Yenkee Zero TKL šedá


Klávesnice, Podsvícení, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: CZ, Typ spínače: Outemu Red, Provedení: Kabelové, USB, Podporovaný OS: Windows 7, Windows 10, Windows 8, Windows vista, černá, šedá. Více info


Cena 1 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 18 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice Yenkee Zero v šedém provedení se vyznačuje kompaktním designem bez numerického bloku. Je vybavena mechanickými spínači Outemu Red s životností až 50 milionů stisknutí, funkcí Anti-ghosting a N-Key rollover. Nechybí podmanivé RGB podsvícení s 16,8 miliony barev. K zařízením se klávesnice připojí pomocí kabelu s USB konektorem a délkou 1,8 m. Klávesnice má CS rozložení kláves.

Mechanické spínače Outemu Red

Outemu Red jsou odolné přepínače, které jsou navrženy tak, aby vám pokaždé poskytly rychlou odezvu a vy jste tak získali rychlou výhodu nad svými soupeři. Kromě toho mají čistě lineární a tichý průběh stisku a vyšší odolnost než membránové klávesy. 

Plně programovatelné RGB podsvícení

Nastavte si vlastní rozložení podsvícení kláves, 3 profily jsou integrovány přímo v klávesnici Yenkee Zero TKL (YKB 3000CZ). Můžete si podsvítit jen ty klávesy, které potřebujete, například podle herního žánru.

Regulujte hlasitost

Nastavení klávesnice Yenkee Zero TKL (YKB 3000CZ) včetně multimediálních funkcí zvládnete pomocí Fn kláves. Zabudované ovládací kolečko pak slouží pro regulaci hlasitosti a specifickým tlačítkem přepnete plynulou regulaci pro nastavení jasu podsvícení.

Snadné nastavení

Software pro nastavení klávesnice je intuitivní. Můžete programovat tlačítka, nastavit herní funkce, RGB podsvícení, ovládat směr nebo jas efektu podsvícení a mnoho dalšího.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows vista, Windows 8, Windows 10, Windows 7
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Yenkee Zero TKL šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi