Yamaha MX-A5200 titan

Vyberte si jinou variantu

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 6 399,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Zesilovač Yamaha MX-A5200 AVENTAGE poskytne nevšední výkon a všestrannost zapojení domácího kina pro maximální čistotu reprodukovaného zvuku. Dělená konstrukce samostatného 11-kanálového zesilovače využívá vynikající řemeslné zpracování jednotlivých detailů, výkonný zdroj a pevnou konstrukci. V kombinaci s 11.2-kanálovým AV procesorem CX-A5200 a symetrickým XLR připojením dosáhnete ohromujícího výkonu a studiové kvality zvuku. Systém je vhodný i pro ozvučení velkých prostor, kde je požadována maximální kvalita ozvučení. Vysoce kvalitní pozlacené reproduktorové terminály umožní bi-amping i můstkové zapojení reproduktorů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Oddělené komponenty série AVENTAGE

AV komponenty série AVENTAGE představují vrchol v současné domácí zábavě. Společnost Yamaha ve snaze dosáhnout nejvyšší úrovně domácího kina vytváří nový benchmark výkonnosti a inovace - předzesilovač CX-A5200 a výkonový zesilovač MX-A5200. 11.2 kanálový koncový zesilovač Yamaha CX-A5200 zaručující kvalitu jako ve studiu je ideálním doplňkem pro předzesilovač Yamaha CX-A5200.

Výkon a flexibilita zapojení

Yamaha CX-A5200 zajišťuje dokonalý hudební zážitek v konstrukčním provedení, které je zpracováno do nejmenších detailů. Obsahuje 11 samostatných koncových zesilovačů s flexibilními možnostmi konfigurace - přinášejí působivou kombinaci výkonu a kvality. Vychutnejte si flexibilitu multizónové systému nebo se ponořte do vzrušujícího prostorového zvuku pomocí libovolné kombinace 11 kanálů.

Špičkový výkon s můstkovým zapojením BTL

Chcete-li dále zvýšit výkon a zmenšit zkreslení zesilovače, MX-A5200 podporuje konfiguraci Bridge Tied Load (BTL) - můstkové zapojení reproduktorů pro 2 přední kanály. To umožňuje výrazné zlepšení zvukových vlastností předních reproduktorů.

Nekompromisní design

Jako součást nekompromisního designu se zesilovač Yamaha MX-A5200 může pochlubit speciálně navrženým šasi, které maximalizuje tuhost a eliminuje účinky rezonance. Využívá konstrukci základny s dvojitou vrstvou ocelových plechů o tloušťce 1,6 mm, což je v srovnatelné s legendárním AV přijímačem Yamaha Z11. Pro podporu upevnění těžkých chladičů a jiných komponentů se využívá samostatná konstrukce, zpevněná pevnou rámovou konstrukcí. Spodní rám snižuje přenos vibrací způsobených velkým napájecím transformátorem a chladiči.

Dokonale symetrické signálové cesty

Precizně navržené obvody se symetrickým rozložením výkonového zesilovače umožní zesilovači MX-A5200 ideálně oddělit kanály, které jsou fyzicky i elektricky izolované. Návrh také výrazně zlepšuje přeslechy kanálů a poměr signálu k šumu, což poskytne špičkovou kvalitu zvuku.

Vysoký výkon napájecího zdroje

Model MX-A5200 využívá vysokovýkonný, velký toroidní transformátor, kombinovaný s 2 speciálně vyvinutými filtračními kondenzátory s kapacitou 27000 uF, které dodávají masivní výkon s velkou energetickou rezervou. To zajišťuje bezproblémovou reprodukci zdrojů zvuku.

Vynikající připojení reproduktorů

Zadní část zařízení MX-A52000 je vybavena vysoce kvalitními zlacenými konektory pro připojení kabelů reproduktorů, které jsou kompatibilní s konektory Y (kovové banánky na reproduktorovém kabelu) pro optimální propojení s reproduktory.

Pevná konstrukce zesilovače

Hrubá spodní kovová deska základny zesilovače je klíčem k vysokému výkonu a působí na stabilitu celé konstrukce.

Symetrické XLR připojení

Při připojení AV komponentů může být zaveden elektrický šum - výsledek spojení mezi nimi nebo také z jiných zdrojů vnějšího rušení. MX-A5200 využívá symetrické (vyvážené) propojení pro všech 11 kanálů - stejný typ, který se nachází v profesionálních audio zařízeních. Navíc je možné použít alternativní RCA signálové připojení, které se nastavuje posuvným přepínačem při každém vstupu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet kanálů 11
  • Výkon na kanál 170 W

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Počet kanálů: 11

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Výška: 21 cm
Hloubka: 46,4 cm
Hmotnost: 26,4 Kg

Konektivita

Počet analog.vstupů: 11

Zvuk

Výkon na kanál: 170 W

Ostatní

Kód produktu: AMXA5200TI

Všechny parametry

Recenze Yamaha MX-A5200 titan

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha MX-A5200 titan