Yamaha HTR-2071 černý

5.1-kanálový AV receiver Yamaha HTR-2071 je základním modelem s tradiční kvalitou zvuku a přesto nabízí řadu praktických funkcí: rádio FM/AM s RDS, dekodéry Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD, 4K upscaling - převzorkování obrazu, 4 HDMI vstupy a 3 digitální zvukové vstupy. Plně podporuje nejnovější HDMI standardy a díky přenosu 4K videa si můžete plnohodnotně vychutnat vysokou kvalitu videa bez degradace. Technologie Compressed Music Enhancer dokáže vylepšit zvuk komprimované hudby MP3 a obnoví vysoké frekvence. Koncové zesilovače poskytnou max. výkon 5 × 100 W. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 10 %

Popis produktu

Úplná podpora 4K Ultra HD

AV receiver Yamaha HTR-2071 plně podporuje nejnovější HDMI standardy. Díky přenosu 4K videa při 60 snímcích za sekundu si můžete plnohodnotně vychutnat vysokou kvalitu videa 4K bez degradace. Dodržuje také normu ochrany HDCP2.2 pro 4K přenos videa a HDR (High Dynamic Range) video, které poskytuje neuvěřitelný kontrast, jasné barvy a umožňuje preciznější zobrazení detailů ve světlých a tmavých částech obrazu. Kromě toho podporuje širší barevnou stupnici BT.2020, ARC - Audio Return Channel a přenos 3D obrazu. Díky více než 8 milionům pixelů a jedinečné technologii zpracování signálu na zvyšování rozlišení převzorkováním si vychutnáte ten nejkvalitnější obraz. Čím vyšší je kvalita původního obsahu, tím lepší obraz získáte.

Virtual CINEMA FRONT

I když není možné instalovat prostorové reprosoustavy za poslechovým místem, Virtual CINEMA DSP reprodukuje virtuální 5-kanálový prostorový zvuk plný realismu s pouze dvěma předními reproduktory. S Virtual CINEMA FRONT si můžete vychutnat virtuální 5-kanálový prostorový zvuk a instalací prostorových reproduktorů vpředu. Získáte větší flexibilitu pro uspořádání reproduktorů v místnosti spolu s jednoduchým užíváním si prostorového zvuku.

Tlačítka SCENE pro spuštění reprodukce jedním dotykem

Prostřednictvím 4 praktických tlačítek SCENE budete moci flexibilně přepínat mezi jednotlivými zdroji audia a videa. K dispozici budete mít přednastavené režimy pro přehrávání disků Blu-ray či DVD, sledování televize i poslech CD či rozhlasu. Stačí stisknout patřičné tlačítko a receiver se automaticky spustí ve zvoleném režimu. Jednotlivá tlačítka můžete přenastavit na jiné zdroje tak, že vyberete zdroj a DSP režim.

HD Audio CINEMA DSP

Exkluzivní technologie vyvinutá společností YAMAHA, která podporuje přehrávání HD audia (Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio), které poskytuje přirozený a realistický zvukový zážitek.

Compressed Music Enhancer

Připojte klíč USB nebo přehrávač MP3 ke vstupu USB a přehrávejte hudbu pomocí zabudovaného přehrávače se zobrazením obsahu přímo na obrazovce. Když je hudba kódována do digitálního komprimovaného formátu jako MP3, dochází ke zhoršení frekvenční charakteristiky. Compressed Music Enhancer společnosti Yamaha používá sofistikované DSP algoritmy, které obnoví vysoké frekvence zvuku, takže hudba zní vždy tak, jak má.

Automatický úsporný režim

Volitelný režim automatického pohotovostního režimu umožňuje ušetřit energii tím, že nastavíte vypnutí po 2, 4, 8 nebo 12 hodinách.

HDMI 3D podpora

Přijímač dokáže přenášet i 3D video signál. Funkce Audio Return Channel umožňuje zvuk odesílat a přijímat pomocí stejného kabelu HDMI. Takže můžete poslouchat zvuk z televizoru prostřednictvím jediného kabelu HDMI bez nutnosti extra optického kabelu.

HDMI CEC

Další výhodou HDMI připojení je dostupnost funkce CEC. YAMAHA HTR-2071 lze připojit ke CEC kompatibilnímu televizoru a obě zařízení budou zapínat a vypínat současně. Dálkové ovládání televizoru můžete použít na nastavování některých základních funkcí jako například hlasitosti.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • Bluetooth Ne
  • Počet kanálů 5,1
  • Výkon na kanál 100 W
  • Airplay Ne
  • HDMI vstupy 4
  • HDMI výstupy 1

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Počet kanálů: 5,1

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ne
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ne
Počet digit.vstupů: 3
Počet analog.vstupů: 2
? Airplay: Ne
HDMI vstupy: 4
HDMI výstupy: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 43,5 cm
Výška: 15,1 cm
Hloubka: 31,5 cm
Hmotnosť: 7,4 Kg

Zvuk

Audio dekódery: Dolby Pro Logic II, DTS, Dolby Digital Plus, Dolby Digital
Výkon na kanál: 100 W
Multizone: Ano

Rádio

DAB: Ne

Ostatní

Kód produktu: AHTR2071BL

Všechny parametry

Recenze Yamaha HTR-2071 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha HTR-2071 černý