Yamaha R-S202 DAB černý

6 090 Kč ? 5 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 59,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vsaďte na jistotu a vybavte svou domácnost, případně kancelář tímto špičkovým hifi zesilovačem Yamaha R-S202 DAB. Zaručeně bude splňovat všechny Vaše požadavky, a to po technické i vizuální stránce. Společnost Yamaha je známá svou precizností a vysokou kvalitou zvuku. Jinak tomu není ani teď. Spolu s ním si užijete opravdu dynamický a vyváženej zvuk za každých okolností. Vyznačuje se podporou bezdrátové funkce Bluetooth, díky čemuž ho víte zesynchronizovat i s jinými zařízeními jako například mobilními telefony, tablety nebo počítači. Hudbu si pak víte spustit z kteréhokoliv místa u Vás. Samotná obsluha je skutečně velmi jednoduchá, proto z ní nemusíte mít žádné zbytečné obavy. Nelze opomenout ani DAB/DAB+ tuner s předvolbou až 40 stanic. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

To nejlepší z nejlepších

Společnost Yamaha se kromě výroby hudebních nástrojů pyšní i výrobou špičkových HiFi komponentů. Můžete si tak být jisti vždy dokonalým zpracováním, kvalitními součástkami a bezchybným vzhledem. S vysokým výstupním výkonem 2x100W a s krátkými signálovými cestami Vás bude po celou dobu provázet ohromná zvuková kvalita. Yamaha R-S202 DAB minimalizuje vzájemné rušení obvodů a je tak zárukou vysokého odstupu signálu od rušení. Následně na to si užíváte přirozený a věrný hudební projev. 

Bluetooth podpora

Pohodlný bezdrátový přenos hudby i z jiných zdrojů zabezpečuje pokročilá technologie Bluetooth. Jde o velmi jednoduchý proces, jehož prostřednictvím víte přehrávat své oblíbené skladby například z mobilních telefonů, tabletů, počítačů nebo jiných kompatibilních. Na displeji se pak zobrazuje Vámi vybraný song v plné kvalitě. 

DAB/DAB+ Tuner

Široká nabídka rozhlasových stanic potěší nejednoho hudebního nadšence. Škála je opravdu bohatá, díky čemuž si vybere každý. Digitální systém DAB a DAB + se vyznačuje kromě ohromné ​​zvukové kvality i automatickým laděním dostupných stanic, výběrem ze seznamu a zobrazováním informací jako například název stanice či programu. Předvolba pojme až 40 DAB/DAB + stanic, což je poměrně slušné číslo.

Energeticky úsporný

V případě, že přijímač nebudete hodnou chvilku používat, s funkcí řízené spotřeby se automaticky přepne do pohotovostního režimu. Napájení se vypne, přičemž se výrazně sníží spotřeba elektrické energie. Šetříte tak nejen svou peněženku, ale stejně i životní prostředí. Časový interval, po kterém se má vypnout si víte snadno nastavit, a to na 2, 4, 8 nebo 12 hodin. Volba je již samozřejmě na Vás. Funkci víte i zcela vypnout a nevyužívat ji. Spotřeba při takovém režimu pak dosahuje 0,5 W.

Design 

Jednoduché a čisté linie a sofistikovaný vzhled Vás okouzlí již na první pohled. Použití kvalitních materiálů je očividné, čímž se také prodlužuje jeho životnost. Ve Vašem interiéru bude doslova nepřehlédnutelným kouskem, který bude plnit všechny své funkce. Černý hliníkový panel je elegantní a nabízí množství ovládacích prvků, které jsou na obsluhu velmi jednoduché a intuitivní zároveň. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bluetooth Ano
  • Počet kanálů 2
  • Výkon na kanál 115 W
  • Airplay Ne

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ano
Počet kanálů: 2

Konektivita

? Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ne
Počet analog.vstupů: 4
? Airplay: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Výška: 14 cm
Hloubka: 32 cm
Hmotnost: 6,7 Kg

Zvuk

Výkon na kanál: 115 W
Multizone: Ano

Rádio

DAB: Ano

Ostatní

Kód produktu: ARS202DBL

Všechny parametry

Recenze Yamaha R-S202 DAB černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha R-S202 DAB černý