Yamaha NP-S303 černý

9 990 Kč ? Ušetříte 10 % 8 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 89,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Síťový přehrávač Yamaha NP-S303 je kompaktně převeden a nabitý funkcemi pro sdílení hudebního obsahu uloženého v PC, NAS a jiných zařízeních. Je kompatibilní se širokou škálou populárních streamingových služeb, včetně rozšířeného Spotify, Tidal a Deezer. Nastavení domácí sítě je jednoduché díky aplikaci, která vás krok za krokem bude navigovat. K připojení na zesilovač jsou k dispozici pozlacené konektory RCA, digitální optický audio výstup a digitální koaxiální audio výstup. Barva: černá. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 10 %

Popis produktu

Hudba z celého světa

Síťový přijímač Yamaha NP-S303 dokáže přehrát streamingové hudební služby z celého světa, hudbu z vašeho smartphonu, síťový zvuk a hudbu, kterou posloucháte z počítače nebo NAS úložiště ve vaší domácnosti. Je kompatibilní se širokou škálou populárních streamingových služeb*, včetně rozšířeného Spotify, služeb Tidal a Deezer, stejně jako Napster, Qobuz, Juke a dalších - umožňujíc si vychutnat si všech svých oblíbených umělců, objevte nových a získejte hudební obsah z celého světa. * Dostupnost hudebních služeb se liší podle regionu a může být zpoplatněna.

Ovládejte hudbu dotykem

Ovládání chytrým zařízením na dlani - s bezplatnou aplikací MusicCast CONTROLLER. Několik dotyků na obrazovce smartphonu a jednoduše ovládejte všechna zařízení MusicCast, stejně jako NP-S303.

Žádné kabely. MusicCast

Žádné dráty, jednoduchá instalace. MusicCast využívá přístup k celé vaší hudbě pomocí jednoduché aplikace a bezdrátového přehrávání v celém domě prostřednictvím vaší stávající sítě Wi-Fi.  Může přenášet obsah digitální hudby z vašeho smartphonu, počítače nebo NAS do jiných zařízení MusicCast ve vaší domácnosti. Obsah zvuku z chytrých telefonů nebo tabletů připojených pomocí technologie Bluetooth může být streamovaný i do zařízení MusicCast ve více místnostech. Přidejte bezdrátové reproduktory MusicCast, zvukové panely nebo jiná zařízení do až 9 dalších místností a poslouchejte jejich v celém domě.

Bezdrátové připojení

Všechny produkty MusicCast jsou plně nabité funkcemi Wi-Fi, Bluetooth a AirPlay. Pomocí Wireless Direct můžete bezdrátově připojit zařízení přímo k smartphonu, a vychutnat si tak hudební soubory na telefonu přes AirPlay. Podporuje širokou škálu zvukových formátů ve vysokém rozlišení, jako je FLAC, ALAC, WAV či DSD . Díky nim se v nahrávce uchovají i nejjemnější odstíny zvuku nebo atmosféra koncertu.

Poslouchejte bezdrátově

Model NP-S303 je vybaven modulem Bluetooth, který vám umožní snadné přehrávání bezdrátové hudby ze smartphonů a jiných zařízení. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ano
  • USB port Ano
  • Zvukové formáty ALAC, flac, wav, aac, wma, mp3
  • Ethernet / LAN připojení Ano
  • Airplay Ano

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Počet koaxiálních portů: 1
Počet analogových výstupů: 1
Počet digitálních výstupů: 2
? Airplay: Ano
Počet koaxiálních výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 43,5 cm
Hmotnosť: 2700 g
Výška: 8,7 cm
Hloubka: 28,9 cm

Multimédia

Zvukové formáty: ALAC, wav, aac, wma, flac, mp3

Ostatní

Kód produktu: ANPS303BL

Všechny parametry

Recenze Yamaha NP-S303 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha NP-S303 černý