Yamaha GT-5000 černý

209 000 Kč

Nákupem získáte 2 090,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Designový gramofon Yamaha GT-5000 v luxusní lesklé černé povrchové úpravě je inspirován původními gramofony této značky s typickým těžkým dřevěným bedněním a hliníkovým talířem, které slouží k tlumení vibrací a zvýšení výkonu. Celkový vzhled podtrhují speciálně navrženy nožičky, které zaručují maximální stabilitu. Zařízení disponuje krátkým, rovným ramenem pro výbornou tuhost, rovnováhu hmotnosti a mechaniky. Tento model je poháněn 24-pólovým, 2-fázovým synchronním motorem (vytváří přesnou sinusovou vlnu) a přizpůsobeným řemenovým pohonem (minimalizuje vliv ozubení motoru a vylučuje zpětnou vazbu) s rychlostí otáčení 33 1/3 ot./min. nebo 45 ot./min., přičemž rychlost otáčení je řízena krystalem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Moderní klasika

GT-5000 rozšiřuje dědictví gramofonů "zlatého věku" Hi-Fi ve snaze o čistou muzikálnost, včetně přímého a krátkého ramene pro absolutní transparentnost a otevřenost ve zvuku a poskytuje absolutní čistotu při přenosu signálu a designu odrážejícím dědictví GT i absolutní kvalitu.

Design série GT

S odkazem na "zlatý věk" Hi-Fi, GT-5000 čerpá inspiraci z původních gramofonových stanic Yamaha "Gigantic and Tremendous" - charakterizovaných těžkými dřevěnými skříňkami a talíři, které sloužily k tlumení vibrací a zvýšení výkonu.

Rovné, krátké rameno

Přesné zachycení zvuku ze zdroje je nezbytným prvním krokem při poskytování autentického, skutečného zvuku Hi-Fi. GT-5000 používá krátké, rovné rameno navrženy tak, aby poskytovalo vynikající tuhost, rovnováhu hmotnosti a mechaniky, což vede k zlepšené sledovatelnosti. Tuhý mechanismus s jednoduchou konstrukcí znamená, že není nutná žádná vnitřní síla omezovače síly.

Přizpůsobený řemenový pohon

Přizpůsobený mechanismus pohonu řemenu GT-5000 minimalizuje vliv ozubení motoru a vylučuje zpětnou vazbu pro otevřený a hladký zvuk. Původní koncepce GT využívá pojem vnitřní hmoty na kontrolu zpětné vazby. Toto je postaveno na modelu GT-5000, který vylučuje zpětnou vazbu prostřednictvím řemenového pohonu.

Hliníkový talíř

Dalším zlepšením stability a výkonu je těžký hliníkový talíř, který váží až 5 kg.

24-pólový, 2-fázový střídavý synchronní motor

GT-5000 je poháněn 24-pólovým, 2-fázovým synchronním motorem, který vytváří přesnou sinusovou vlnu.

Speciálně navržené nožičky

Model GT-5000 se vyznačuje mimořádnou tuhostí a stabilitou ve svém designu - sahají až po speciálně navržené nohy, které byly vyrobeny na míru. Vlastní nohy, které jsou příkladem luxusního vzhledu modelu GT-5000, zajišťují vysoce kvalitní zvukový výkon.

Luxusní povrchová úprava

GT-5000 se může pochlubit luxusním černým lesklým povrchem, který připomíná velký klavír Yamaha - aby dokonale odpovídal předzesilovači C-5000, výkonovému zesilovači M-5000 a vlajkové lodi reproduktorů NS-5000.

Parametry produktu

Základní parametry

  • USB port Ne
  • Rychlost 45, 33

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Rychlost: 45, 33

Konektivita

USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 54,6 cm
Výška: 22,1 cm
Hloubka: 41,1 cm
Hmotnost: 26,5 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Rádio

FM rádio: Ne

Ostatní

Kód produktu: AGT5000PB

Všechny parametry

Recenze Yamaha GT-5000 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha GT-5000 černý