Yenkee YKB 3400 černá

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • Akce

Rozhraní: USB, Podsvícení: Ano, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Ergonomické provedení: Ano, Programovateľné klávesy: Ano,


Věrnostní cena 1 799 Kč

Noví i staří členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 0 Kč.

Cena 1 999 Kč

19,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

4,8 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Mechanická klávesnice Yenkee YKB 3400 v černé barvě vás bude provázet při každé hře. K dispozici má 14 předdefinovaných profilů RGB podsvícení kláves a obvodové lišty. Celokovové tělo, včetně odnímatelné opěrky, se postará o dlouhou životnost. Mechanické spínače Outemu Blue zvládnou až 50 000 000 stlačení. Výkonný software nabízí nastavení profilů a funkci speciálních kláves. Samozřejmostí je funkce Anti-Ghosting, N-Key Rollover a reakční doba je 0,1 ms. Připojení zajišťuje 1,8metrový kabel s USB konektorem. Je kompatibilní s Windows Vista, 7, 8 a 10. Má CZ layout.

Láska na první stisk

Mechanické spínače kláves jsou skvělou volbou pro herní klávesnice. Na těle této klávesnice Yenkee YKB 3400 najdete prémiové spínače Outemu Blue, které vynikají vysokou odolností, výdrží a hlavně bleskovou odezvou. Váš výkon tak už nic nezpomalí. Navíc lahodí i vašemu oku. Spínače jsou transparentní s per-key light, takže při zapnutém podsvícení zalije váš stůl osvětlení barev dle vašeho gusta ve spektru RGB.

Kvalitní provedení

Herní klávesnice Yenkee YKB 3400 se vyznačuje kovovým tělem s nadstandardní odolností a stabilitou. Zvládne vše i prohru u finálního bosse, lagující připojení nebo náhlé spadnutí hry před vysněným cílem. K dispozici má i několik šikovných funkcí, jako jsou Anti-Ghosting, plně programovatelné klávesy či multimediální funkce. Nezapomnělo se ani na Win-Lock.

Ergonomie, design a inteligence

Tři atributy, které spojuje klávesnice Yenkee YKB 3400. Na těle se nachází ergonomická opěrka, která uleví vašim namáhaným rukám. Ve svém designu skrývá kovové tělo protkané LED podsvícením, které je i po celém obvodu klávesnice. Nabízí předdefinované profily barev a samozřejmě i vlastní nastavení dle vašich požadavků klávesových zkratek. To vše prostřednictvím intuitivního softwaru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ano
Programovateľné klávesy Ano

Hodnocení

4,8 / 5

6 recenzí Yenkee YKB 3400 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jana

9. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoPetr

13. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoJana

7. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoJaromír

25. 11. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • dobrá cena
  • rychlá
  • nic

splňuje očekavané