Yamaha NS-333 (černé) (2ks)

Pokud si chcete vychutnat hudbu v klidu domova, s přiměřeným výkonem reproduktorů, pořiďte si určitě reproduktory YAMAHA NS-333 piano black. Poskytnou vám příjemný poslech a kvalitní zvuk. Jedná se o dvoupásmovou regálovou soustavu, kterou dostanete za rozumnou cenu. Jsou převedeny v elegantním černém lakovaném provedení, takže zapadnou do vašeho obývacího pokoje. YAMAHA NS-333 piano black se skládají z 13 cm PMD basového reproduktoru a 2,5 cm výškového se zvukovodem. Reproduktory jsou magneticky stíněné, takže je jedno kam jejich v obýváku položíte. Zvuk vám budou přehrávat s frekvencí od 60 do 35000 Hz. Impedance je 6 Ohm a citlivost 87 dB. Reproduktory vám nabídnou trvalý příkon 60 W, přičemž maximální zatížitelnost je 150 W. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kvalitní dvoupásmový reproduktor

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black jsou vyhotoveny na dvoupásmové bázi. Jsou tedy rozděleny na dvě pásma, středobasové a výškové. Basový reproduktor má průměr 13 cm a je vybaven systémem PMD. Jedná se o Polymer-injected Mica Diaphragm. Tento zajistí, že basový reproduktor kombinuje vysoce kvalitní materiály a design, což zajistí kvalitní přesnost tónů. Reproduktor vám dopřeje kvalitní basy, hluboké a procítěné, takže celkový dojem z hudby bude skvělý. Výškový reproduktor má průměr 2,5 cm. Dopřeje vám kvalitní výšky, bez zkreslení a jiných nečistot zvuku. Kombinace těchto dvou vám poskytne příjemné tóny při poslechu vašich oblíbených skladeb.

Magnetické stínění

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black jsou magneticky stíněné. To znamená, že je můžete položit kdekoliv v obýváku, tedy i při jiné elektronické přístroje. Reproduktorem to nebude nijak vadit a budou podávat stále skvělé výkony.

Krásné provedení

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black jsou převedeny v krásném černém lakovaném provedení klavíru. Budou se krásně vyjímat ve vašem obýváku ať je už uložíte kamkoli. Stanou se nejen zdrojem kvalitní hudby, ale i designovým doplňkem.

Výkon

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black pracují s nominálním výkonem 60 W, který vám poskytne kvalitní poslech oblíbených skladeb. Pokud si však chcete dopřát opravdu kvalitu a sílu, můžete zvýšit výkon na maximální hranici 150 W. Prostě, kvalitní poslech je zajištěno.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Frekvenční rozsah (Hz) 60-35000
  • Počet pásem 2
  • RMS výkon 60 W

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Impedance: 6 OHM

Konektivita

? Bluetooth: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 20 cm
Výška: 32 cm
Hloubka: 21,3 cm
Hmotnost: 5,5 Kg

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 60-35000
RMS výkon: 60 W
Max. výkon: 150 W
Citlivosť: 87 db

Reproduktory

Počet pásem: 2
Počet měničů: 2
Druh reproduktoru: regálové
Aktivní: Ne
Cena za: pár

Ostatní

Kód produktu: NS333B

Všechny parametry

Recenze Yamaha NS-333 (černé) (2ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha NS-333 (černé) (2ks)