Yeticool BX40 šedá

Autochladnička, Objem: 40 l, Maximální hlučnost: 38 dB, Připojení 220 V, Maximální teplota: 20°C, Šířka: 59 cm, Výška: 38 cm, Hloubka: 48 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Přenosná autochladnička Yeticool BX40 v šedé barvě má objem 40 litrů. Rychlé zchlazení vložených potravin díky dobré izolaci a kompresoru. Nastavení teploty na dotykovém panelu s obrazovkou. Stabilní teplota uvnitř až 22 hodin po připojení externího akumulátoru (nutno dokoupit). Podpora technologie Bluetooth 5.0. Disponuje USB portem pro nabíjení telefonů nebo tabletů. Ergonomická teleskopická rukojeť a kolečka pro snadný přenos. Vrchní víko s protiskluzovou úpravou vhodné pro položení lahve a sklenic. Rozsah chladicích teplot: +20 °C až -20 °C. Hlučnost při chlazení jen 38 dB. Hmotnost: 13 kg. Napájecí napětí: 12/24V DC, 100-240V AC.

Yeticool BX40

Přenosná autochladnička Yeticool BX40 v šedé barvě vám poskytne prostor pro chlazení potravin, ať už jedete do přírody, na dovolenou nebo jinam. Díky kvalitní izolaci a účinnému kompresoru se o chlazení postará rychle. Nabízí objem 40 litrů a rozsah chladicích teplot je od 20 °C do -20 °C.

Ovládání aplikace

Chladič má ovládací panel s průhledným displejem LCD, který umožňuje intuitivní ovládání zařízení. Je také vybavena bezdrátovou technologií Bluetooth 5.0, která umožňuje ovládat chladničku pomocí aplikace určené pro mobilní zařízení se systémy Android a iOS.

Bezpečnost na prvním místě

Je vybavena víceúrovňovou ochranou autobaterie proti vybití a přepěťovou ochranou, která ji chrání před náhlými výkyvy síťového napětí. Průměrná spotřeba energie je 45 až 60 W v závislosti na okolní teplotě.

Snadná manipulace

Chladnička má vestavěnou zásuvku USB, která umožňuje nabíjet externí zařízení, jako je smartphone nebo tablet. Pro pohodlnou manipulaci je chladnička vybavena ergonomickými madly, teleskopickou rukojetí a kolečky.

Obsah balení

  • Přenosná chladnička s kompresorem
  • Vnitřní zásuvky
  • Napájecí kabel 12/ 24V (délka - 3,5 m)
  • Adaptér AC/DC s napájecím kabelem 100-240 V (EU/ UK)
  • Uživatelská příručka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 38 db
Celkový čistý objem 40 L
Kompresor Ano
Připojení 220V Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Yeticool BX40 šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi