Yamaha A-S801 stříbrný

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Kvalitní konstrukce obvodů

Zesilovač s konstrukcí ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) spolu se základnou ART zaručuje optimální kvalitu zvuku za každých okolností. Ovlivnění zvuku šumem nebo zkreslením se tak výrazně snižuje. Pro zesilovače značky Yamaha s technologií ToP-ART jsou příznačné krátké signálové cesty a symetrické uspořádání obvodů I/O. ART (Anti-Resonance and Tough) základna minimalizuje vnější vibrace a zároveň s pevnou střední příčkou poskytuje mimořádně pevnou antirezonanční základnu. Výsledkem je pak dokonalá reprodukce s výjimečným zvukovým projevem. 

Nepřekonatelnost díky jednotlivým součástkám 

Napájecí transformátor, blok filtračních kondenzátorů, dvě relé pro volbu přímé signálové cesty, jednobodové uzemnění, chladiče z taženého hliníku a další součásti jsou vyrobeny na zakázku, speciálně pro společnost Yamaha. I to je zárukou vysoké kvality, kterou si můžete být absolutně jisti. I díky tomu zajišťují dokonalý přenos zvukového signálu

Ještě čistší zvuk

Právě díky podpoře pokročilých technologii je hifi zesilovač Yamaha A-S801 opravdu oblíbeným modelem mezi mnoha milovníky kvalitní zvukové techniky. CD Direct Amplification obchází přepínač vstupů, přičemž vstup pro CD připojuje rovnou na tlačítko pro regulaci hlasitosti. Poměr signálu a šumu se pak podstatně zlepšuje. Nejkratší možnou cestou prochází signál v Pure Direct režimu. Ztrátě signálu zamezují pozlacené terminály.

Audio vstupy 

Pro připojení digitálního vstupu disponuje zesilovač Yamaha A-S801 optickými a koaxiálními terminály. První zmíněný využijete při přijímání signálu z televize, druhý zase z Blu-ray přehrávače. Ať už při sledování filmů, sportovních přenosů nebo koncertů, vždy se zachová neporušený a dynamicky znějící zvuk z jakéhokoli zdroje. 

Ohromný výkon i reprodukce

D / A převodník ES9010K2M od společnosti ESS Technology, Inc byl vybrán po důkladném prostudování a dlouhém rozhodování. Jeho kvalitou si proto můžete být naprosto jistý. Integrovaná USB DAC funkce podporuje nativní rozlišení 2,8 MHz / 5,6 MHz DSD a reprodukci PCM 384 kHz / 32 bit. S funkcí řízení spotřeby šetříte nejen svou peněženku, ale i životní prostředí. Po určité době nečinnosti (cca po 8 hodinách) se automaticky přepne do pohotovostního režimu, a to i tehdy, když je zapnuto napájení. Spotřeba energie se tak výrazně sníží. 

Bezdrátový adaptér

konektorem YBA-11 víte kdykoliv uskutečnit bezdrátový přenos hudby. Ať už z mobilních telefonů, tabletů nebo jiných kompatibilních zařízení. Digitální spojení a algoritmus zajistí optimální zvukovou kvalitu. 

Design

Svým minimalistickým provedením bude dokonalým doplňkem do mnoha interiérů. Jedinečným vzhledem působí velmi elegantně a nadčasově zároveň, přičemž osloví stejně dámy i pány. Na přední straně se nacházejí ovládací prvky, s nimiž je obsluha mimořádně jednoduchá a intuitivní. Hliníkový přední panel se stříbrnou povrchovou úpravou bude doslova nepřehlédnutelný. Vybraný vstupní zdroj indikuje LED světlo. Součástí balení je i dálkový ovladač, jehož ovládání je snadno pochopitelné. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet kanálů 2
  • Výkon na kanál 160 W

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Počet kanálů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 43,5 cm
Výška: 15,2 cm
Hloubka: 38,7 cm
Hmotnost: 12,1 Kg

Obsah balení

Obsah balení: diaľkový ovládač

Konektivita

Počet analog.vstupů: 8

Zvuk

Odstup signálu od šumu: 99 db
Výkon na kanál: 160 W

Další parametry

Phono vstup: Ano

Ostatní

Kód produktu: AAS801SI

Všechny parametry

Recenze Yamaha A-S801 stříbrný

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha A-S801 stříbrný