Zahradní nábytek a grily

Zahradní nábytek a gril prostě k zahradě patří! Jen si představte tu rodinnou idylku. Sedíte ve svém oblíbeném zahradním křesle, děti pobíhají okolo a vaše drahá polovička právě griluje večeři na novém zahradním grilu. Co víc si jen přát?

O kategorii

Grily na dřevěné uhlí a ohniště

Grily na dřevěné uhlí využívají k ohřevu pevná paliva. Opečené maso tak získá nezaměnitelnou chuť dřeva. Na druhou stranu ale musíte počítat s pravidelným dokupováním uhlí nebo grilovacích briket. Gril na dřevěné uhlí je vhodný jen na otevřenou zahradu, protože může produkovat více kouře. 

Plynové grily

Plynový gril využijí ti, kteří s grilováním začínají. Ono totiž není úplně jednoduché rozpálit a hlavně udržet dostatečnou teplotu na klasickém grilu na dřevěné uhlí. Na plynovém grilu si jednoduše regulujete teplotu tak, jak zrovna potřebujete

Elektrické grily

Elektrický gril stačí jen zapojit do elektrické zásuvky a můžete se vrhnout na grilování. Neprodukuje téměř žádný kouř, takže jej využijete nejenom na zahradě, ale také klidně na terase nebo na balkoně

Udírny na maso

Grilování už vám nestačí a rádi byste si pochutnali i na uzených domácích pokrmech? Pak si udělejte radost a pořiďte si udírnu na maso. 

Fontány na zahradu

Na okrasné zahradě nesmí chybět designová zahradní fontána. Poslouží nejenom jako pítko pro ptáčky, ale hlavně udělá z vaší zahrady útulné místo, ve kterém můžete rozjímat nad životem.

Příslušenství pro grily

Jakmile vás začne grilování bavit, tak zjistíte, že potřebujete ještě speciální příslušenství pro grily, které vám vše usnadní. S grilovacím náčiním a pořádnou grilovací zástěrou se z vás stane grilovací profík.