Yamaha CD-C600 stříbrný

Nákupem získáte 114,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Špičkový CD přehrávač Yamaha CD-C600 poskytne nepřerušovaný poslech hudby ve vaší domácnosti i vedle činnostech, protože nabízí například možnost opakování, abyste stále nemuseli vyměňovat disk. Pokud to chcete udělat, můžete i bez zastavení aktuálního disku a to i bez jeho poškození. Kromě CD si však můžete vychutnat i hudbu ze svých vlastních zdrojů, čímž se zvyšují jeho možnosti. Nemalou výhodou je to, že působí skutečně vkusně, za což může vděčit svému provedení v černé barvě. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Přehrávač s několika možnostmi

Špičkový CD přehrávač Yamaha CD-C600 poskytne nepřerušovaný poslech hudby ve vaší domácnosti i vedle činnostech, protože nabízí například možnost opakování, abyste stále nemuseli vyměňovat disk. Pokud to chcete udělat, můžete i bez zastavení aktuálního disku a to i bez jeho poškození. Kromě CD si však můžete vychutnat i hudbu ze svých vlastních zdrojů, čímž se zvyšují jeho možnosti. Nemalou výhodou je to, že působí skutečně vkusně, za což může vděčit svému provedení v černé barvě.

Přehrávač s několika možnostmi - YAMAHA CD-C600 BL

Přehrávač

Mechanika přehrávače je skutečně plynulá a přitom i tichá, takže vás nebude při přehrávání nic rušit. Výhodou je, že kromě CD disků přehrává i SACD a dopřejete si na nich několik formátů, nejen klasické MP3, ale například i WAV a tak dostáváte i větší rozmanitost.

Přehrávač - YAMAHA CD-C600 BL

USB / iPod

Na předním panelu najdete port s označením iPod / USB, s kterým již podle jeho označení, připojíte zařízení od společnosti Apple nebo vaše jiné mobilní telefony, tablety či notebooky a budete si moci vychutnávat kvalitní zvuk i přímo z nich .

Oddělené signály

Výborným prvkem přehrávače Yamaha CD-C600 je i jeho oddělené zpracované signálů, kvůli čemuž obsahuje dva samostatné transformátory. Zvláště se tedy zpracovává klasický analogový i moderní digitální signál a ve výsledku se perfektně sloučí pro čistý, rozlehlý a samozřejmě i kvalitní zvuk. O jejich zpracovávání se postarají DAC převodníky Burr-Brown PCM 1792 a pokud jste o této společnosti již někdy slyšeli, víte, že to neznamená nic jiného než kvalitu.

Pure Direct

Společnost Yamaha se chtěla vrátit tímto zařízením i k svým tradičním Hi-Fi přehrávačem a proto obsahuje funkci, při níž jsou z funkce vyřazeny všechny digitální výstupy a je vypnutý i jeho displej, takže se dostává do čistě analogového módu pro zachování tradiční čistoty.

Parametry produktu

Základní parametry

 • USB port
  USB port Ano
 • Zvukové formáty
  Zvukové formáty mp3, wma, cda

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
Typ zařízení: HiFi

Zvuk

Audio D/A převodník: Y
Dynamický rozsah: 96 dB
Harmonické zkreslení: 0,003 %
Odstup signálu od šumu: 105 db

Konektivita

USB port: Ano
Digitální výstup: Ano
Počet digitálních výstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 43,5 cm
Hmotnost: 6210 g
Výška: 11,7 cm
Hloubka: 40,6 cm

Multimédia

Typ média: CD-R, CD-RW, CD
Zvukové formáty: mp3, wma, cda
Přehrávání CD-R: Ano
Přehrávání CD-RW: Ano

Ostatní

Kód produktu: CDC600SL

Všechny parametry

Recenze Yamaha CD-C600 stříbrný

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Ing. Jiří, 07.2.2019

CD měnič Yamaha jsem koupil poté, co jeho předchůdce stejné značky (také měnič) vydržel 21! let. I když by se dal asi opravit jak laserový snímač, tak řemenice výsuvu, doba je přece jen dál a tento model to dokazuje. Absolutně čistý a velmi profesionálně vyhlížející design v podobě "hliníkového" čelního panelu - je to určitě plast, ale nejde to poznat ani z pěti cm. Přehledný displej, i když s režimem PURE DIRECT jej stejně nevyužijete - v PD se displej vypne, aby nerušil digitálním šumem. Za absolutní vrchol považuji režim PURE DIRECT, který v rámci své cenové kategorie dokáže dokonale "vyžehlit" a pročistit zahuhlanost CD nosičů. Přes analogové propojení nejkratší signálová cesta zajistí velmi čistý přednes - má to jen jeden problém, chce to odpovídající "bedny" - v důsledku obejití ekvalizéru prostě "zmizí" basy. Já je mám (Dexon Allegro, tak si můžu užívat). Nákupem tohoto produktu zjistíte, stejně jako já, že vám "někdo" pravděpodobně ukradl a poté vyměnil CD sbírku. Až tak citelný je rozdíl mezi analogovým a digitálním výstupem. Doporučuji zapojit i "optiku" pro přímé porovnání. Dálkové ovládání je velmi příjemné a přehledné. Je dobře, že výsuvný systém PLAY X CHANGE je pouze na měniči a ne i na "dálce", nehrozí tak utržení náhodně vysunutého výměnného bloku. Závěrem - nemám rád recenze typu "super", "na nic" - z toho se nikdo nic nedozví. Jsem-li nějakým produktem nadšen, rád se svými názory podělím s ostatními. CD měnič YAMAHA CD - C 600 je jedním z nich. Ing. Jiří Škarda ... zobrazit víc

 • režim PURE DIRECT - skvělý a maximálně čistý hudební zážitek s mnoha detaily
 • úžasný a čistý, sofistikovaný "hliníkový" design
 • vstup USB
 • předpokládaná výdrž
 • oddělený napájecí kabel
 • PLAY X CHANGE
 • slušné dálkové ovládání
 • YAMAHA je zárukou vysoké spolehlivosti a dlouhověkosti - ověřeno osobně nejen na CD měniči.
 • Režim PUR DIRECT potřebuje odpovídající reprobedny nebo hodně kvalitní sluchátka
 • optický výstup - svým způsobem zbytečnost - přenosová kvalita zdaleka nedosahuje úrovně analogu.
 • Jeden ze dvou posledních "mohykánů" CD měničů na trhu

Příslušenství k Yamaha CD-C600 stříbrný