Yamaha WXAD-10

Nákupem získáte 39,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Síťový adaptér Yamaha WXAD-10 je výkonné bezdrátové zařízení, které propojí svět MusicCast s jakýmkoli audio zařízením ve vaší domácnosti. MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro požitek z hudby a audia. Ta může přenášet digitální hudební obsah z telefonu, PC nebo NAS k jiným MusicCast zařízením ve vaší domácnosti. Můžete také sdílet hudbu z externích zařízení, jako jsou například TV nebo BD přehrávač připojené AV receiveru. Audio obsah z připojených Bluetooth smartphonů nebo tabletů může být také streamovaný do MusicCast zařízení v různých místnostech. LAN (RJ45) konektor umožňuje také snadné a stabilní připojení do místní sítě. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Brána do světa hudby

Yamaha WXAD-10 má vysoce výkonné funkce bezdrátové sítě, které umožňují přenést digitální hudební obsah z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu, jakož i hudební knihovny z počítače nebo síťového úložiště a množství online streamingových služeb a internetového rádia - pro přístup k jakékoliv hudbě, kterou chcete. Kromě toho můžete pomocí funkcí MusicCast sdílet hudbu se zařízeními podporujícími hudbu v jiných místnostech vašeho domova.  Jednoduše připojte Yamaha WXAD-10 ke svému stávajícímu audio systému a proměňte je na chytré zařízení!

Široké možnosti poslechu

Bezdrátové streamování hudby pomocí Bluetooth a Airplay, streamovací služby * jako Spotify, Pandora, JUKE, Napster, Rhapsody, SiriusXM, Tidal a Deezer. Yamaha WXAD-10 přináší inteligentní řešení pro vaše stávající zařízení. * Streamovací služby jsou dostupné podle regionu a mohou být zpoplatněny.

MusicCast

MusicCast je nová revoluce v síťovém zvuku. MusicCast je intuitivní a jednoduchá multi-roomová aplikace, která Vám umožní využívat WXAD-10 na maximum. Ovládejte Váš přístroj jednou rukou z vašeho mobilního telefonu či tabletu. Používejte zvukový projektor, bezdrátový reproduktor, AV přijímač, HiFi audio, podle toho, co vám nejvíce vyhovuje. Audio obsah z připojených Bluetooth smartphonů nebo tabletů může být také streamovaný do MusicCast zařízení v různých místnostech.

Aplikace pro snadné ovládání

Vyhrazená aplikace MusicCast vám umožní používat váš smartphone nebo tablet jednoduchým a pohodlným výběrem požadovaných skladeb a streamovaných hudebních služeb, ovládáním hlasitosti atd. Aplikaci na svém smartphonu můžete použít i na dálkové ovládání všech zařízení kompatibilních se službou MusicCast v jiných místnostech.

Vysoce kvalitní zvuk s vysokým rozlišením

V zařízení WXAD-10 je mimořádně kvalitní D/A převodník, který dokáže reprodukovat zvukové zdroje s vysokým rozlišením se svou původní kvalitou. Podporuje širokou škálu formátů ve vysokém rozlišení, včetně WAV, FLAC a AIFF s rozlišením 192 kHz/24-bit, stejně jako ALAC v rozlišení 96 kHz/24 bitů. Jednotka navíc používá speciální obvodový design a využívá vysoce kvalitní součásti a technologie - včetně renomovaného Burr-Brown DAC převodníku, originálních PML kondenzátorů, používaných v AV přijímačích společnosti Yamaha a vlastní originální technologie společnosti Yamaha, která využívá kombinaci síťových modulů k dosažení snížení jitteru. Výsledkem je, že WXAD-10 důkladně vykreslí všechny zvukové vlastnosti zvukových zdrojů s vysokým rozlišením a účinně reprodukuje i jemné prostředí koncertních sálů a jemné expresivní nuance v zvuku.

Jednoduchý a rafinovaný design

Díky matné povrchové úpravě, podobné jemné keramice, s mírnou prohlubní v horní části, byl model WXAD-10 navržen tak, aby odpovídal jakémukoli prostředí a vyzařoval nenápadnost. Jednoduchý a bezvýrazný vzhled se hodí pěkně a přirozeně spolu s prakticky libovolnou zvukovou součástí.

Možné připojení k jakémukoliv zvukovému zařízení

Vybaven výstupními konektory RCA Cinch a stereo mini, Yamaha WXAD-10 může být připojen k široké škále audio produktů - bez ohledu na komponenty, které máte v současnosti. Používejte ho se stereo systémem, komponentem Hi-Fi, systémem domácího kina nebo dokonce se zvukovým projektorem nebo soundbarem. Možnosti jsou nekonečné.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 13 cm
Hmotnosť: 226 g
Výška: 4,5 cm

Ostatní

Kód produktu: AWXAD10DGY

Recenze Yamaha WXAD-10

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha WXAD-10