Yamaha NS-555 černý (1 ks)

  • Sleva 14 %

Reproduktor, sloupové, 3 - pásmové, Barva černá, RMS výkon: 100 W, Maximální výkon: 250 W, 4 × měnič, Frekvenční rozsah: 35-35000 Hz, Citlivost: 88 dB, Impedance: 6 ohm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Sloupové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black vám poskytnou nejen kvalitní třípásmový zvuk, ale i designovou kvalitu. Jsou převedeny v elegantním černém lakovaném provedení, takže zapadnou do vašeho obývacího pokoje opravdu skvěle a dodají jí lesk. Sloupové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black se skládají ze dvou 16 cm PMD basových reproduktorů, 13 cm středotónového se zvukovodem a 2,5 vrchlíkové výškového se zvukovodem. Reproduktory jsou magneticky stíněné, takže je jedno kam jejich v obýváku položíte. Reproduktory vám nabídnou trvalý příkon 100 W, přičemž maximální zatížitelnost je 250 W. Cena je uvedená za 1ks.

Kvalitní třípásmový reproduktor

Sloupové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black jsou vyhotoveny na třípásmové bázi. Dva basové reproduktory mají průměr 16 cm a jsou vybaveny systémem PMD. Jedná se o Polymer-injected Mica Diaphragm. Tento zajistí, že basové reproduktory kombinují vysoce kvalitní materiály a design, což zajistí kvalitní přesnost tónů. Reproduktory vám dopřejí kvalitní basy, hluboké a procítěné, takže celkový dojem z hudby bude skvělý. Výškový reproduktor má průměr 2,5 cm. Dopřeje vám kvalitní výšky, bez zkreslení a jiných nečistot zvuku. A do třetice 13 cm středotónový reproduktor se zvukovodem dopřeje vašim uším skvělý zvuk a střední tóny. Kombinace těchto tří vám poskytne příjemné tóny při poslechu vašich oblíbených skladeb.

Magnetické stínění

Sloupové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black jsou magneticky stíněné. To znamená, že je můžete položit kdekoliv v obýváku, tedy i při jiné elektronické přístroje. Reproduktorem to nebude nijak překážet a budou podávat stále skvělé výkony.

Krásné provedení

Sloupové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black jsou převedeny v krásném černém lakovaném provedení koncertního klavíru. Budou se krásně vyjímat ve vašem obýváku ať je už uložíte kamkoli. Jejich sloupové provedení bude působit majestátní, ale při tom stylově. Stanou se nejen zdrojem kvalitní hudby, ale i designovým doplňkem.

Výkon

Sloupové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black pracují s nominálním výkonem 100 W, který vám poskytne kvalitní poslech oblíbených skladeb. Pokud si však chcete dopřát opravdu kvalitu a sílu, můžete zvýšit výkon na maximální hranici 250 W. Prostě, kvalitní poslech je zajištěno.

  • Balení obsahuje jeden reproduktor, cena je za kus.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 35-35000 Hz
RMS výkon 100 W
Typ reproduktoru 3 - pásmové

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Yamaha NS-555 černý (1 ks)

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Aleš

28. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • zvuk
  • vzhled

Skvělé reproduktory. Příjemný poměrně přesný zvuk, zapojení bi-amp.


Vladan

5. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Nehodnoceno