Zahradní nábytek a grily

Zahradní nábytek a gril prostě k zahradě patří! Jen si představte tu rodinnou idylku. Sedíte ve svém oblíbeném zahradním křesle, děti pobíhají okolo a vaše drahá polovička právě griluje večeři na novém zahradním grilu. Co víc si jen přát?

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

G21
Značka

Zobrazujeme 4 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Obal na gril G21 Hawaii BBQ

G21 COV1HWI

Výprodej

Obal na gril


999 Kč

Produkt nelze aktuálně doručit kurýrem ani na osobní odběr do prodejny.

G21 Florida BBQ

G21 Florida BBQ

Výprodej

Plynový gril, Zdroj tepla: plyn, Hmotnost: 90 kg, Výška: 121 cm


21 999 Kč

G21 California BBQ

G21 California BBQ

Plynový gril, Zdroj tepla: plyn, Hmotnost: 41 kg, Výška: 116 cm


9 990 Kč

Momentálně nedostupný

Produkt nelze aktuálně doručit kurýrem ani na osobní odběr do prodejny.

G21 Oklahoma BBQ

G21 Oklahoma BBQ

Plynový gril, Zdroj tepla: plyn, Hmotnost: 37 kg, Výška: 110 cm


7 990 Kč

Momentálně nedostupný

Produkt nelze aktuálně doručit kurýrem ani na osobní odběr do prodejny.

O kategorii

Grily na dřevěné uhlí a ohniště

Grily na dřevěné uhlí využívají k ohřevu pevná paliva. Opečené maso tak získá nezaměnitelnou chuť dřeva. Na druhou stranu ale musíte počítat s pravidelným dokupováním uhlí nebo grilovacích briket. Gril na dřevěné uhlí je vhodný jen na otevřenou zahradu, protože může produkovat více kouře. 

Plynové grily

Plynový gril využijí ti, kteří s grilováním začínají. Ono totiž není úplně jednoduché rozpálit a hlavně udržet dostatečnou teplotu na klasickém grilu na dřevěné uhlí. Na plynovém grilu si jednoduše regulujete teplotu tak, jak zrovna potřebujete

Elektrické grily

Elektrický gril stačí jen zapojit do elektrické zásuvky a můžete se vrhnout na grilování. Neprodukuje téměř žádný kouř, takže jej využijete nejenom na zahradě, ale také klidně na terase nebo na balkoně

Udírny na maso

Grilování už vám nestačí a rádi byste si pochutnali i na uzených domácích pokrmech? Pak si udělejte radost a pořiďte si udírnu na maso. 

Fontány na zahradu

Na okrasné zahradě nesmí chybět designová zahradní fontána. Poslouží nejenom jako pítko pro ptáčky, ale hlavně udělá z vaší zahrady útulné místo, ve kterém můžete rozjímat nad životem.

Příslušenství pro grily

Jakmile vás začne grilování bavit, tak zjistíte, že potřebujete ještě speciální příslušenství pro grily, které vám vše usnadní. S grilovacím náčiním a pořádnou grilovací zástěrou se z vás stane grilovací profík.