Yenkee YKB 31 Odyssey Hotswap


Klávesnice, Podsvícení, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: CZ, Provedení: Bezdrátové, Bluetooth, Typ baterie: Li-Ion, Podporovaný OS: Windows, bílá. Více info

Barva


Cena 2 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice Yenkee YKB 31 Odyssey s mechanickými spínači Gateron G Pro 2.0 Yellow, podsvícením RGB a třemi režimy připojení zajišťuje pohodlné ovládání a rychlé reakce při hraní vašich oblíbených titulů.

Elegantní herní klávesnice

Herní klávesnice Yenkee Odyssey je díky svému kompaktnímu rozložení 75 % ideální volbou pro moderní pracoviště, pokoje na kolejích a kreativní prostory. Tato klávesnice vyniká také designem, v pravém horním rohu se nachází kovový ovladač, který je nejen vizuálním prvkem, ale umožňuje také ovládání zvuku. Hotswap konektory umožňují snadnou výměnu spínačů bez nutnosti pájení.

Tři režimy připojení

Odyssey nabízí tři režimy připojení pro vaše potřeby. Vysoce výkonné kabelové připojení je ideální pro náročné hry a úkoly, 2,4GHz bezdrátový přijímač USB poskytuje stabilní připojení bez zpoždění a technologie Bluetooth umožňuje připojení k více zařízením.

Nastavitelné podsvícení RGB

Klávesnice je vybavena úžasným podsvícením RGB s individuálním nastavením pro každou klávesu. Pokročilý software nabízí možnost nastavení dynamických světelných efektů, které promění váš pracovní prostor nebo herní plochu v jedinečné místo.

Stvořeno pro hraní her

Pomocí softwaru ODYSSEY můžete přemapovat klávesy, naprogramovat makra, přizpůsobit nastavení podsvícení nebo vytvořit efektivní zkratky a zvýšit tak svou produktivitu.

Vysoká výdrž baterie

Integrovaná baterie poskytuje až 240 hodin provozu při vypnutém podsvícení, což umožňuje dlouhou životnost bezdrátového připojení bez nutnosti neustálého dobíjení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití herní
Lokalizace klávesnice CZ
Rozhraní Bluetooth
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows
Provedení Bezdrátové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Yenkee YKB 31 Odyssey Hotswap

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi