Yale SV-DAFX-W All-in-One kamera externí


All-in-one kamera externí, Pohybový senzor, Vestavěný mikrofon, Slot pro paměťovou kartu, Způsob použití: externí, Napájení: 12 V, Smart, Vestavěný reproduktor, Technologie smart ovládání: Wifi. Více info


Cena 1 798 Kč

Sleva 31 % z předcházející ceny: 2 599 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 18 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

All-in-One kamera Yale SV-DAFX-W s Full HD rozlišením 1080p je vhodnou volbou i do exteriéru. Nabízí vzdálený přístup pro živé sledování, komunikaci v reálném čase a detekci pohybu. Má vestavěné bodové světlo se sirénou. Bez ohledu na to, kde se právě budete nacházet, tato všestranná kamera chrání váš domov. All-in-One kamera je plně certifikovaným produktem pro použití se systémem Alexa. Sledovat můžete živý přenášený obraz a ovládat kameru přímo ze zařízení Echo Show, Fire TV, Fire Stick nebo Fire Tablets. Disponuje nočním viděním s dosahem 10 m a obsahuje LED reflektor s intenzitou svícení 160 lumenů.

Sledování v reálném čase

Streamování živě kdekoli - můžete mít dokonalý přehled o tom, co se děje u vás doma, když jste pryč. Sledovat můžete příchody a odchody osob nebo mít přehled, zda vám byla doručena zásilka. S pomocí obousměrného přenosu zvuku můžete i s návštěvníky u vašich dveří mluvit, i když se momentálně nacházíte mimo svého bydliště.

Bodový reflektor

Bezpečnostní reflektor můžete zapínat/vypínat nebo jej aktivovat pouze při zjištěném pohybu osob. Také můžete nastavit intenzitu jasu podle svých potřeb. Vždy budete vědět, když se někdo zastaví u vašich dveří. Vložte do kamery microSD kartu a zaznamenejte pohyb nebo připojte Yale Smart CCTV DVR, ať můžete zálohovat záznamy každé aktivity u vašich dveří.

Alarm se sirénou

Vestavěná siréna je ideální k odrazení nechtěné návštěvy a podezřelé osoby. Můžete ji plně ovládat prostřednictvím aplikace Yale View.

Vodotěsnost

Kameru s krytím IP65 můžete s použitím integrované konzoly instalovat venku nebo uvnitř jako volně stojící kameru. Je vybavena nočním viděním do vzdálenosti 10 m pro jasný obraz ve dne i v noci.

Vlastnosti

  • Rozlišení: Full HD 1080p (720p)
  • Noční vidění: 10 m
  • Frekvence: 2,4 GHz
  • Připojení: Wi-Fi
  • Zdroj: napájecí adaptér 230 V/5 V DC
  • Délka kabelu: 3 m USB
  • LED reflektor: 160 lumenů
  • Siréna: 110 dB
  • Slot na microSD kartu: max. 128 GB (SD karta není součástí balení)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Slot pro paměťovou kartu Ano
Noční vidění Ano
Rozlišení 1080 Mpx

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Yale SV-DAFX-W All-in-One kamera externí

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi