Yamaha NS-C444 (černý)


Reproduktor, center, 2 - pásmové, Barva černá, RMS výkon: 100 W, Maximální výkon: 250 W, 3 × měnič, Frekvenční rozsah: 55-35000 Hz, Citlivost: 89 dB, Impedance: 6 ohm. Více info


Cena 5 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 60 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Dvoupásmový vysokovýkonný domácí reproduktoru YAMAHA NS-C444 PIANO BLACK je proveden v elegantní černé barvě. Využívá dva měniče: jeden s průměrem 130 mm a druhý s průměrem 25mm. Tento středový reproduktor se postará o silný výkon a zajistí vám vzrušující zvukový zážitek z čistých a jasných dialogů. Maximální vstupní výkon je 250W. Postará se o dokonalé tóny v širokém frekvenčním pásmu na úrovni 55 až 35 000 Hz.

Zdokonalte svou domácnost prostřednictvím vysokovýkonného domácího reproduktoru YAMAHA NS-C444 převedeného v elegantní černé barvě. Byl navržen speciálně pro systémy domácího kina.

Na rozdíl od domácností, kina využívají na obložení stěn a stropů zvukově izolační materiál. Výsledkem je, že zvuk který se dostane do vašich uší je produkován přímo reproduktorem. K docílení tohoto stavu v domácnosti vyvinula Yamaha speciálně vlnovody, které výrazně snižují podíl odraženého zvuku a zvýší tak podíl zvukových vln, které se dostanou do vašeho ucha přímo. Výsledek je samozřejmě dokonalý zvukový zážitek.

Reproduktor je magneticky stíněný, takže to může být umístěn v blízkosti televizoru nebo monitoru, aniž by došlo k narušení obrazu přes magnetická pole.

  •      Balení obsahuje jeden reproduktor, cena je za kus.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 55-35000 Hz
RMS výkon 100 W
Typ reproduktoru 2 - pásmové

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Yamaha NS-C444 (černý)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi