Yamaha A-S501 (černý)

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

12 990 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 13 999 Kč
Ušetříte: 7.21 %
Měsíčně na splátky spočítat od 1299 Kč

Není skladem v žádné prodejně

Cena v e-shopu:

12 990 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 13 999 Kč
Ušetříte: 7.21 %
Měsíčně na splátky spočítat od 1299 Kč

Na objednávku Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 129,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Přímé cesty, kterými prochází zvuk v zesilovači Yamaha A-S501 zaručí, že díky tomuto systému si dopřejete lepší poslechový zážitek, ať ho už připojíte k jakémukoliv zdroji. Jeho provedení v černé barvě totiž není jen stylové, ale i účelové, protože jsou na něj použity ty nejkvalitnější součástky a v jeho nitru jsou symetricky rozděleny kanály a jeho středový reproduktor je pevně umístěný na spodním rámu a proto nepodléhá vibracím. Zvuk si najde vždy tu nejkratší cestu, aby nebyl rušen okolními vlivy a neztrácel na své kvalitě, což je dlouhodobě ověřený systém produktů od společnosti Yamaha.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Elegantní model

Technicky pokročilý model zesilovače A-S501 od společnosti Yamaha by neměl chybět v obývacím pokoji, ložnici či pracovně pravého hudebního nadšence. S uložením do jakékoliv místnosti by neměl být problém, protože je i stylově vyhotoven tak, aby zapadl a zpříjemnil i prostředí, ve kterém se nachází. Jeho provedení je však i účelové, protože díky němu dosahuje lepších vlastností a zvuk je čistší a přímější reprodukován. I po připojení k přehrávači či k televizoru nejsou zvukové prvky o nic ochuzeny a zachovají si takto svůj specifický ráz, který byste od tohoto přístroje očekávali.

Total Purity Audio

Služba přináší čistší a tím pádem i kvalitnější reprodukci zvuku, protože přenos zvuku je přímější a tím pádem není ovlivněn rušivými prvky ani okolním hlukem. Systém za to vděčí svým součástkám s vysokou kvalitou a rozmístění s jakým jsou uloženy, protože je zde například pravý a levý kanál symetricky rozdělen, aby mezi nimi zvuk mohl lépe procházet.

total Purity Audio - YAMAHA A-S501

ART Base

Anti Resonance and Thought, tak se označuje dno systému, tedy protirezonančné a tuhé. Díky němu si můžete být jisti, že středový reproduktor bude pevně držet na svém místě a tak nepodléhá vibracím, které by mohly nějakým způsobem zhoršit váš zážitek z poslechu jakéhokoli obsahu.

Pure Direct

Společnosti Yamaha se po dlouholetých zkušenostech tento systém osvědčil, protože díky němu urazí zvuk tu nejkratší možnou cestu, přičemž šikovně obchází balanc, a tak předchází snížení své kvality.

Konektivita

K televizoru nebo BluRay přehrávači jej zapojíte pomocí digitálního kabelu, který zaručí, že se žádná se zvukových složek nebude ztrácet, takříkajíc po silnici. Pokud si rádi dopřejete své skladby z mobilního telefonu ve skvělé kvalitě, je zde možnost připojení adaptéru YAMAHA YBA-11, z nichž bezdrátově s rozhraním Bluetooth přenášíte signál. Kromě toho jsou zde samozřejmě i terminály pro subwoofer nebo phono zařízení jakým je například CD přehrávač.

Konektivita - YAMAHA A-S501

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Počet kanálů: 2
Počet analog.vstupů: 8
Výkon na kanál: 120 W
Citlivost vstupu: 200 mV

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
Počet kanálů: 2

Zvuk

Tlumicí faktor: 240
iZvukové výstupní kanály: 2.0
Harmonické zkreslení: 0,019 %
Odstup signálu od šumu: 99 db
Výkon na kanál: 120 W
Citlivost vstupu: 200 mV

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Hmotnost: 10300 g
Výška: 15,1 cm
Hloubka: 38,7 cm

Konektivita

Digitální optický port: Ano
Počet analog.vstupů: 8
Počet analogových výstupů: 2

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru