Yamaha YST-SW012 (černý)

Pokud si chcete kvalitně vychutnat svou oblíbenou hudbu nebo filmy, při kterých vám filmové scény budou doprovázet kvalitní a hluboké zvukové efekty, měli byste mít ve své výbavě i kvalitní subwoofer. Takovým je například i subwoofer YAMAHA YST-SW012 Bl. Dopřeje vám silné basy, s prokreslenými detaily, které nebudou zkreslené ani na nízkých nebo vysokých úrovních hlasitosti. Subwoofer YAMAHA YST-SW012 Bl je magneticky stíněný a vybaven linkovým vstupem. Nabídne vám výkon 50 W, který ale v případě potřeby můžete zvýšit až na 100 W, a frekvenční rozsah skvělých 28 - 200 Hz. Kromě svých technických atributů je subwoofer zajímavý i svým provedením. Je vyhotoven v krásné černé barvě as přehledem zapadne do vybavení každého obýváku. A to nejlepší na závěr. Subwoofer při svém provozu nabízí i technologii Advanced YST II. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 29 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Technologie Advanced YST II

Advanced Yamaha Active Servo Technology II je unikátní systém ve kterém reproduktor a zesilovač pracují společně na tom aby byla výstupní impedance snížena natolik, aby reproduktor mohl mít kvalitní výsledné efekty. Advanced YST II pomáhá zajistit kvalitní výkon zvuku a celkový projev. S touto technologií vám subwoofer nabídne opravdu skvělý výkon a zaujme vás svým projevem. Ať už budete poslouchat oblíbenou hudbu, nebo dívat oblíbený film, subwoofer YAMAHA YST-SW012 Bl vám poskytne s kvalitou to, na co je stvorený- skvělé basy, hluboké a čisté, ze kterých budete unešeni.

Kvalitní basový reproduktor

Subwoofer YAMAHA YST-SW012 Bl je vybaven kvalitním basovým reproduktorem o průměru 20 cm, tedy 8 palců. Tento se ukrývá v přední části a je magneticky stíněný. To znamená, že subwoofer je možné uložit kamkoliv v pokoji, i při jiné elektronické zařízení, a stále bude produkovat skvělý zvuk a basy. Můžete tedy při zařizování obývacího pokoje myslet hlavně na stránku efektní. Subwoofer se postará o tu efektivní.

Provedení

Trendem dnešních dnů je nejen podávat skvělé výkony, ale i skvěle vypadat. Subwoofer YAMAHA YST-SW012 Bl vedle výkonnostní stránce splňuje i tento požadavek na vzhled. Je vyhotoven v jednoduchém ale elegantním černém provedení. Zapadne bez problémů do vaší sestavy, vašeho obývacího pokoje. Navíc jeho další předností je i fakt, že v pohotovostním režimu spotřebuje minimum energie.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 29 cm
  • Výška 29 cm
  • Hloubka 32,8 cm
  • Celkový výkon 50 W
  • Frekvenční rozsah (Hz) 28-200

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Celkový výkon: 50 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 29 cm
Výška: 29 cm
Hloubka: 32,8 cm
Hmotnosť: 8,5 Kg

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 28-200

Ostatní

Kód produktu: STSW012B

Všechny parametry

Recenze Yamaha YST-SW012 (černý)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 4 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jan, 17.3.2016

Štefan, 18.2.2016

Za tuto cenu je to perfektní subwoofer, prostě Yamaha. Jediné mínus ovládání vzadu je docela nepraktické. Steve

Jan, 02.2.2016

Petr, 18.1.2016

Moje stereo to dost obohatilo. Filmy, hudba ... paráda. Jsem velice spokojený.

Všechna hodnocení

Příslušenství k Yamaha YST-SW012 (černý)