Z-zoom

Designové brýle z-zoom pro Váš komfort při práci a hraní nejen na PC 

  • Brýle z-zoom pomáhají chránit zrak před digitálním zářením z monitorů a displejů a redukují tak riziko z nadměrné zátěže zraku. Brýle jsou vyrobeny a speciálně designovány pro potlačení účinků tzv. modrého světla, které je vyzařováno z monitorů, televizí, LED žárovek i displejů chytrých zařízení. 
  • Modré světelné spektrum stojí za úbytkem tvorby melatoninu, který je tvořen výhradně za tmy a reguluje usínání a jednotlivé fáze spánku. Tím se snižuje nejen celková kvalita spánku, ale dochází i k oddálení usnutí. Při dlouhodobém vystavení modrému světlu mohou hrozit deprese, spánkové poruchy či oslabení imunitního systému. Je proto žádoucí oči chránit a omezit působení modrého světla na co nejmenší míru. 
  • Brýle z-zoom jsou vyrobeny v nadstandardní kvalitě obrouček, odolných proti mechanickému poškození. Elegantní a módní styl obrouček pak spolu s jednoduchou funkčností zajišťuje vysoký uživatelský komfort. Brýle jsou dodávány s nedioptrickými i dioptrickými skly vyrobenými z polykarbonátu s povlakem proti poškrábání. Filtr čoček dokáže odfiltrovat 30% z vyzařovaného modrého světla. 

Společnost z-zoom věnuje kvalitě svých výrobků maximální péči a pravidelně brýle z-zoom testuje v sérii náročných mechanických testů pro udržení vysokého standardu svých výrobků.