Yamaha NS-333 (černé) (2ks)


Frekvenční rozsah (Hz): 60-35000 Hz, Počet pásem: 2, RMS výkon: 60 W Více info


Cena 7 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 80 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pokud si chcete vychutnat hudbu v klidu domova, s přiměřeným výkonem reproduktorů, pořiďte si určitě reproduktory YAMAHA NS-333 piano black. Poskytnou vám příjemný poslech a kvalitní zvuk. Jedná se o dvoupásmovou regálovou soustavu, kterou dostanete za rozumnou cenu. Jsou převedeny v elegantním černém lakovaném provedení, takže zapadnou do vašeho obývacího pokoje. YAMAHA NS-333 piano black se skládají z 13 cm PMD basového reproduktoru a 2,5 cm výškového se zvukovodem. Reproduktory jsou magneticky stíněné, takže je jedno kam jejich v obýváku položíte. Zvuk vám budou přehrávat s frekvencí od 60 do 35000 Hz. Impedance je 6 Ohm a citlivost 87 dB. Reproduktory vám nabídnou trvalý příkon 60 W, přičemž maximální zatížitelnost je 150 W.

Kvalitní dvoupásmový reproduktor

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black jsou vyhotoveny na dvoupásmové bázi. Jsou tedy rozděleny na dvě pásma, středobasové a výškové. Basový reproduktor má průměr 13 cm a je vybaven systémem PMD. Jedná se o Polymer-injected Mica Diaphragm. Tento zajistí, že basový reproduktor kombinuje vysoce kvalitní materiály a design, což zajistí kvalitní přesnost tónů. Reproduktor vám dopřeje kvalitní basy, hluboké a procítěné, takže celkový dojem z hudby bude skvělý. Výškový reproduktor má průměr 2,5 cm. Dopřeje vám kvalitní výšky, bez zkreslení a jiných nečistot zvuku. Kombinace těchto dvou vám poskytne příjemné tóny při poslechu vašich oblíbených skladeb.

Magnetické stínění

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black jsou magneticky stíněné. To znamená, že je můžete položit kdekoliv v obýváku, tedy i při jiné elektronické přístroje. Reproduktorem to nebude nijak vadit a budou podávat stále skvělé výkony.

Krásné provedení

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black jsou převedeny v krásném černém lakovaném provedení klavíru. Budou se krásně vyjímat ve vašem obýváku ať je už uložíte kamkoli. Stanou se nejen zdrojem kvalitní hudby, ale i designovým doplňkem.

Výkon

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black pracují s nominálním výkonem 60 W, který vám poskytne kvalitní poslech oblíbených skladeb. Pokud si však chcete dopřát opravdu kvalitu a sílu, můžete zvýšit výkon na maximální hranici 150 W. Prostě, kvalitní poslech je zajištěno.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 60-35000 Hz
Počet pásem 2
RMS výkon 60 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Yamaha NS-333 (černé) (2ks)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno