Yamaha RX-V385 černý vystavený kus s plnou zárukou

5.1-kanálový AV receiver Yamaha RX-V385 s výkonem 100 W na kanál nabízí velké množství praktických funkcí: rádio FM/AM s RDS, dekodéry Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD, 4K upscaling - převzorkování obrazu, USB vstup, 4 HDMI vstupy a 3 digitální zvukové vstupy. Integrovaná technologie Bluetooth umožňuje nejen přijímat zvuk z mobilního zařízení, ale slouží i jako Bluetooth vysílač pro BT sluchátka a BT reproduktory. Technologie Compressed Music Enhancer dokáže vylepšit zvuk komprimované hudby MP3 a obnovit vysoké frekvence. Plně podporuje nejnovější HDMI standardy a přenos 4K videa. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 16 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Yamaha R-N303D černé

Splátky s 0% navýšením (více info)

Yamaha R-N303D černé

Stereofonní Hi-Fi receiver Yamaha R-N303D přehrává zvuk z analogových i digitálních vstupů, streamovacích služeb a internetových rádií. Je kompatibilní se všemi současnými možnostmi přehrávání, jako…

 • Wi-Fi: Ano
 • Bluetooth: Ano
 • Počet kanálů: 2

Zobrazit produkt

Popis produktu

Podpora videa 4K Ultra HD

AV receiver Yamaha RX-V385 plně podporuje nejnovější HDMI standardy. Díky přenosu 4K videa při 60 snímcích za sekundu si můžete plnohodnotně vychutnat vysokou kvalitu videa 4K bez degradace. Dodržuje také normu ochrany HDCP2.2 pro 4K přenos videa a technologie HDR (High Dynamic Range), která poskytuje neuvěřitelný kontrast, jasné barvy a umožňuje preciznější zobrazení detailů ve světlých a tmavých částech obrazu. Kromě toho podporuje širší barevnou stupnici BT.2020, ARC - Audio Return Channel a přenos 3D obrazu. Díky více než 8 milionům pixelů a jedinečné technologii zpracování signálu pro zvyšování rozlišení převzorkováním si vychutnáte ten nejkvalitnější obraz. Čím vyšší je kvalita původního obsahu, tím lepší obraz získáte.

Virtual CINEMA FRONT

I když není možné instalovat prostorové reprosoustavy za poslechovým místem, Virtual CINEMA DSP reprodukuje virtuální 5-kanálový prostorový zvuk plný realismu s pouze dvěma předními reproduktory. S Virtual CINEMA FRONT si můžete vychutnat virtuální 5-kanálový prostorový zvuk a instalaci prostorových reproduktorů vpředu. Získáte větší flexibilitu pro uspořádání reproduktorů v místnosti spolu s jednoduchým užíváním si prostorového zvuku.

Exkluzivní technologie vyvinutá společností YAMAHA, která podporuje přehrávání HD audia (Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio), poskytuje přirozený a realistický zvukový zážitek.

Compressed Music Enhancer

Připojte klíč USB nebo přehrávač MP3 ke vstupu USB a přehrávejte hudbu pomocí zabudovaného přehrávače se zobrazením obsahu přímo na obrazovce. Když je hudba kódována do digitálního komprimovaného formátu jako MP3, dochází ke zhoršení frekvenční charakteristiky. Compressed Music Enhancer společnosti Yamaha používá sofistikované DSP algoritmy, které obnoví vysoké frekvence zvuku, takže hudba zní vždy tak, jak má.

Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby

AV receiver Yamaha RX-V385 je vybaven technologií Bluetooth, která vám umožní snadné bezdrátové přehrávání hudby z chytrých telefonů a dalších zařízení. Yamaha Compressed Music Enhancer je nyní optimalizován i pro přenos zvuku prostřednictvím Bluetooth, aby bylo zaručeno, že bude mít vaše hudba živý a temperamentní zvuk i při bezdrátové reprodukci.

Bluetooth vstup/výstup

Nejnovější standard Bluetooth umožňuje nejen přijímat signál z mobilního zařízení, ale slouží i jako Bluetooth vysílač pro sluchátka a Bluetooth reproduktory.

