Yamaha A-S2200 černý

Vyberte si jinou variantu

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 869,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jedinečný 2-kanálový zesilovač zvuku Yamaha A-S2200 v černém barevném provedení s luxusním designem vám přinese autentický, výkonný, živý, energický a emotivní zvuk a skvěle tak doplní vaši domácí Hi-Fi soustavu. Kombinuje kvalitní konstrukční prvky s technickými novinkami a výsledkem je mimořádně vysoká kvalita provedení. Specifikem je toroidální transformátor, který udržuje energii a poskytuje špičkový výkon v Hi-Fi komponentech. Na přední straně najdete ovládací panel s retro měřiči, kde si můžete hravě nastavit potřebné parametry podle vašich aktuálních potřeb a preferencí. Zařízení je vhodné pro zesílení všech druhů zvukových zdrojů, jako jsou CD přehrávače nebo D/A převodníky. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Yamaha A-S3200 černý

Jedinečný 2-kanálový zesilovač zvuku Yamaha A-S3200 v černém barevném provedení s luxusním designem vám přinese autentický, výkonný, živý, energický a emotivní zvuk a skvěle tak doplní vaši domácí Hi…

  • Počet kanálů: 2
  • Výkon na kanál: 170 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

Yamaha A-S2200

Zařízení vhodné pro globální scénu vám přináší autentický a výkonný, ale přesto elegantní a emotivní Hi-Fi zvuk. Nabízí absolutní muzikálnost z luxusního zařízení.

  • Plně vyvážený design obvodu od vstupu po výstup z reproduktoru

  • Velký toroidní výkonový transformátor s enormní energií, který dodává autentický zvuk Hi-Fi

  • Měřiče přenášejí dynamiku a hudební puls

  • Hrubé dráty pro pozemní připojení pomocí konceptu s nízkou impedancí

Zvuk s emocí

Vyjádření emocionálního příběhu umělce lze dosáhnout pouze s pochopením toho, jak se hudba vytváří. Toto pochopení je zakomponováno do DNA společnosti Yamaha, která se vyvinula prostřednictvím spolupráce s umělci, aby jim pomohla vytvořit hudbu. Toto porozumění umožňuje posluchači skutečně zprostředkovat všechny emoce zakořeněné v hudbě.

Toroidální transformátor

Toroidní výkonové transformátory jsou známé pro svůj vynikající výkon v Hi-Fi komponentech. Jejich schopnost udržovat energii v porovnání se substituty pomáhá zařízení při dodávání veškeré emocionální energie umělce.

Stylové měřiče

Měřiče jsou vzpomínkou na nostalgické éry Hi-Fi a současně demonstrují důležitost čistého Hi-Fi pro dnešního náročného nadšence. Vizuálně prezentují dynamiku a puls hudby a prostřednictvím jemně osvětlených LED diod dodávají hřejivý pocit.

Otevřenost při poslechu

Skutečné Hi-Fi přivádí umělce do popředí a způsobuje, že posluchač zapomene, kde se právě nachází. Poslech hudby se stává spíše aktivním zážitkem než pasivní činností.

Hrubé dráty pro pozemní připojení

Přirozeně otevřená zvuková scéna se dosahuje skvělým výběrem designu a komponentů. Hrubé dráty pro připojení k zemi byly záměrně vybrány, což přispělo k celkovému návrhu zesilovače s nízkou impedancí, čímž se otevře zvukový stupeň pro posluchače.

Originální reproduktorové terminály

Luxusní reproduktorové terminály jsou řezané přímo z čisté mosazi a bez námahy umožňují dotažení lidskou rukou a dosažení vysoce bezpečného spojení.

Pociťte hudbu

Rytmus hudby se dostává vědomě nebo podvědomě k posluchači, aby vyvolala pocit z příběhu, který je v hudbě.

Mechanická koncepce země

Koncepce mechanického uzemnění maximalizuje rigiditu a snižuje jakékoliv nežádoucí vibrace a dosahuje výrazné a rytmické basy. Další tuhost je dosažena pomocí velkého výkonového transformátoru, blokových kondenzátorů a chladiče.

Mosazné nožičky

Dokončením tuhosti zesilovače jsou mosazné nožičky ze stříbrné mosazi.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet kanálů 2
  • Výkon na kanál 160 W

Další vlastnosti

Značka: Yamaha
? Smart: Ne
Počet kanálů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43,5 cm
Výška: 15,7 cm
Hloubka: 46,3 cm
Hmotnost: 22,7 Kg

Obsah balení

Obsah balení: napájecí kabel

Konektivita

Počet analog.vstupů: 7

Zvuk

Odstup signálu od šumu: 110 db
Výkon na kanál: 160 W

Další parametry

Phono vstup: Ano

Ostatní

Kód produktu: AAS2200BLPB

Všechny parametry

Recenze Yamaha A-S2200 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Yamaha A-S2200 černý