Yamaha CD-S1000 černý

34 590 Kč ? 32 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 329,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vybavte svou domácnost kvalitními přístroji a užívejte si dokonalé znění ať při sledování filmů nebo poslechu hudby. Yamaha CD-S1000 si okamžitě získá vaše sympatie, a to nejen díky designu, ale především výkonem, který přináší do Vaší místnosti po celou dobu. Těšit se můžete na jasně znějící tóny a hluboké basy. Ztráty signálu se obávat nemusíte, před tím jste chráněný digitálními/analogovými obvodovými deskami s integrovanými zdroji napájení a šroubovanými spoji. Nechybí exkluzivní vkládací mechanismus Yamaha s extrémně bezhlučnou a vysoce přesnou CD mechanikou. Elegantní a odolné černé provedení dokonale vynikne v každém prostoru a nijak ho nenarušuje. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Vysoce kvalitní konstrukce

Model YAMAHA CD-S1000 je ukrytý přísné kontrolované konstrukci s přesným řešením každého prvku. Celé šasi je dostatečně zpevněné řadou vnitřních výztuh. Speciální jsou převedeny i nožičky přístroje. Celková hmotnost zařízení je proto 15 kg.

Pečlivě zvolené součástky

Pečlivě modelované rozvržení vnitřních obvodů zahrnuje tři nezávislé zdroje napájení pro digitální, analogovou a mechanickou část, a poskytuje audio signálu nejkratší možnou cestu obvody, díky čemuž je reprodukován zvuk věrný a bez ztráty čistoty audio signálu. Všechny součásti byly navíc pečlivě vybrány. Proto nechybí převodník Burr-Brown 192 kHz/32 bit, který je pro tyto účely velmi uznávaný.

Pure Direct

Populární funkcí modelů Yamaha je funkce Pure Direct. Pure Direct je speciální režim poslechu, který zajišťuje nejvyšší kvalitu analogového audio výstupu. Jedním stisknutím tlačítka na předním panelu nebo na dálkovém ovladači, Pure Direct vypne digitální audio výstup a vypne displej, čímž se dosáhne nejnižší možné rušení šumu.

Super Audio CD

Audio formát založený na současném CD standardu. Je navíc vybaven větším množstvím informací, které se postarají o vyšší kvalitu zvuku. Existují tři typy disků: jednovrstvé, dvouvrstvé a hybridní disky. Hybridní disk lze přehrávat na stávajících CD přehrávačích, stejně jako Super Audio CD přehrávačích, protože obsahuje standardní audio CD a také informace o Super Audio CD.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • USB port Ne
  • Zvukové formáty mp3, wma
  • Frekvenční rozsah (Hz) 2 - 20000

Další vlastnosti

Značka: Yamaha

Konektivita

USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ne
Počet analogových výstupů: 1
Digitální výstup: Ano
Počet digitálních výstupů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Hmotnost: 15000 g
Výška: 13,7 cm
Hloubka: 44 cm

Multimédia

Typ média: CD
Zvukové formáty: wma, mp3
Přehrávání CD-R: Ano
Přehrávání CD-RW: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 2 - 20000
Harmonické zkreslení: 0,002 %
Odstup signálu od šumu: 113 db

Ostatní

Kód produktu: ACDS1000BLPB

Všechny parametry

Recenze Yamaha CD-S1000 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha CD-S1000 černý