YPAO optimalizace zvuku

YPAO analyzuje akustiku místnosti a změří různé charakteristiky reproduktorů pomocí dodaného mikrofonu a poté nastaví zvukové parametry tak, aby byl dosažen optimální zvuk.

Extra Bass pro bohatý basový zvuk

Exkluzivní technologie Extra Bass pro posílení hlubokých frekvencí přináší bohatší basy i při použití malých reproduktorů, než byste čekali od reproduktorů dané velikosti. Je-li použit subwoofer, vylepšuje hlasitost celého nízkofrekvenčního pásma reproduktorového systému, nejen předních reproduktorů, ale i basů ze subwooferu. Můžete si tak vychutnat hudbu a zvuk filmů s mimořádnou energií a silou.

Vylepšení videa až na 4K - upscaling

Upscaling funkce přemění obraz videa s nižším rozlišením do nejnovějšího rozlišení 4K. Můžete si vychutnat video z disků Blu-ray s detaily a hloubkou obrazu, které mohou poskytnout pouze 4K videa.

Automatický úsporný režim

Volitelný režim automatického pohotovostního režimu umožňuje ušetřit energii tím, že nastavíte vypnutí po 2, 4, 8 nebo 12 hodinách.

HDMI 3D podpora

Přijímač dokáže přenášet i 3D video signál. Funkce Audio Return Channel umožňuje zvuk odesílat a přijímat pomocí stejného kabelu HDMI. Takže můžete poslouchat zvuk z televizoru prostřednictvím jediného kabelu HDMI bez nutnosti jiných kabelů.

Tlačítka SCENE pro zapnutí jedním dotykem

Prostřednictvím 4 praktických tlačítek SCENE budete moci flexibilně přepínat mezi jednotlivými zdroji audia a videa. K dispozici budete mít přednastavené režimy pro přehrávání disků Blu-ray či DVD, sledování TV i poslech CD či rádia. Stačí stisknout patřičné tlačítko a receiver se automaticky spustí ve zvoleném režimu. Jednotlivá tlačítka můžete přednastavit na jiné zdroje tak, že vyberete zdroj a DSP režim.

HDMI CEC

Další výhodou HDMI připojení je dostupnost funkce CEC. YAMAHA RX-V385 lze připojit k CEC kompatibilnímu televizoru a obě zařízení se budou zapínat a vypínat současně. Dálkové ovládání televizoru můžete použít k nastavování některých základních funkcí, jako například hlasitosti.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ne
 • Bluetooth Ano
 • Počet kanálů 5
 • Výkon na kanál 100 W
 • Airplay Ne
 • HDMI vstupy 4
 • HDMI výstupy 1

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Počet kanálů: 5

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ne
Počet digit.vstupů: 3
Počet analog.vstupů: 3
? Airplay: Ne
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Výška: 16 cm
Hloubka: 31,5 cm
Hmotnost: 7,7 Kg

Obsah balení

Obsah balení: YPAO mikrofon, dálkový ovladač

Zvuk

Audio dekodéry: DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital
Frekvenční rozsah (Hz): 10 Hz - 100 kHz
Výkon na kanál: 100 W
Multizone: Ne

Rádio

DAB: Ne

Další parametry

Phono vstup: Ne

Ostatní

Kód produktu: ARXV385BL

Všechny parametry

Recenze Yamaha RX-V385 černý

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Bedřich, 19.12.2018

Nechápu proč jsou výstupy pro zapojení reproduktorů určeny pro ty nejmenší "banánky" když většina reproduktorů i kabelů které se k nim kupujou mají banánky střední...Zbytečná komplikace,člověk koupí dráty a musí je rozdělávat aby to šlo připojit na "prasáka" pod konektor....Jinak k výrobku nemám absolutně žádnou negativní myšlenku.

 • Všechno funguje luxusně.
 • Není až tak složitý na používání.
 • Poctivý potenciometr.!
 • Konektory ..

Příslušenství k Yamaha RX-V385 černý