Yamaha R-N303D černé

Stereofonní Hi-Fi receiver Yamaha R-N303D přehrává zvuk z analogových i digitálních vstupů, streamovacích služeb a internetových rádií. Je kompatibilní se všemi současnými možnostmi přehrávání, jako je Apple AirPlay, WiFi a Bluetooth pro bezdrátový přenos hudby ve vysokém rozlišení prostřednictvím místní sítě. Zabudované FM, AM i digitální DAB + rádio rozšiřují možnosti poslechu. Barva: černá. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kvalita Hi-Fi pro vaši hudbu

Použijte stereo přijímač Yamaha R-N303D jako ústřední prvek vašeho audiosystému a získejte streamovácí hudební služby z celého světa, hudbu z vašeho smartphonu, síťový zvuk a hudbu, kterou posloucháte každý den - a užijte si výjimečně muzikální zvuk. Pokud skutečně milujete hudbu, toto zařízení otevře nové rozměry poslechu, o kterém jste ani nesnili.

Najděte své oblíbené, objevte nové

Hi-Fi receiver R-N303 je kompatibilní se širokou škálou populárních streamingových služeb*, včetně rozšířeného Spotify, nejnovějších služeb Tidal a Deezer, stejně jako Napster, Qobuz, Juke a dalších. Můžete si vychutnat všech svých oblíbených umělců, objevit nové a získat hudební obsah z celého světa. *Dostupnost hudebních služeb se liší podle regionu a může být zpoplatněna.

Ovládejte dotykem

Ovládání chytrým zařízením na dlani - s bezplatnou aplikací MusicCast CONTROLLER. Několik dotyků na obrazovce smartphonu a jednoduše ovládejte všechna zařízení MusicCast, stejně jako Yamaha R-N303.

Zdokonalené obvody, silný zvuk

Přijímač R-N303D byl vyvinut pro zvukový výkon a je vybaven vysoce kvalitním zesilovačem s vysokým výkonem s diskrétním zapojením s tranzistory, které poskytuje maximální výkon 140 wattů / kanál (8 Ω). Jeho návrh minimalizuje délku vedení zvukových signálů, přičemž umístění napájecí jednotky v blízkosti jednotky zesilovače eliminuje ztráty energie a dosáhne vynikající schopnost ovládat optimální reprodukci zvuku se všemi druhy reproduktorů, čímž poskytuje mimořádně dynamický a vzrušující zvuk.

Žádné kabely. MusicCast

Žádné dráty, jednoduchá instalace. MusicCast využívá přístup k celé vaší hudbě pomocí jednoduché aplikace a bezdrátového přehrávání v celém domě prostřednictvím vaší stávající sítě Wi-Fi. Může přenášet obsah digitální hudby z vašeho smartphonu, počítače nebo NAS do jiných zařízení MusicCast ve vaší domácnosti. Může také sdílet hudbu z externích zařízení, jako například CD přehrávač nebo televizor připojen k R-N303D. Obsah zvuku z chytrých telefonů nebo tabletů připojených pomocí technologie Bluetooth může být streamovaný i do zařízení MusicCast ve více místnostech. Přidejte bezdrátové reproduktory MusicCast, zvukové panely nebo jiná zařízení do až 9 dalších místností a poslouchejte jejich v celém domě.

Bezdrátové připojení

Všechny produkty MusicCast jsou plně nabité funkcemi Wi-Fi, Bluetooth a AirPlay. Pomocí Wireless Direct můžete bezdrátově připojit zařízení přímo k smartphonu, a vychutnat si tak hudební soubory na telefonu přes AirPlay. Podporuje širokou škálu zvukových formátů ve vysokém rozlišení, jako je FLAC, ALAC, WAV či DSD. Díky nim se v nahrávce uchovají i nejjemnější odstíny zvuku nebo atmosféra koncertu.


Zvuk Hi-Fi pro váš televizor

R-N303 je vybaven digitálním audio vstupem s optickým a koaxiálním konektorem. Optický je určen například pro příjem zvuku z televizoru a koaxiální je na příjem zvuku z přehrávače disků Blu-ray Disc. Zvuk zůstává v digitální doméně a poskytuje čistý, dynamický zvuk pro všechny vaše zábavné zdroje, od sportovních a jiných programů po filmy a koncerty.

Poslouchejte bezdrátově

Model R-N303D je vybaven modulem Bluetooth, který vám umožní snadné přehrávání bezdrátové hudby ze smartphonů a jiných zařízení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ano
  • Počet kanálů 2
  • Výkon na kanál 115 W
  • Airplay Ano

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ano
Počet kanálů: 2

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Wi-Fi štandardy: 802.11n, 802.11g, 802.11b
Počet digit.vstupů: 2
Počet analog.vstupů: 6
? Airplay: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 43,5 cm
Výška: 14,1 cm
Hloubka: 34 cm
Hmotnosť: 7,2 Kg

Zvuk

Výkon na kanál: 115 W
Multizone: Ano

Rádio

DAB: Ano

Ostatní

Kód produktu: ARN303DBL

Všechny parametry

Recenze Yamaha R-N303D černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha R-N303D černé