Yamaha NS-C444 (černý)


Reproduktor, center, 2 - pásmové, Barva černá, RMS výkon: 100 W, Maximální výkon: 250 W, 3 × měnič, Frekvenční rozsah: 55-35000 Hz, Citlivost: 89 dB, Impedance: 6 ohm. Více info


Cena 5 990 Kč


Spočítat splátky

Popis produktu

Dvoupásmový vysokovýkonný domácí reproduktoru YAMAHA NS-C444 PIANO BLACK je proveden v elegantní černé barvě. Využívá dva měniče: jeden s průměrem 130 mm a druhý s průměrem 25mm. Tento středový reproduktor se postará o silný výkon a zajistí vám vzrušující zvukový zážitek z čistých a jasných dialogů. Maximální vstupní výkon je 250W. Postará se o dokonalé tóny v širokém frekvenčním pásmu na úrovni 55 až 35 000 Hz.

YAMAHA NS-C444

Vylepšete svůj domov vysoce výkonným domácím reproduktorem YAMAHA NS-C444 v elegantním černém provedení. Byl navržen speciálně pro systémy domácího kina.

Na rozdíl od domácností se v kinech používají zvukově izolační materiály na obložení stěn a stropů. Výsledkem je, že zvuk, který se dostane k vašim uším, je produkován přímo reproduktorem. Aby toho bylo možné dosáhnout i v domácnosti, vyvinula společnost Yamaha speciální vlnovody, které výrazně snižují podíl odraženého zvuku, a tím zvyšují podíl zvukových vln, které se dostanou přímo k vašemu uchu. Výsledkem je samozřejmě dokonalý zvukový zážitek.

Reproduktor je magneticky stíněný, takže jej lze umístit do blízkosti televizoru nebo monitoru, aniž by docházelo ke zkreslení obrazu magnetickým polem.

  • Balení obsahuje jeden reproduktor, cena je uvedena za kus.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 55-35000 Hz
RMS výkon 100 W
Typ reproduktoru 2 - pásmové

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Yamaha NS-C444 (černý)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi