Yamaha NS-333 (černé) (2ks)

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

5 990 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 6 999 Kč
Ušetříte: 14.42 %
Měsíčně na splátky spočítat od 599 Kč

Cena v e-shopu:

5 990 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 6 999 Kč
Ušetříte: 14.42 %
Měsíčně na splátky spočítat od 599 Kč

Skladem v e-shopu 1 ks Kdy bude produkt na prodejně?

Příplatkové služby

Prodloužená záruka o 1 - 3 roky

Prodloužená záruka o 1 - 3 roky

Získejte jistotu bezplatnné opravy výrobku i po skončení zákonné záruky. Zobrazit více informací

Nákupem získáte 59,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pokud si chcete vychutnat hudbu v klidu domova, s přiměřeným výkonem reproduktorů, pořiďte si určitě reproduktory YAMAHA NS-333 piano black. Poskytnou vám příjemný poslech a kvalitní zvuk. Jedná se o dvoupásmovou regálovou soustavu, kterou dostanete za rozumnou cenu. Jsou převedeny v elegantním černém lakovaném provedení, takže zapadnou do vašeho obývacího pokoje. YAMAHA NS-333 piano black se skládají z 13 cm PMD basového reproduktoru a 2,5 cm výškového se zvukovodem. Reproduktory jsou magneticky stíněné, takže je jedno kam jejich v obýváku položíte. Zvuk vám budou přehrávat s frekvencí od 60 do 35000 Hz. Impedance je 6 Ohm a citlivost 87 dB. Reproduktory vám nabídnou trvalý příkon 60 W, přičemž maximální zatížitelnost je 150 W.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Kvalitní dvoupásmový reproduktor

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black jsou vyhotoveny na dvoupásmové bázi. Jsou tedy rozděleny na dvě pásma, středobasové a výškové. Basový reproduktor má průměr 13 cm a je vybaven systémem PMD. Jedná se o Polymer-injected Mica Diaphragm. Tento zajistí, že basový reproduktor kombinuje vysoce kvalitní materiály a design, což zajistí kvalitní přesnost tónů. Reproduktor vám dopřeje kvalitní basy, hluboké a procítěné, takže celkový dojem z hudby bude skvělý. Výškový reproduktor má průměr 2,5 cm. Dopřeje vám kvalitní výšky, bez zkreslení a jiných nečistot zvuku. Kombinace těchto dvou vám poskytne příjemné tóny při poslechu vašich oblíbených skladeb.

Magnetické stínění

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black jsou magneticky stíněné. To znamená, že je můžete položit kdekoliv v obýváku, tedy i při jiné elektronické přístroje. Reproduktorem to nebude nijak vadit a budou podávat stále skvělé výkony.

Krásné provedení

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black jsou převedeny v krásném černém lakovaném provedení klavíru. Budou se krásně vyjímat ve vašem obýváku ať je už uložíte kamkoli. Stanou se nejen zdrojem kvalitní hudby, ale i designovým doplňkem.

Výkon

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black pracují s nominálním výkonem 60 W, který vám poskytne kvalitní poslech oblíbených skladeb. Pokud si však chcete dopřát opravdu kvalitu a sílu, můžete zvýšit výkon na maximální hranici 150 W. Prostě, kvalitní poslech je zajištěno.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Celkový príkon: 150 W
Typ reproduktoru: 2 - pásmový
Impedance: 6 OHM

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
Celkový príkon: 150 W
Impedance: 6 OHM

Reproduktory

Velikost reproduktoru: 130 mm
Typ reproduktoru: 2 - pásmový

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 20 cm
Výška: 32 cm
Hloubka: 21,3 cm
Hmotnost: 5,5 Kg

Zvuk

Citlivost: 87 db

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru