Yamaha MCR-570 černý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Mikro systém s CD Yamaha MCR-N570

Mikro systém Yamaha disponuje širokou škálou možností pro přehrávání hudby. Můžete využít zabudovaný CD přehrávač, FM tuner, DAB +, USB port nebo síťové služby MusicCast, technologii Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, DLNA a vTuner. Zařízení přehrává hudební formáty: MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, MPEG 4. Samozřejmostí systému je dokonalé zpracování a zvuk, jednoduché ovládání, praktický displej a dálkový ovladač.

Rozhraní Bluetooth

Pouštějte si svou oblíbenou hudbu z počítače, tabletu nebo telefonu přes mikro systém. Díky rozhraní Bluetooth můžete tento systém jednoduše spárovat s jakýmkoliv zařízením a přehrávat si tak vaši oblíbenou hudbu. Vše je jednoduché a pohodlné. Dosah při použití BT je do 10 m.

Variabilní možnosti poslechu

Systém disponuje CD přehrávačem na soubory Audio CD, MP3 a WMA, FM tunerem a tunerem DAB + a také USB portem, přes který k němu můžete připojit mp3 přehrávače, čtečku karet nebo flash USB klíč. V zadní části obsahuje konektory pro připojení externích zdrojů signálu přes konektory CINCH a 3,5mm JACK, výstup na subwofer, WIFI anténu a LAN konektor pro připojení do sítě.

MusicCast

MusicCast je nová revoluce v bezdrátovém šíření zvuku. Používejte všechny vaše produkty s MusicCast společně nebo samostatně. Ovládejte to vše z jedné aplikace, která je intuitivní, rychlá a jednoduchá na používání. Použijte soundbar, bezdrátový reproduktor, AV přijímač, Hi-Fi audio, podle toho, co vám nejvíce vyhovuje. MusicCast využívá kvalitní bezdrátovou síť na poskytování hudby a zvuku. Může přenášet obsah digitální hudby z vašeho chytrého telefónu, počítače nebo NAS na jiná zařízení MusicCast ve vaší domácnosti. Obsah zvuku z chytrých telefonů nebo tabletů s připojením Bluetooth je možné streamovat i do zařízení MusicCast ve více místnostech.

Sofistikovaný vzhled

Model MCR-N570 zachovává designový obraz komponent Hi-Fi značky Yamaha, který představuje mimořádně vysoký a sofistikovaný vzhled. Centrální jednotka je vybavena předním panelem z kvalitního hliníku s vlasovou úpravou, která vypadá čistě a elegantně. Reproduktory mají luxusní design se zaoblenými rohy a krásným, hlubokým lesklým klavírním povrchem. Přidání tohoto stylového systému do vaší obytné místnosti zvýší vaše potěšení z poslechu.

Digitální zesilovač značky Yamaha

Model MCR-N570 je vybaven technologií digitálního zesilovače Yamaha s vysokou účinností, která poskytuje bezeztrátové digitální přehrávání vysoké věrnosti, ať už ze síťového zdroje hudby, USB nebo CD. Design signálových obvodů zdědil koncept Hi-Fi značky Yamaha s minimalizovaným cestou signálu a důkladným odstraněním rušení zvukového signálu, který vám pomůže vychutnat vysoce kvalitní zvuk ze široké škály zdrojů od hudebních disků CD až po zvukový formát ve vysokém rozlišení.

2-pásmové reprosoustavy s vysoce kvalitním basovým reproduktorem

Reprosústavy obsahují kuželový basový reproduktor s průměrem 12 cm a 3 cm výškový reproduktor s měkkou kopulí. Tento basový reproduktor je jednotka A-PMD (Advanced Polymer-Injected Mica Membrane), vytvořená zmenšením a špecializovaným vyladením basového reproduktoru používaného v high-end reprosoustavách "Soavo" společnosti Yamaha. Vysoce kvalitní reproduktor s bílým kuželem je symbolem vysoké kvality zvuku Yamaha.

Ovládací aplikace MusicCast pro ovládání zvuku

Dotykem na displej můžete převzít kontrolu nad všemi audio zařízeními a celou hudbou ve vaší domácnosti. Snadno si vyberte zdroj hudby, který chcete slyšet. Aplikace MusicCast usnadňuje výběr a přehrávání skladeb z disků CD a zařízení USB, jakož i výběr rozhlasových stanic (FM a DAB). Kromě toho můžete pomocí funkce MusicCast Link posílat tyto zdroje na jiná zařízení kompatibilní se službou MusicCast, abyste si je mohli vychutnat v jiných místnostech.

Stream přes Bluetooth® nebo AirPlay®

Slyšíte všechny hudební zdroje ze svého smartphonu prostřednictvím bezdrátového připojení Bluetooth nebo AirPlay. Můžete přehrávat hudbu z hudebních aplikací, rádiových aplikací nebo z webových služeb typu YouTube ™.

Výstup Bluetooth pro pohodlné streamování hudby

Model MCR-N570 je vybaven nejnovější technologií Bluetooth, takže bezdrátová provoz je pohodlnější než kdykoliv předtím. Můžete streamovat hudbu z MCR-N570 do Bluetooth sluchátek pro osobní poslech nebo přes Bluetooth reproduktory.

Vychutnejte si digitální rádio z tuneru DAB/DAB +

DAB a vylepšená verze DAB + je digitální vysílání z pozemních vysílačů, která nabízí velký výběr rozhlasových stanic s vysokou kvalitou zvuku. Mezi další výhody patří automatické ladění dostupných stanic se seznamem na výběr a zobrazení informací, jako je název stanice a interpreta.

Klíčové vlastnosti

 • MusicCast pro zábavu v každé místnosti
 • Podpora internetového rádia a různých hudebních streamingových služeb
 • Hliníkový přední panel s vlasovou úpravou
 • Vysokovýkonný reproduktor s technologií VCCS (struktura řízení vibrací)
 • Podporuje hudbu s vysokým rozlišením 192 kHz / 24 bitů (Flac / WAV / AIFF)
 • Bluetooth® pro bezdrátové přenosy hudby
 • Podporuje výstup Bluetooth pro párování MCR-N570 a dalších produktů vybavených technologií Bluetooth
 • AirPlay® umožňuje streamování hudby z počítačů Mac, iPod®, iPhone®, iPad®
 • Ovládání aplikace pro jednoduché operace (MusicCast CONTROLLER)
 • Přední konektor USB pro přehrávání z paměti USB (mass storage class)
 • Frekvenční rozsah reproduktorů: 60 Hz - 40 kHz
 • Externí vstupy: 1 x RCA, 1 x 3.5 mm STEREO mini Jack na zadním panelu
 • 30 předvoleb pro FM i DAB

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi Ano
 • RMS výkon 40 W
 • Typ reproduktoru 2 - pásmový
 • DAB Ano
 • Počet reproduktorů 2

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
? Airplay: Ano
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 9,6 Kg

Další parametry

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: CD-R, CD, CD-RW
Zvukové formáty: mp3, aac, flac, ALAC, wma

Display/Grafika

? Typ displeje: fluorescenční
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: DAB +, FM, DAB
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 30
DAB: Ano
Vzbuzení rádiem: Ne

Zvuk

RMS výkon: 40 W

Funkce

Ekvalizér: Ne
Budík: Ne

Reproduktory

Typ reproduktoru: 2 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: APKMCRN570DBLPB

Všechny parametry

Recenze Yamaha MCR-570 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha MCR-570 černý