětné vazby od členů zaklínačské komunity

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry RPG
Lokalizace česká

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice CZ - Nintendo Switch hra

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Vilém

28. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoPavlína

28. 11. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • hratelnost
  • příběh
  • parádní hra
  • NIC

Zaklínače mam v knižní podobě, hra má suprové provedení, příběh, tleskám, opravdu si zaslouží ocenění, skvěla hratelnost,. Pro fandy zaklínače doporučuju.


Michal

8. 7. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Super hra
  • Žadné

Tomáš

23. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno