Yamaha CD-S300 (černý)

Nákupem získáte 79,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

YAMAHA CD-S300 Black je přehrávač kompaktních disků s příjemným vnějším provedením, ukrytý v černém obalu. Tělo je velmi odolné proti vibracím. Čelní panel je vybaven ovládacími prvky, mezi nimiž nechybí tlačítko funkce Pure Direct a také velmi praktický USB port. Ten umožní připojit paměťové USB zařízení (USB flash disk) a přehrávat jejich digitální obsah. S jeho pomocí připojíte i váš iPod. Kompatibilita se soubory MP3 a WMA a také se zařízeními iPod. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

YAMAHA CD-S300 Black je HIFI CD přehrávač nabízen v černé barvě. Přehrávač nabízí extrémně sofistikované obvody, obsahuje kvalitní komponenty včetně diferenčního D / A převodníku pro vysokou přesnost konverze s malým šumem. Je tak výrazně snížena cesta audio signálu a tedy i snížená možnost elektromagnetického rušení.
Pure Direct

Populární funkcí modelů Yamaha je funkce Pure Direct. Pure Direct je speciální režim poslechu, který zajišťuje nejvyšší kvalitu analogového audio výstupu. Jedním stisknutím tlačítka na předním panelu nebo na dálkovém ovladači, Pure Direct vypne digitální audio výstup a vypne displej, čímž se dosáhne nejnižší možné rušení šumu.
USB port na předním panelu

Přehrávač je opatřen USB portem, který vám umožní vychutnat MP3 a WMA zvukové soubory z paměťového USB zařízení (USB flash disk). Digitální připojení umožňuje rychlý a bezztrátový přenos signálu. Pomocí USB můžete také připojit váš iPod a okamžitě přehrávat jeho obsah přes audio systém.

Společnost Yamaha se již více než 125 let specializuje na vývoj a výrobu kvalitních zvukových komponent, reproduktorů, receiverů, CD přehrávačů, mikrosystémů a dalších součástí, které zapadnou a kvalitně doplní vaše systémy domácího kina. Hlavním cílem je dosáhnout vysokou kvalitu reprodukovaného zvuku, který vás vtáhne do děje filmu nebo hudebního koncertu. Zvuk vás pohltí a obklopí, pronikne nejen k vašim uším ale celým tělem. Další předností je krásný elegantní design, za který se nebudete muset stydět, ale naopak ho hrdě vystavíte na odiv a stane se součástí vašich domovů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • USB port
    USB port Ano
  • Zvukové formáty
    Zvukové formáty mp3, wma, cda

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
Typ zařízení: HiFi

Konektivita

USB port: Ano
Digitální výstup: Ano
Počet digitálních výstupů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 43,5 cm
Hmotnosť: 3500 g
Výška: 8,5 cm
Hloubka: 26 cm

Multimédia

Typ média: CD, CD-R, CD-RW
Zvukové formáty: cda, mp3, wma
Přehrávání CD-RW: Ano

Zvuk

Harmonické zkreslení: 0,003 %
Odstup signálu od šumu: 105 db

Ostatní

Kód produktu: CDS300B

Všechny parametry

Recenze Yamaha CD-S300 (černý)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha CD-S300 (černý)