Yamaha A-S3200 stříbrný

Vyberte si jinou variantu

159 990 Kč

Nákupem získáte 1 599,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jedinečný 2-kanálový zesilovač zvuku Yamaha A-S3200 ve stříbrném barevném provedení s luxusním designem vám přinese autentický, výkonný, živý, energický a emotivní zvuk a skvěle tak doplní vaši domácí Hi-Fi soustavu. Kombinuje kvalitní konstrukční prvky s technickými novinkami a výsledkem je mimořádně vysoká kvalita provedení. Specifikem je toroidálním transformátor (udržuje energii a poskytuje špičkový výkon v Hi-Fi komponentech), drát reproduktoru PC-Triple C, plně vyvážené obvody a vysoce kvalitní kondenzátory. Na přední straně najdete ovládací panel s retro měřiči, kde si můžete hravě nastavit potřebné parametry podle vašich aktuálních potřeb a preferencí. Zařízení je vhodné pro zesílení všech druhů zvukových zdrojů, jako jsou CD přehrávače nebo D/A převodníky. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Yamaha A-S3200

Yamaha představuje unikátní zesilovač A-S3200, který byl pečlivě navržen od základů, uvědomuje si ambice umělce a vytváří nové měřítko pro vysoce věrný zvuk.

 • Plně vyvážené obvody poskytují působivě nízký poměr signálu k šumu a zlepšené oddělení kanálů

 • Velký toroidální transformátor se postará o čistou muzikálnost

 • Koncept mechanického uzemnění maximalizuje tuhost a snižuje nežádoucí vibrace

 • Vysoce kvalitní kondenzátory PPS na dodávání autentického hudebního zvuku

 • Vynikající měřiče vizuálně prezentují dynamiku a puls hudby

 • Obsedantní a precizní design přepínačů

 • Mosazné nožičky pro vysoké zatížení s hroty nebo základnou odolnou proti poškrábání

 • Originální konektory reproduktorů jsou odříznuty z čisté mosazi s vysoce bezpečným připojením

Zvuk s emocí

Vyjádření emocionálního příběhu umělce lze dosáhnout pouze s pochopením toho, jak se hudba vytváří. Toto pochopení je zakomponováno do DNA společnosti Yamaha, která se vyvinula prostřednictvím spolupráce s umělci, aby jim pomohla vytvořit hudbu. Toto porozumění umožňuje posluchači skutečně zprostředkovat všechny emoce zakořeněné v hudbě.

Toroidální transformátor

Velký toroidální transformátor se využívá pro poskytnutí čisté muzikálnosti. S menším únikem toku nemá negativní vliv na jiné citlivé zvukové obvody, zatímco měděný drát je přímo tažen z vinutého jádra, což minimalizuje energetické ztráty ve srovnání s jinými náhradami, což umožňuje posluchači cítit plnou emocionální energii.

Vysoce kvalitní výběr komponentů

V zesilovači byly použity vysoce kvalitní komponenty a kondenzátory dodávající autentický zvuk. Po intenzivním procesu kování má drát reproduktoru PC-Triple C přirozenou lineární strukturu, která umožňuje plynulejší přenos signálu na přesnější prezentaci původního hudebního záznamu.

Otevřenost při poslechu

Skutečné Hi-Fi přivádí umělce do popředí a způsobuje, že posluchač zapomene, kde se právě nachází. Poslech hudby se stává spíše aktivním zážitkem než pasivní činností.

Hrubé dráty pro pozemní připojení

Přijetí koncepce návrhu s nízkou impedancí minimalizuje ztráty energie při současném zachování absolutní integrity zvukového signálu. Zachování původního zvuku vede k otevřenému, přirozenému zvukovému jevu, který spojuje posluchače a umělce. Po intenzivním procesu kování má drát reproduktoru PC-Triple C přirozenou lineární strukturu, která umožňuje plynulejší přenos signálu na přesnější prezentaci původního hudebního záznamu.

Mosazné šrouby a měděné svorky

Použití mosazných šroubů a měděných koncovek přispívá k vynikající konektivitě a dodává dodatečnou světlou výšku, která je k dispozici ve čtyřech velkých kondenzátorech, aby se vytvořila otevřená zvuková scéna.

Plně vyvážený obvod od vstupu po výstup

Plně vyvážené obvody poskytují řadu výhod při poslechu. Poskytování působivě nízkého poměru signálu k šumu zajišťuje mezery v hudbě. Design také přispívá ke zlepšení oddělení kanálů a vytváří zvukovou scénu, díky které bude mít posluchač pocit, že je v místnosti s umělcem.

Pociťte hudbu

Rytmus hudby se dostává vědomě nebo podvědomě k posluchači, aby vyvolala pocit z příběhu, který je v hudbě.

Mechanická koncepce

Výraz hlubokých, rytmických a melodických basů umocňuje pocit z hudby. Mechanická zemní koncepce dosahuje tyto výrazné basy maximalizací tuhosti a snížením jakýchkoliv nežádoucích vibrací. Velký transformátor, blokové kondenzátory a chladič jsou přímo přišroubovány k podvozku a zajišťují větší tuhost. Zařízení má originální pevnou konstrukci, která dále potlačuje vibrace.

Mosazné nožičky

Tuhost zesilovače doplňují těžké mosazné nožičky používané se základnou odolnou proti poškrábání pro jemné povrchy.

Vyhrazený fono zesilovač

Zesilovač phono se skládá ze zesilovače MC head a vyrovnávacího zesilovače - každý z nich je diskrétně nakonfigurován a výsledkem je bohatý zvuk při přehrávání desek či kazet MC a MM phono.

Originální reproduktorové terminály

Luxusní reproduktorové terminály jsou řezané přímo z čisté mosazi a bez námahy umožňují dotažení lidskou rukou a dosažení vysoce bezpečného spojení.

Precizní přepínač

Používání elegantně navržených přepínačů a ovládacích prvků na předním panelu představuje více než jen změny vstupu nebo nastavení hlasitosti.

Stylové měřiče

Měřiče jsou vzpomínkou na nostalgické éry Hi-Fi a současně demonstrují důležitost čistého Hi-Fi pro dnešního náročného nadšence. Vizuálně prezentují dynamiku a puls hudby a prostřednictvím jemně osvětlených LED diod dodávají hřejivý pocit.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Počet kanálů 2
 • Výkon na kanál 170 W

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Počet kanálů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 43,5 cm
Výška: 18 cm
Hloubka: 46,4 cm
Hmotnost: 24,7 Kg

Obsah balení

Obsah balení: napájecí kabel

Konektivita

Počet analog.vstupů: 8

Zvuk

Odstup signálu od šumu: 110 db
Výkon na kanál: 170 W

Další parametry

Phono vstup: Ano

Ostatní

Kód produktu: AAS3200SIPB

Všechny parametry

Recenze Yamaha A-S3200 stříbrný

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha A-S3200 stříbrný