Yamaha YHT-1840 černé

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Domácí kino Yamaha YHT-1840 sestává z 5.1 reproduktorové soustavy Yamaha NS-P40 a AV příjímače HTR 2071. 5.1-kanálový AV receiver Yamaha HTR-2071 nabízí řadu praktických funkcí: rádio FM / AM s RDS, dekodéry Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD, 4K upscaling - převzorkování obrazu, 4 HDMI vstupy a 3 digitální zvukové vstupy. Plně podporuje nejnovější HDMI standardy a díky přenosu 4K videa si můžete plnohodnotně vychutnat vysokou kvalitu videa bez degradace. Koncové zesilovače poskytnou max. výkon 5 × 100 W. 5.1kanálový set reproduktorů vytvoří prostorový zvuk s hudbou a filmy. Subwoofer s basreflexem a Advanced YST II poskytuje silné a čisté basy. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělá volba a dokonalý společník

Domácí kino Yamaha YHT-1840 vás už na první pohled osloví svým elegantním a nadčasově působícím provedením. Vaše kritéria však bude splňovat i po technické stránce. Nabízí 5-kanálový, výkonný prostorový zvuk s maximálním výkonem 100 W na kanál. Sestává z 5.1 reproduktorové soustavy NS-P40 a AV příjímače HTR 2071. Lesklé černé reproduktory jsou navrženy tak, aby doplňovaly vzhled většiny nejnovějších televizorů s plochou obrazovkou. Silné a jasné basy zase zajišťuje aktivní subwoofer s technologií Advanced Yamaha Active Servo Technology II a výkonem 50 W.

Úplná podpora 4K Ultra HD

AV receiver Yamaha HTR-2071 plně podporuje nejnovější HDMI standardy. Díky přenosu 4K videa při 60 snímcích za sekundu si můžete plnohodnotně vychutnat vysokou kvalitu videa 4K bez degradace. Dodržuje také normu ochrany HDCP2.2 pro 4K přenos videa a HDR (High Dynamic Range) video, které poskytuje neuvěřitelný kontrast, jasné barvy a umožňuje preciznější zobrazení detailů ve světlých a tmavých částech obrazu. Kromě toho podporuje širší barevnou stupnici BT.2020, ARC - Audio Return Channel a přenos 3D obrazu. Díky více než 8 milionům pixelů a jedinečné technologii zpracování signálu na zvyšování rozlišení převzorkováním si vychutnáte ten nejkvalitnější obraz. Čím vyšší je kvalita původního obsahu, tím lepší obraz získáte.

Virtual CINEMA FRONT

I když není možné instalovat prostorové reprosoustavy za poslechovým místem, Virtual CINEMA DSP reprodukuje virtuální 5-kanálový prostorový zvuk plný realismu s pouze dvěma předními reproduktory. S Virtual CINEMA FRONT si můžete vychutnat virtuální 5-kanálový prostorový zvuk a instalací prostorových reproduktorů vpředu. Získáte větší flexibilitu pro uspořádání reproduktorů v místnosti spolu s jednoduchým užíváním si prostorového zvuku.

Tlačítka SCENE pro spuštění reprodukce jedním dotykem

Prostřednictvím 4 praktických tlačítek SCENE budete moci flexibilně přepínat mezi jednotlivými zdroji audia a videa. K dispozici budete mít přednastavené režimy pro přehrávání disků Blu-ray či DVD, sledování televize i poslech CD či rozhlasu. Stačí stisknout patřičné tlačítko a receiver se automaticky spustí ve zvoleném režimu. Jednotlivá tlačítka můžete přenastavit na jiné zdroje tak, že vyberete zdroj a DSP režim.

HD Audio CINEMA DSP

Exkluzivní technologie vyvinutá společností YAMAHA, která podporuje přehrávání HD audia (Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio), které poskytuje přirozený a realistický zvukový zážitek.

Compressed Music Enhancer

Připojte klíč USB nebo přehrávač MP3 ke vstupu USB a přehrávejte hudbu pomocí zabudovaného přehrávače se zobrazením obsahu přímo na obrazovce. Když je hudba kódována do digitálního komprimovaného formátu jako MP3, dochází ke zhoršení frekvenční charakteristiky. Compressed Music Enhancer společnosti Yamaha používá sofistikované DSP algoritmy, které obnoví vysoké frekvence zvuku, takže hudba zní vždy tak, jak má.

Automatický úsporný režim

Volitelný režim automatického pohotovostního režimu umožňuje ušetřit energii tím, že nastavíte vypnutí po 2, 4, 8 nebo 12 hodinách.

HDMI 3D podpora

Přijímač dokáže přenášet i 3D video signál. Funkce Audio Return Channel umožňuje zvuk odesílat a přijímat pomocí stejného kabelu HDMI. Takže můžete poslouchat zvuk z televizoru prostřednictvím jediného kabelu HDMI bez nutnosti extra optického kabelu.

HDMI CEC

Další výhodou HDMI připojení je dostupnost funkce CEC. YAMAHA HTR-2071 lze připojit ke CEC kompatibilnímu televizoru a obě zařízení budou zapínat a vypínat současně. Dálkové ovládání televizoru můžete použít na nastavování některých základních funkcí jako například hlasitosti.

5.1 kanálový set reproduktorů NS-P40

Vysoce kvalitní set NS-P40 je vynikající volbou pro zřízení domácího kina. Reproduktory s malými rozměry dodávají plný a vyvážený zvuk. Prostorové a středové modely mají tradiční vzhled reproduktorů značky Yamaha. Jejich čistý design odpovídá jejich vysoké kvalitě zvuku a mohou být umístěny na libovolném místě. Lesklé černé reproduktory jsou navrženy tak, aby doplňovaly vzhled většiny nejnovějších televizorů s plochou obrazovkou. Otvory v zadní části umožňují, aby byly tyto reproduktory úhledně namontované na stěně.

Pokročilý systém YST II Subwofer

Nově vyvinutá technologie YST Yamaha Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) kombinuje principy s negativní impedancí a konstantním proudem, které řídí pohyb basového reproduktoru pod kontrolou. Tento systém dynamicky optimalizuje efektivní impedanci reproduktoru, aby se zachovala vynikající linearita i při vyšších hladinách akustického tlaku, pro přirozenější a energetickou reprodukci basů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • Bluetooth Ne
  • Počet HDMI portů 5
  • USB port Ne
  • Počet kanálů 5,1
  • Bezdrátové reproduktory Ne
  • Audio dekodéry Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD
  • 3D kompatibilita Ano

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Počet kanálů: 5,1

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ne
? Počet HDMI portů: 5
USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ne
Počet digit.vstupů: 3
Počet koaxiálních portů: 2
Počet analog.vstupů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Výška: 31,5 cm
Hloubka: 15,1 cm
Hmotnost: 7,4 Kg

Obsah balení

Obsah balení: repro kabely

Reproduktory

Bezdrátové reproduktory: Ne
? Subwoofer: Ano
Typ subwooferu: aktivní
Výkon subwooferu: 100 W

Zvuk

Audio dekodéry: Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD

Rádio

FM rádio: Ano

Funkce

? 3D kompatibilita: Ano

Ostatní

Kód produktu: AYHT1840BL

Všechny parametry

Recenze Yamaha YHT-1840 černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha YHT-1840 černé