Yamaha A-S501 (černý)


Zesilovač, 2.0 kanálový, 120 W na kanál, 8 × analogový vstup, Phono vstup, Odstup signálu od šumu: 99 dB. Více info


Cena 13 890 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Přímé cesty, kterými prochází zvuk v zesilovači Yamaha A-S501 zaručí, že díky tomuto systému si dopřejete lepší poslechový zážitek, ať ho už připojíte k jakémukoliv zdroji. Jeho provedení v černé barvě totiž není jen stylové, ale i účelové, protože jsou na něj použity ty nejkvalitnější součástky a v jeho nitru jsou symetricky rozděleny kanály. Zvuk si najde vždy tu nejkratší cestu, aby nebyl rušen okolními vlivy a neztrácel na své kvalitě, což je dlouhodobě ověřený systém produktů od společnosti Yamaha.

Elegantní model

Technicky pokročilý model zesilovače A-S501 od společnosti Yamaha by neměl chybět v obývacím pokoji, ložnici či pracovně pravého hudebního nadšence. S uložením do jakékoliv místnosti by neměl být problém, protože je i stylově vyhotoven tak, aby zapadl a zpříjemnil i prostředí, ve kterém se nachází. Jeho provedení je však i účelové, protože díky němu dosahuje lepších vlastností a zvuk je čistší a přímější reprodukován. I po připojení k přehrávači či k televizoru nejsou zvukové prvky o nic ochuzeny a zachovají si takto svůj specifický ráz, který byste od tohoto přístroje očekávali.

Total Purity Audio

Služba přináší čistší a tím pádem i kvalitnější reprodukci zvuku, protože přenos zvuku je přímější a tím pádem není ovlivněn rušivými prvky ani okolním hlukem. Systém za to vděčí svým součástkám s vysokou kvalitou a rozmístění s jakým jsou uloženy, protože je zde například pravý a levý kanál symetricky rozdělen, aby mezi nimi zvuk mohl lépe procházet.

total Purity Audio - YAMAHA A-S501

ART Base

Anti Resonance and Thought, tak se označuje dno systému, tedy protirezonančné a tuhé. Díky němu si můžete být jisti, že středový reproduktor bude pevně držet na svém místě a tak nepodléhá vibracím, které by mohly nějakým způsobem zhoršit váš zážitek z poslechu jakéhokoli obsahu.

Pure Direct

Společnosti Yamaha se po dlouholetých zkušenostech tento systém osvědčil, protože díky němu urazí zvuk tu nejkratší možnou cestu, přičemž šikovně obchází balanc, a tak předchází snížení své kvality.

Konektivita

K televizoru nebo BluRay přehrávači jej zapojíte pomocí digitálního kabelu, který zaručí, že se žádná se zvukových složek nebude ztrácet, takříkajíc po silnici. Pokud si rádi dopřejete své skladby z mobilního telefonu ve skvělé kvalitě, je zde možnost připojení adaptéru YAMAHA YBA-11, z nichž bezdrátově s rozhraním Bluetooth přenášíte signál. Kromě toho jsou zde samozřejmě i terminály pro subwoofer nebo phono zařízení jakým je například CD přehrávač.

Konektivita - YAMAHA A-S501

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet kanálů 2
Výkon na kanál 120 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Yamaha A-S501 (černý)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi