Yamaha RX-V485 černý

Vyberte si jinou variantu

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 249,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

5.1-kanálový AV receiver Yamaha RX-V485 s výkonem 115 W na kanál nabízí velké množství praktických funkcí: rádio FM/AM s RDS, dekodéry Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD, 4K upscaling - převzorkování obrazu, USB vstup, 4 HDMI vstupy a 3 digitální zvukové vstupy. Integrované Bluetooth a podpora AirPlay umožňuje přenos hudby z mobilního zařízení. Technologie Compressed Music Enhancer dokáže vylepšit zvuk komprimované hudby MP3 a obnoví vysoké frekvence. Plně podporuje nejnovější HDMI standardy a přenos 4K videa. Přední panel obsahuje dobře čitelný displej, ovládací prvky s rychlou volbou režimu i USB vstup pro USB flash disky. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Yamaha RX-V585 černý

Yamaha RX-V585 černý

14 999 Kč

K odeslání 1 ks

7.2-kanálový síťový AV receiver Yamaha RX-V585 s vysokým rozlišením přenosu obrazu 4K Ultra HD umožní vychutnat si prostorový zvuk s podporou Dolby Atmos® a DTS X. Přidejte zvuk do 9 dalších…

 • Wi-Fi: Ano
 • Bluetooth: Ano
 • Počet kanálů: 7

Zobrazit produkt

Popis produktu

Podpora videa 4K Ultra HD

AV receiver Yamaha RX-V485 plně podporuje nejnovější HDMI standardy. Díky přenosu 4K videa při 60 snímcích za sekundu si můžete plnohodnotně vychutnat vysokou kvalitu videa 4K bez degradace. Dodržuje také normu ochrany HDCP2.2 pro 4K přenos videa a HDR (High Dynamic Range) video, které poskytuje neuvěřitelný kontrast, jasné barvy a umožňuje preciznější zobrazení detailů ve světlých a tmavých částech obrazu. Kromě toho podporuje širší barevnou stupnici BT.2020, ARC - Audio Return Channel a přenos 3D obrazu. Díky více než 8 milionům pixelů a jedinečné technologii zpracování signálu na zvyšování rozlišení převzorkováním si vychutnáte ten nejkvalitnější obraz. Čím vyšší je kvalita původního obsahu, tím lepší obraz získáte.

MusicCast

MusicCast představuje revoluci v oblasti síťového audia. Všechny produkty MusicCast můžete používat dohromady nebo samostatně. K ovládání slouží jediná aplikace s intuitivním rozhraním a její použití je rychlé a snadné. Můžete používat zvukový projektor, bezdrátový reproduktor, AV receiver, komponenty HiFi, zkrátka cokoli vám vyhovuje a kombinovat jednotlivé prvky a postupně svůj systém MusicCast rozšiřovat.

Bezdrátové prostorové reproduktory

Kombinujte tento AV přijímač s hudebním reproduktorem Yamaha MusicCast 50 nebo MusicCast 20 a vychutnejte si úžasné pohodlí při vytváření domácího kina s bezdrátovými zadními reproduktory. A co víc, získáte úžasně realistický zvuk s jednoduchým nastavením. Snadno proměníte současný obývací pokoj na zábavné prostředí, kde si můžete plně vychutnat filmy a hudbu.

CINEMA DSP 3D

Technologie společnosti Yamaha pro tvorbu zvukových polí, která nemá na světě konkurenci, byla vytvořena kombinací měřených dat zvukových polí se zpracováním digitálního signálu. Technologie CINEMA DSP 3D přináší trojrozměrnou prostorovou reprodukci včetně výšky zvukového pole. Výsledkem je nejpůsobivější zvuk domácího kina, díky kterému se budete cítit tak, jako byste byli součástí scény.

Zažijte 7.1-kanálový zvuk s technologií virtuálních reproduktorů

Při CINEMA DSP 3D funkce Virtual Presence Speaker plně využívá středové a prostorové reproduktory k vytvoření slyšitelných informací z místa, kde jsou běžně nainstalovány přední horní reproduktory. Navíc je tento model vybaven funkcí Virtual Surround Back Speaker. Dokonce i bez použití prostorových zadních reproduktorů můžete dosáhnout přirozeného a prostorového zvuk díky přehrávání CINEMA DSP 3D - což vám poskytne virtuální ekvivalent až do 7.1-kanálového prostorového zvuku, a to i při konfiguraci s 5.1 reproduktory.

Tlačítka SCENE pro spuštění reprodukce jedním dotykem

Prostřednictvím 4 praktických tlačítek SCENE budete moci flexibilně přepínat mezi jednotlivými zdroji audia a videa. K dispozici budete mít přednastavené režimy pro přehrávání disků Blu-ray či DVD, sledování televize i poslech CD či rozhlasu. Stačí stisknout patřičné tlačítko a receiver se automaticky spustí ve zvoleném režimu. Jednotlivá tlačítka můžete přenastavit na jiné zdroje tak, že vyberete zdroj a DSP režim.

Lehká instalace

Průvodce nastavením AV umožní jednoduššeji provést proces nastavení přijímače Yamaha. Tato aplikace vám pomůže s kabelovým připojením mezi AV receiverem a zdrojovými zařízeními. Navíc vás provede různými nastaveními, jako jsou připojení reproduktorů, připojení k TV ke zdrojovému zařízení a přiřazení výkonového zesilovače. Systémové obrázky a aktuální obrázky přijímačů AV vám pomáhají pochopit, jak vytvořit spojení mezi zařízeními. Je k dispozici ve více jazycích a je určen pro tablety s iOS a Android.

HD Audio CINEMA DSP

Exkluzivní technologie vyvinutá společností YAMAHA podporuje přehrávání HD audia (Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio), které poskytuje přirozený a realistický zvukový zážitek.

Compressed Music Enhancer

Připojte klíč USB nebo přehrávač MP3 ke vstupu USB a přehrávejte hudbu pomocí zabudovaného přehrávače se zobrazením obsahu přímo na obrazovce. Když je hudba kódována do digitálního komprimovaného formátu, jako MP3, dochází ke zhoršení frekvenční charakteristiky. Compressed Music Enhancer společnosti Yamaha používá sofistikované DSP algoritmy, které obnoví vysoké frekvence zvuku, takže hudba zní vždy tak, jak má.

Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby

AV receiver Yamaha RX-V485 je vybaven technologií Bluetooth, která vám umožní snadné bezdrátové přehrávání hudby z chytrých telefonů a dalších zařízení. Yamaha Compressed Music Enhancer je nyní optimalizována i pro přenos zvuku prostřednictvím Bluetooth, aby bylo zaručeno, že bude mít vaše hudba živý a temperamentní zvuk i při bezdrátové reprodukci.

Bluetooth vstup/výstup

Nejnovější standard Bluetooth umožňuje nejen přijímat z mobilního zařízení, ale slouží i jako Bluetooth vysílač pro sluchátka a Bluetooth reproduktory.

YPAO optimalizace zvuku

YPAO analyzuje akustiku místnosti a změří různé charakteristiky reproduktorů pomocí dodaného mikrofonu a poté nastaví zvukové parametry tak, aby bylo dosaženo optimálního zvuku.

Streamovací služby s hudbou z celého světa

Prozkoumejte hudební svět se službami streamování z celého světa* po připojení přijímače k ​​internetu přes LAN nebo Wi-Fi. Synchronizace playlistů a písní z vašeho chytrého telefonu nebo počítače se přesune do RX-V485, které umožní poslouchat vaše oblíbené písničky a objevovat novou hudbu.
* Dostupnost služeb na streaming hudby se liší podle regionu a některé služby mohou být zpoplatněny.

Bezdrátové streamování

AV receiver Yamaha RX-V485 s podporou bezdrátové funkce Bluetooth bude ideálním řešením do každé domácnosti. Umožňuje pohodlně a jednoduše přenášet zvukový obsah bez omezujících kabelů. Ať už z mobilních telefonů, tabletů nebo jiných kompatibilních zařízení. Yamaha Compressed Music Enhancer optimalizuje zvuk tak, aby byla dosažena nejvyšší možná kvalita reprodukce. Signálový procesor frekvence obnoví, čímž zajistí přirozenost a čistotu zvuku. 

Extra Bass pro bohatý basový zvuk

Exkluzivní technologie Extra Bass pro posílení hlubokých frekvencí přináší bohatší basy i při použití malých reproduktorů, než byste čekali od reproduktorů dané velikosti. Je-li použit subwoofer, vylepšuje hlasitost celého nízkofrekvenčního pásma reproduktorového systému, nejen předních reproduktorů, ale i basů ze subwooferu. Můžete si tak vychutnat hudbu a zvuk filmů s mimořádnou energií a silou.

Vylepšení videa až na 4K - upscaling

Upscaling funkce přemění obraz videa s nižším rozlišením do nejnovějšího rozlišení 4K. Můžete si vychutnat video z disků Blu-ray s detaily a hloubkou obrazu, které mohou poskytnout pouze 4K.

Automatický úsporný režim

Volitelný režim automatického pohotovostního režimu umožňuje ušetřit energii tím, že nastavíte vypnutí po 2, 4, 8 nebo 12 hodinách.

HDMI 3D podpora

Přijímač dokáže přenášet i 3D video signál. Funkce Audio Return Channel umožňuje zvuk odesílat a přijímat pomocí stejného kabelu HDMI. Takže můžete poslouchat zvuk z televizoru prostřednictvím jediného kabelu HDMI bez nutnosti extra optického kabelu.

HDMI CEC

Další výhodou HDMI připojení je dostupnost funkce CEC. YAMAHA RX-V485 lze připojit ke CEC kompatibilnímu televizoru a obě zařízení budou zapínat a vypínat současně. Dálkové ovládání televizoru můžete použít na nastavování některých základních funkcí, jako například hlasitosti.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ano
 • Bluetooth Ano
 • Počet kanálů 5
 • Výkon na kanál 115 W
 • Airplay Ano
 • HDMI vstupy 4
 • HDMI výstupy 1

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ano
Počet kanálů: 5

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Wi-Fi standardy: 802.11n, 802.11ac
Počet digit.vstupů: 3
Počet analog.vstupů: 4
? Airplay: Ano
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Výška: 16 cm
Hloubka: 33 cm
Hmotnost: 7,8 Kg

Zvuk

Audio dekodéry: Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DTS
Výkon na kanál: 115 W
Multizone: Ano

Rádio

DAB: Ne

Další parametry

Phono vstup: Ne

Ostatní

Kód produktu: ARXV485BL

Všechny parametry

Recenze Yamaha RX-V485 černý

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Pavel, 03.5.2020

Jedná se o kvalitní a prověřenou značku. Ovládání přes mobilní telefon jednoduché. Služby spotify, Tydal atd.

 • Kvalitní poslech.
 • Kvalitní zpracování.
 • Jednoduchá obsluha.
 • Velikost.

Příslušenství k Yamaha RX-V485 černý