Yamaha YST-FSW050 (černý)

4 499 Kč ? Ušetříte 11 % 3 998 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 18. 04. 2021
Jak získáte slevu
3 198 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 39,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pro obýváky s menším prostorem, kde je každý centimetr důležitý byl vyroben subwoofer YAMAHA YST-FSW050 Black. Je totiž velmi kompaktní, nízký a vybaven vyzařováním tónů dolů. Dopřeje vám silné basy, s prokreslenými detaily, které nebudou zkreslené ani na nízkých nebo vysokých úrovních hlasitosti. Subwoofer YAMAHA YST-FSW050 Black je magneticky stíněný a vybavený lineárním vstupem. Pracuje na bázi 16 cm basového reproduktoru, který vám nabídne výkon až 100 W, a frekvenční rozsah skvělých 35 - 160 Hz. Kromě svých technických atributů je subwoofer zajímavý i svým provedením. Je vyhotoven v krásné černé barvě a s přehledem zapadne do vybavení každého obýváku. A to nejlepší na závěr. Subwoofer při svém provozu nabízí i technologii Advanced YST II. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 11 %
  • Doprava zdarma
  • sleva s kódem 800 Kč

Popis produktu

Technologie Advanced YST II

Advanced Yamaha Active Servo Technology II je unikátní systém, ve kterém reproduktor a zesilovač pracují společně na tom aby byla výstupní impedance snížena natolik, aby reproduktor mohl mít kvalitní výsledné efekty. Advanced YST II pomáhá zajistit kvalitní výkon zvuku a celkový projev. S touto technologií vám subwoofer nabídne opravdu skvělý výkon a zaujme vás svým projevem. Ať už budete poslouchat oblíbenou hudbu, nebo dívat oblíbený film, subwoofer YAMAHA YST-FSW050 Black vám poskytne s kvalitou to, na co je stvořený- skvělé basy, hluboké a čisté, ze kterých budete unešeni.

Kvalitní basový reproduktor

Subwoofer YAMAHA YST-FSW050 Black je vybaven kvalitním basovým reproduktorem o průměru 16 cm a vyzařováním dolů. Ukrývá se v přední části a je magneticky stíněný. To znamená, že subwoofer je možné uložit kamkoliv v pokoji, i při jiném elektronické zařízení, a stále bude produkovat skvělý zvuk a basy. Můžete tedy při zařizování obývacího pokoje myslet hlavně na stránku efektní. Subwoofer se postará o tu efektivní.

Provedení

Trendem dnešních dnů je nejen podávat skvělé výkony, ale i skvěle vypadat. Subwoofer YAMAHA YST-FSW050 Black vedle výkonnostní stránce splňuje i tento požadavek na vzhled. Je vyhotoven v jednoduchém ale elegantním černém provedení. Je kompaktní a velmi nízký, proto nezabere mnoho místa. Zapadne bez problémů do vaší sestavy, vašeho obývacího pokoje. Navíc jeho další předností je i fakt, že v pohotovostním režimu spotřebuje minimum energie.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 35 cm
  • Výška 16,3 cm
  • Hloubka 35 cm
  • Celkový výkon 100 W
  • Typ subwooferu aktivní
  • Frekvenční rozsah (Hz) 35-160

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Celkový výkon: 100 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 35 cm
Výška: 16,3 cm
Hloubka: 35 cm
Hmotnosť: 8,5 Kg

Reproduktory

Typ subwooferu: aktivní
Aktivní: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 35-160

Ostatní

Kód produktu: YST-FSW050

Všechny parametry

Recenze Yamaha YST-FSW050 (černý)

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Veljko, 24.1.2019

Příslušenství k Yamaha YST-FSW050 (černý)