Yamaha PSR-E463

7 890 Kč ? Ušetříte 13 % 6 890 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 689,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronické klávesy Yamaha PSR-E463 nabízejí výkonný zvukový systém s vestavěnými reproduktory 2 x 6 W a rozšířenou konektivitu. Mají 61-klávesovou klávesnici s odezvou na dotek a ovladač Pitch Bend. Obsahují všechny potřebné funkce, které k hudební tvorbě budete potřebovat, jako jsou přiřaditelné ovladače Live Control, Quick Sampling, Groove Creator a USB Audio Recorder. Klávesy lze prostřednictvím USB portu propojit s počítačem nebo smartphonem. Digitální Audio Recorder umožní záznam ve formátu WAV (44,1 kHz, 16 bit, stereo) v maximální délce 80 minut prostřednictvím USB konektoru na externí úložiště. Samozřejmostí je vstup AUX, takže můžete připojit váš hudební přehrávač a nasamplovat zvuky nebo použít jako doprovod. K dispozici je 758 vysoce kvalitních nástrojových zvuků a 235 automatických doprovodných stylů nastavitelných v reálném čase. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 13 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

YAMAHA PSR-EW410, Elektronické klávesy

YAMAHA PSR-EW410, Elektronické klávesy

Přenosné elektronické klávesy Yamaha PSR-EW410 v černém provedení můžete vzít všude s sebou poměrně snadno. Překvapíte nimi i na rozlehlejším pódiu díky kvalitnímu zvuku vycházejícímu z jeho…

 • USB port: Ano
 • Počet zvuků: 758
 • Počet kláves: 76

Zobrazit produkt

Popis produktu

Výkonný zvukový systém

Elektronické klávesy Yamaha PSR-E463 nabízejí výkonný zvukový systém přes dvojici 6 W reproduktorů a rozšířenou konektivitu. 61-klávesová klaviatura je citlivá na dotek a ovladač Pitch Bend umožní změnu a jemné rozladění tónů. Klávesy obsahují celkem 758 vysoce kvalitních zvuků, od akustických až po elektronické nástroje a 48 hlasů polyfonie. Zvuky jsou děleny do kategorií a používají pokročilou technologii vzorkování, která je charakteristice dodává na realističnosti.

Zvuky v rytmu jako profesionál

Pokud si myslíte, že potřebujete profesionální dovednosti nebo schopnosti vychutnat si hudbu jako profesionál, vyzkoušejte to! S novými klávesami PSR-E463 půjde snadno přeměnit své tvůrčí nápady na hudbu.

Rychlé nahrání zvuků - možnosti jsou nekonečné

Můžete rychle zachytit zvuk z externího zdroje zvuku a přiřadit vzorek zvuku klávesnici. Zachyťte zvuky pomocí Quick Sampling přes AUX vstup a přehrávejte je z klávesnice.

Groove Creator - vytvořte hudbu jako DJ

Nejnovější hudební styly si můžete představit jako klávesy DJ - poskládejte rytmus, vylepšujte doprovod, upravte mix a začněte taneční večírek!

USB konektor

Klávesy PSR-E463 lze prostřednictvím USB portu propojit s počítačem nebo smartphonem. Díky tomu si můžete vaše skladby nahrávat nebo používat funkce MIDI pro nastavování a přiřazování parametrů. Všechny vaše nastavení si prostřednictvím dalšího USB konektoru můžete uložit na externí úložiště.

Vstup AUX a bohatý výběr etnických zvuků

Samozřejmostí je vstup AUX, takže můžete připojit váš hudební přehrávač. Užitečná funkce Melody Suppressor dokáže potlačit melodii nebo vokál v přehrávané skladbě a vy ji tak můžete používat jako podklad. Bohatý výběr etnických zvuků a ladění vám umožní hrát v mnoha hudebních stylech z celého světa.

Dvojice reproduktorů

O ozvučení se stará dvojice kvalitních reproduktorů s průměrem 12 cm a bassreflexem. Pro vytvoření komplexních melodických linek můžete použít zabudovaný Arpeggiator, který jednotlivé akordy rozkládá na tóny a přehrává je v daném pořadí. Klávesy tak stačí jen zapnout a můžete začít s živou hudební produkcí.

Parametry produktu

Základní parametry

 • USB port Ano
 • Počet zvuků 758
 • Počet kláves 61
 • AUX vstup Ano
 • Počet stylů 235

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
Počet zvuků: 758
Počet kláves: 61
Počet stylů: 235

Konektivita

USB port: Ano
AUX vstup: Ano
Připojení k PC: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 95 cm
Výška: 14 cm
Hloubka: 40,4 cm
Hmotnost: 6,6 Kg

Obsah balení

Obsah balení: notový stojan, adaptér

Ostatní

Kód produktu: PSR-E463

Všechny parametry

Recenze Yamaha PSR-E463

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha PSR-E463