Yamaha A-S801 černý vystavený kus s plnou zárukou

Špičkový Hi-fi zesilovač Yamaha A-S801 bude splňovat požadavky i těch nejnáročnějších posluchačů. Skuteční hudební nadšenci si tak konečně přijdou na své. Přestože je cena vyšší, již při prvních tónech bude jasné proč. Se špičkovými technickými parametry bude poslech hudby, případně sledování filmů doslova zážitkem. V balení navíc naleznete i sofistikovaný dálkový ovladač. S výkonem 160 W na každý ze dvou výstupních kanálů zajišťuje dokonalou reprodukci. Ať už budete poslouchat jazz, klasiku nebo rock. Zařízení disponuje Phono vstupem, díky čemuž k němu víte bez větších potíží připojit i gramofon. Optimální zvuk zaručuje Total Purity Audio Reproduction Technology. Elegantním černým provedením bude dokonalým doplňkem do každého interiéru. Hliníkový přední panel působí obzvlášť elegantně a nadčasově zároveň. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 8 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kvalitní konstrukce obvodů

Zesilovač s konstrukcí ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) spolu se základnou ART zaručuje optimální kvalitu zvuku za každých okolností. Ovlivnění zvuku šumem nebo zkreslením se tak výrazně snižuje. Pro zesilovače značky Yamaha s technologií ToP-ART jsou příznačné krátké signálové cesty a symetrické uspořádání obvodů I/O. ART (Anti-Resonance and Tough) základna minimalizuje vnější vibrace a zároveň s pevnou střední příčkou poskytuje mimořádně pevnou antirezonanční základnu. Výsledkem je pak dokonalá reprodukce s výjimečným zvukovým projevem. 

Nepřekonatelnost díky jednotlivým součástkám 

Napájecí transformátor, blok filtračních kondenzátorů, dvě relé pro volbu přímé signálové cesty, jednobodové uzemnění, chladiče z taženého hliníku a další součásti jsou vyrobeny na zakázku, speciálně pro společnost Yamaha. I to je zárukou vysoké kvality, kterou si můžete být absolutně jisti. I díky tomu zajišťují dokonalý přenos zvukového signálu

Ještě čistší zvuk

Právě díky podpoře pokročilých technologii je hifi zesilovač Yamaha A-S801 opravdu oblíbeným modelem mezi mnoha milovníky kvalitní zvukové techniky. CD Direct Amplification obchází přepínač vstupů, přičemž vstup pro CD připojuje rovnou na tlačítko pro regulaci hlasitosti. Poměr signálu a šumu se pak podstatně zlepšuje. Nejkratší možnou cestou prochází signál v Pure Direct režimu. Ztrátě signálu zamezují pozlacené terminály.

Audio vstupy 

Pro připojení digitálního vstupu disponuje zesilovač Yamaha A-S801 optickými a koaxiálními terminály. První zmíněný využijete při přijímání signálu z televize, druhý zase z Blu-ray přehrávače. Ať už při sledování filmů, sportovních přenosů nebo koncertů, vždy se zachová neporušený a dynamicky znějící zvuk z jakéhokoli zdroje. 

Ohromný výkon i reprodukce

D / A převodník ES9010K2M od společnosti ESS Technology, Inc byl vybrán po důkladném prostudování a dlouhém rozhodování. Jeho kvalitou si proto můžete být naprosto jistý. Integrovaná USB DAC funkce podporuje nativní rozlišení 2,8 MHz / 5,6 MHz DSD a reprodukci PCM 384 kHz / 32 bit. S funkcí řízení spotřeby šetříte nejen svou peněženku, ale i životní prostředí. Po určité době nečinnosti (cca po 8 hodinách) se automaticky přepne do pohotovostního režimu, a to i tehdy, když je zapnuto napájení. Spotřeba energie se tak výrazně sníží. 

Bezdrátový adaptér

S konektorem YBA-11 víte kdykoliv uskutečnit bezdrátový přenos hudby. Ať už z mobilních telefonů, tabletů nebo jiných kompatibilních zařízení. Digitální spojení a algoritmus zajistí optimální zvukovou kvalitu. 

Design

Svým minimalistickým provedením bude dokonalým doplňkem do mnoha interiérů. Jedinečným vzhledem působí velmi elegantně a nadčasově zároveň, přičemž osloví stejně dámy i pány. Na přední straně se nacházejí ovládací prvky, s nimiž je obsluha mimořádně jednoduchá a intuitivní. Hliníkový přední panel s černou povrchovou úpravou bude doslova nepřehlédnutelný. Vybraný vstupní zdroj indikuje LED světlo. Součástí balení je i dálkový ovladač, jehož ovládání je snadno pochopitelné. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet kanálů 2
  • Výkon na kanál 160 W

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Počet kanálů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Výška: 15,2 cm
Hloubka: 38,7 cm
Hmotnost: 12,1 Kg

Obsah balení

Obsah balení: diaľkový ovládač

Konektivita

Počet analog.vstupů: 8

Zvuk

Odstup signálu od šumu: 99 db
Výkon na kanál: 160 W

Další parametry

Phono vstup: Ano

Ostatní

Kód produktu: AAS801BL

Všechny parametry

Recenze Yamaha A-S801 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha A-S801 černý