Yamaha YAS-109 černý

Zobrazit


Soundbar, Barva černá, 2.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 120 W, Subwoofer: Ano, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ano, Smart: Ano, Kompatibilní s Amazon Alexa, 2 × HDMI port, 1 × optický vstup, NFC: Ne, FM rádio: Ne, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II, DTS: X, DTS Digital surround, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, Frekvenční rozsah: 62-23000 Hz. Více info


Cena 8 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 85 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Stylový soundbar Yamaha YAS-109 v elegantním černém provedení s technologií DTS Virtual:X vám poskytne věrný prostorový zvuk přímo ve vašem obývacím pokoji. Až 6 reproduktorů s celkovým výkonem 120 W zaručí hluboké basy, vyvážené středy a čisté výšky. Soundbar má plnou podporu streamovacích služeb Spotify, Amazon Music a Tidal. Hlasový asistent Amazon Alexa vám umožní snadné ovládání soundbaru, inteligentní domácnosti a jiných kompatibilních zařízení.

Pohlcující zážitek z prostorového zvuku

Špičková technologie prostorového zvuku DTS Virtual:X nabídne věrnou simulaci 3D zvuku i bez kompletní sestavy domácího kina. Silný zážitek z prostorového zvuku umocňují vylepšené basy a křišťálově čistý dialog, který vás obklopuje. A protože DTS Virtual:X funguje v každé místnosti, prostorový zvuk je k dispozici bez ohledu na umístění nebo akustické omezení. Duální, 7,5cm subwoofery a čtveřice reproduktorů s celkovým výkonem 120 W nabízí hluboké basy, vyvážené středy a čisté výšky.

Moderní streamování

Připojení soundbaru k síti Wi-Fi umožňuje prohlížet a streamovat hudbu ze všech připojených inteligentních zařízení včetně počítače, notebooku, NAS (Network-Attached Storage) nebo chytrého telefonu. Otevřete dveře do světa hudby s přístupem ke službám Spotify, Amazon Music nebo Tidal, se kterými soundbar nativně spolupracuje.

Elegantní design, jednoduchá instalace

Soundbar Yamaha YAS-109 nabízí jednoduchý, minimalistický design, díky kterému se hodí do každého obývacího pokoje. Instalace je tak jednoduchá, že ji zvládne opravdu každý. Jednoduše zapojíte jeden kabel do elektrické zásuvky a druhý do televizoru. Soundbar můžete umístit v přední části před televizí, nebo namontovat na zeď.

Hlasový asistent Amazon Alexa

Soundbar YAS-109 nabízí vestavěné hlasové ovládání Alexa pro snadné ovládání soundbaru, inteligentních domácností, hudby a mnohem více.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 2
Počet kanálů 2.1
Výkon reproduktoru 120 W

Hodnocení

4,8 / 5

4 recenze Yamaha YAS-109 černý

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Petr

25. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Perfektní zvuk, aplikace
  • Nelze ovládat ovladačem televize

PAVEL

25. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • zvuk, funkce, zpracování
  • zatím jsem neobjevil

vysoká kvalita značka Yamaha


Otakar

4. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze DobráPetr

6. 10. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Jednoduché zapojeni,
  • dobry zvuk,
  • spíš do menších místnosti,
  • nic, jsem spokojen