Yenkee YHP 3030 Sabotage


Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 20 Hz-10 kHz Hz, Citlivosť: 42 db, Impedance: 32 OHM, Styl nošení: náhlavní, Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ne, Konektor: 3,5 mm jack Více info


Cena 1 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 12 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní sluchátka Yenkee YHP 3030 v černém provedení s 7.1 kanálovým prostorovým zvukem vám poskytnou působivé herní zážitky a atmosféru. Součástí je polohovatelný mikrofon s LED signalizací používání. V levém sluchátku je zabudováno ovládání hlasitosti. Sluchátka disponují frekvenční odezvou 20 Hz - 10 kHz, impedancí 32 ohmů a citlivostí 115 +/- 3 dB. Souprava se k počítači připojuje pomocí 2,4m kabelu s ochranou proti zamotání a pozlaceným USB konektorem.

Kvalitní zvukový zážitek

Nechte se pohltit 7.1 kanálovým prostorovým zvukem obohaceným o basové vibrace a zažijte tak dokonalý realistický zvukový zážitek. Vašim uším tak neunikne žádný detail a nečekaný útok nepřítele nebude pro vás žádným překvapením. Zásluhou vylepšené technologie přidá hře na dynamičnosti a autentičnosti, což oceníte při různých herních žánrech.

Pohodlné hraní

Herní sluchátka Yenkee YHP 3030 v černém provedení se statickým červeným podsvícením zajišťují komfort při nošení. Lehký a flexibilní rám s polstrovanými koženkovými náušníky padne na hlavu každého herního nadšence. Na levém sluchátku se navíc nachází ovládání hlasitosti a ztlumení mikrofonu, což vám zaručí maximální pohodlí během hraní. Polohovatelný mikrofon je umístěn na ohebném krku a zajistí dokonale čistou hlasovou komunikaci.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20 Hz-10 kHz Hz
Citlivosť 42 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor 3,5 mm jack

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Yenkee YHP 3030 Sabotage

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno