Yamaha PSR-F51

2 559 Kč ? Ušetříte 7 % 2 390 Kč

Na splátky spočítat

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Elektronické klávesy YAMAHA PSR-F51 popřední značky Yamaha jsou navrženy, tak aby byly uživatelský jednoduché a přívětivé. Klávesnice nabízí 120 zvuků, 114 stylů z celého světa a 30 songů. Ovládání je přehledné a rychlé díky podsvícenému jednořádkovému LED displeji. Vybrané zvuky jsou obohaceny o dva typy efektů, a to reverb a chorus. Rozměry tvoří 94 x 10,9 x 3,06 cm a hmotnost je 3,4kg. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 7 %

Popis produktu

Intuitivní ovládání

Elektronické klávesy popřední značky Yamaha jsou navrženy tak aby byly uživatelský jednoduché a přívětivé. Klávesnice je tak pro každého snadno ovladatelná. Za pomoci intuitivního panelu si vyberete hlas nebo rytmus a můžete začít hrát. Klávesnice nabízí 120 zvuků, 114 stylů z celého světa a 30 songů.

61 kláves

Klávesy jsou vhodné nejen pro začátečníky či studenty klavíru, ale také pro zkušené a ostřílené hudebníky. Keyboard je vybaven 61 klávesami bez dynamické odezvy. K lepší orientaci pomáhá barevný přední displej. K dispozici je zvukový engin AWM Stereo Sampling, který nabízí 32 hlasovou polyfonií.

Dvojice reproduktorů a praktický výstup

Ovládání je přehledné a rychlé díky podsvícenému jednořádkovému LED displeji. Vybrané zvuky jsou obohaceny o dva typy efektů a to reverb a chorus. Samozřejmostí je praktický výstup na sluchátka ale najme dvojice reproduktorů s výkonem 2,5W a průměrem 2x 8cm. Součástí balení je také napájecí zdroj a držák na noty. Rozměry tvoří 94 x 10,9 x 3,06 cm a hmotnost je 3,4kg.

Parametry produktu

Základní parametry

  • USB port Ne
  • Počet zvuků 120
  • Počet kláves 61
  • AUX vstup Ne
  • Počet stylů 114

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
Počet zvuků: 120
Počet kláves: 61
Počet stylů: 114

Konektivita

USB port: Ne
AUX vstup: Ne
Připojení k PC: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 94 cm
Výška: 30,6 cm
Hloubka: 10,9 cm
Hmotnost: 3,4 Kg

Obsah balení

Obsah balení: stojan na noty, adaptér

Ostatní

Kód produktu: SPSRF51

Všechny parametry

Recenze Yamaha PSR-F51

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha PSR-F51